Akční kamera DJI Osmo Action 4 Adventure Combo

Osmo Action 4 je akční kamera s nejlepší kvalitou obrazu ve své třídě. 1/1,3palcový senzor se postará o úžasné snímky i při nízkém osvětlení a natočí až 4K/120 fps videa s 155° ultraširokým FOV. Spolehněte se na odolnost vůči mrazu, dlouhou výdrž baterie a vodotěsnost do 18 m. Přidejte magnetické rychloupínání a nativní vertikální video a máte špičkovou outdoorovou kameru, která má navíc 2 luxusní barevné dotykové displeje. V Adventure Combo získáte oproti základnímu balíčku navíc neviditelnou selfie tyč, multifunkční pouzdro na baterie a další bonusy.

Více informací

Vyberte variantu:

619 Kč
899 Kč

13 490 Kč s DPH

11 149 Kč bez DPH

ks

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
740507

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Akční kamera DJI Osmo Action 4 Adventure Combo

Váha:
145 g
Typ kamery:
Optická
Foto rozlišení:
10 MP
Video rozlišení:
4K
Datový tok:
130 Mbps
Zorné pole:
155 °
CMOS senzor:
1/1.3
ISO rozsah:
100-12800
Světelnost pevného objektivu:
2.8
Digitální Zoom:
4x
Formát souborů:
JPEG, MP4, RAW
Audio záznam:
ano
Kapacita baterie:
1770 mAh
Typ baterie:
LiPo 1S
Výdrž baterie:
160 min.
Možnost napájení přes power banku:
ano
Napájení:
Externí baterie
Energie baterie:
6.8 Wh
Voltáž:
3.85 V
Rozměry v cm:
7,05 × 4,42 × 3,28 cm
Rozsah provozní teploty:
-20° až 45° C
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Podporované porty:
USB-C
Podporovaný souborový systém:
exFAT
Odolnost proti vodě a prachu:
IP68
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Akční kamera DJI Osmo Action 4 Adventure Combo

Osmo Action 4 je super parťák nejen pro surfing

1/1,3″ obrazový senzor pro boží snímky i za zhoršených světelných podmínek

Při nahrávání s Action 4 můžete využít potenciál každého pixelu. Široká clona f/2,8
a ekvivalentní velikost pixelů 2,4 μm vám pomohou pořídit snímky plné detailů.

10bitový a D-Log M barevný výkon

10bitový barevný režim D-Log M vám přináší než miliardu barev a širší dynamický rozsah, který můžete využít pro další úpravy postprodukci.

Osmo Action 4 pořídí krásné snímky i za setmění

Kalibrace teploty barev pro krásné barvy venku i pod vodou

Pokročilý snímač teploty barev zajistí věrné barevné tóny venku, v interiéru i pod vodou. Aplikace DJI Mimo, kterou se Action 4 ovládá, totiž dokáže synchronizovat vizuální informace ze snímače teploty barev kamery Action 4 pro co nejatraktivnější výsledek.

Osmo Action 4 pro živé barvy i pod vodní hladinou

4K / 120 fps i pro ultra zpomalené záběry a 155° ultraširoký úhel

Nejlepší záběry si můžete v klidu zpomalit, jak potřebujete. Proto má Action 4 rozlišení 4K UHD při 120 fps. Vyzkoušejte také ultraširoké FOV, které vás vtáhne do děje, s perspektivou podobnou tomu, co vidí lidské oko.

Skvělá stabilizace 360º HorizonSteady a RockSteady 3.0

360º HorizonSteady překračuje rámec jednoduché stabilizace akční kamery. Koriguje horizontální náklony v jakémkoli úhlu bez ohledu na to, kolik otoček, obratů nebo zatočení provedete.
Plánujete něco méně náročného? Vyzkoušejte HorizonBalancing pro korekci horizontálního náklonu až do ±45º. Funkce RockSteady 3.0 zase zajistí plynulou stabilizaci vašich POV záběrů, a to i při natáčení v rozlišení 4K/120 fps.

Osmo Action 4 se skvělou stabilizací nejen pro cyklistiku

Magnetické rychloupínání a rychlá změna na vertikální natáčení

Magnetická rychloupínací konstrukce Action 4 je ready pro rychlé přenastavení, kdykoliv potřebujete. Snadno a flexibilně navíc můžete přejít do vertikální polohy. Ochranný rámeček pro horizontální a vertikální snímání vám vše pohlídá a vy tak natočíte snímky klidně i na výšku, a to bez ztráty kvality.

Duální dotykové displeje a chytré funkce

Díky dvěma dotykovým displejům odolným proti vodě nemusíte při pořizování selfie, přepínání režimů nebo přehrávání videa otáčet akční kameru kvůli úpravám parametrů.

Osmo Action 4 zadní displej akční kamery

K dispozici je vám i funkce SnapShot a často používaná nastavení si můžete uložit do zkratek C1–C5 a přepínat mezi nimi pomocí tlačítka Quick Switch a hlasových pokynů. Krátce stiskněte tlačítko Quick Switch a kamera vám sdělí aktuální režim snímání. Požadovaný režim si můžete zvolit i v případě, že nemáte displeje na dohled.

TIP

Zachyťte celý záběr pomocí GPS Bluetooth dálkového ovladače. Zaznamenávejte a integrujte data, jako je rychlost, stoupání, zrychlení a další.

18m vodotěsnost a výdrž baterie přes 2,5 hodiny

Bez obav můžete kameru Osmo Action 4 ovládat i s mokrýma rukama. Action 4 je navržena tak, aby bez pouzdra mohla plavat až do hloubky 18 metrů. Podrží vás i baterie, která vydrží nabitá více než 2,5 hodiny. Když ji budete potřebovat dobít, můžete využít rychlonabíjení. Během pouhých 18 minut máte nabito na 80 %. Konstrukce baterie odolná proti mrazu vám navíc umožní používat kameru i v mrazivých dnech. Vychutnejte si až 150 minut záznamu při teplotě až do -20 °C.

AI odstranění selfie tyče

S vylepšenou funkcí InvisiStick můžete eliminovat selfie tyč ze záběrů, a získat tak úchvatnou perspektivu. Postará se o to umělá inteligence.

Osmo Action Extreme Battery

Stereo záznam z vestavěného nebo externího mikrofonu

Ponořte se do čistého a jasného zvuku díky vestavěnému mikrofonu, který zajišťuje kvalitní zvuk. Kamera Action 4 je vybavena hned 3 mikrofony pro všesměrové nahrávání s vylepšeným zvukem. Skrytý mikrofon ve spodní části akční kamery a pokročilý software pro redukci šumu větru vám zajistí čistý zvuk i za větru nebo při rychlých pohybech.

Osmo Action 4 klidně přichytíte i na surf

Action 4 podporuje také externí připojení k mikrofonu DJI Mic, který má dosah přenosu až 250 metrů. Action 4 lze také připojit k jiným externím mikrofonům pomocí kabelu Type-C na 3,5 mm pro rozšíření možností nahrávání.

Živý přenos přes Wi-Fi

Action 4 podporuje živé vysílání pomocí Wi-Fi nebo hotspotu v telefonu.
Stačí si vybrat preferovanou platformu a rozlišení. Pomocí externího zdroje napájení můžete akční kameru nabíjet i při delších streamech, abyste zajistili nepřerušované vysílání. Pomocí bezdrátového připojení k Action 4 přes Wi-Fi můžete také rychle zobrazovat náhledy a provádět automatické úpravy bez nutnosti výstupu záznamu z kamery, což vám ušetří místo v telefonu.

Osmo Action 4 Cycling Helmet Chin Mount

Synchronizace časového kódu a AI editace v apliace LightCut

Díky vestavěné funkci časového kódu v kameře Action 4 můžete synchronizovat záběry z více kamer, a zvýšit tak efektivitu při střihu. K ruce je vám také AI editace, kdy aplikace LightCut automaticky rozpozná prvky v záběrech a doporučí ideální sekvenci záběrů, takže jedním klepnutím získáte vynikající video v rozlišení 4K HD. Můžete si také vybrat z řady šablon pro kempování, vlogování, cestování a večírky.

Osmo Action 4 -360° Wrist Strap

Příslušenství pro outdoorovou kameru DJI Osmo Action 4

Horská cyklistika s Osmo Action 4

Osmo Action Chest Strap Mount

Vytváří intenzivní pohlcující pohled z první osoby. Pohodlné nošení s nastavitelným úhlem sklonu kamery.

Osmo Action Helmet Chin Mount

Nabídněte divákům úchvatnou perspektivu z kamery, která napodobuje zorné pole uživatele. Snadno se montuje a demontuje a funguje na různých typech přileb.

Osmo Action Bike Seat Rail Mount

Je vyroben z odolné hliníkové slitiny a snadno se instaluje.

Osmo Action Mini Handlebar Mount

Podporuje 360° otáčení pro snímání z různých úhlů. Jeho montáž je snadná a nevyžaduje žádné nářadí. Průměr trubky je nastavitelný,  takže je vhodný pro různé modely akční kamery Osmo.

Osmo Action 360° Wrist Strap

Nasaďte si akční kameru na ruku nebo zápěstí pomocí řemínku na zápěstí Osmo Action 360° a pořizujte pohlcující POV záběry, nebo kameru rychle uložte.

Osmo Action 4 Cycling-Chest Strap Mount

Potápění s Osmo Action 4

Osmo Action 60m Waterproof Case

Díky vysoce odolnému sklu poskytuje vodotěsnou ochranu až do hloubky 60 metrů, abyste mohli tvořit i pod vodou.

DJI Floating Handle

Protiskluzová rukojeť je příjemná a dobře se drží. Dutá konstrukce udržuje akční kameru nad vodou, takže můžete natáčet bez obav ze ztráty zařízení. Univerzální port lze snadno demontovat a připojit k vodotěsnému pouzdru.

Osmo Action 4 Cycling Mini Handlebar Mount

Lyžování/Snowboarding s Osmo Action 4

Osmo Action 1.5m Extension Rod Kit

Je kompaktní, snadno se drží a dá se rozložit na délku od 0,3 do 1,5 metru, což se  hodí zejména pro selfie a záběry z více úhlů. Otvor s 1/4″ závitem na spodní straně umožňuje rozšíření příslušenství pro všestranné použití.

Osmo Action Adhesive Base Kit

Plochá lepicí základna má velkou lepicí plochu 3M se silnou přilnavostí pro bezpečné upevnění, kamkoliv potřebujete.

Další příslušenství pro DJI Osmo Action 4

Osmo Action GPS Bluetooth Remote Controller: Můžete jej nosit na zápěstí nebo připevnit na řídítka a dálkově ovládat spuštění nahrávání. Zaznamenávejte sportovní údaje pomocí vestavěné GPS a integrujte je do videa v aplikaci DJI Mimo.

Osmo Action Mini Extension Rod: Velikosti dlaně při skladování. Může být rozšířen na 4 části. Pohodlně se drží i delší dobu. Vestavěný stativ na spodní straně dokáže udržet zařízení bezpečně na místě pro stabilní snímání. Konstrukce s kulovým kloubem na horní straně pro pohodlnější nastavení úhlu.

Osmo Action Bite Mount: Zajistěte kameru, aniž byste ji museli držet, a pořizujte POV záběry při surfování nebo jízdě  na kole. Je vyrobena z odolného potravinářského materiálu pro pohodlné, bezpečné a bezproblémové snímání.

Osmo Backpack Strap Mount: Kameru můžete rychle připevnit k batohu a pořídit POV záznam při outdoorových aktivitách. Když akční kameru nepoužíváte, je v něm bezpečně uložena.

Osmo Action Multifunctional Battery Case: Uchovává 3 baterie a 2 microSD karty. Inteligentně a rychle nabíjí 3 baterie a může být společně s těmito bateriemi použita jako powerbanka k nabíjení dalších zařízení, například smartphonu.

DJI Mic: První dvoukanálový bezdrátový DJI systém mikrofonů se vyznačuje vynikajícím záznamem pro přesnější a realističtější zvuk.

Osmo Action Hanging Neck Mount: Závěsný držák na krk využívá jedinečný materiál ze silikagelu, který je příjemný na nošení a můžete ho libovolně tvarovat. Použijte ho k rychlému pořizování POV záběrů při rybaření, cestování…

TIP

Prohlédněte si také outdoorovou kameru DJI Osmo Action 4 v balíčku Standard Combo s méně příslušenstvím, ale přátelštější cenovkou.

Obsah balení

 • Akční kamera DJI Osmo Action 4 zepředu 1x Akční kamera DJI Osmo Action 4
 • Osmo Action Extreme Battery 3x Extrémní baterie
 • Osmo Action Horizontal-Vertical Protective Frame 1x Ochranný rám
 • Osmo Action Quick-Release Adapter Mount 1x Rychloupínací držák adaptéru
 • Osmo Action Quick-Release Adapter Mount (Mini) 1x Rychloupínací držák adaptéru (mini)
 • Osmo Action Curved Adhesive Base 1x Základna
 • Osmo Locking Screw 2x Zajišťovací šroub
 • Type-C to Type-C PD Cablejpeg 1x Kabel USB-C / USB-C
 • Osmo Action Multifunctional Battery Case (1) 1x Multifunkční pouzdro na baterie
 • Osmo 1.5m Extension Rod 1x Prodlužující tyč 1,5 m
 • Osmo Action Lens Hood 1x Sluneční clona
 • Osmo Action Anti-Slip Pad 1x Protiskluzová podložka
 • DJI Logo Sticker 1x Samolepka s logem

Návody ke stažení

Máme za sebou už přes 3000 odeslaných balíků. Bude další ten váš?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-nikola

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky