3 května 2017

Designová provozovna Dronpro – vizualizace vs realita

Všechny novinky

Naše provozovna se již pomalu „klube“ :). Originálně koncipovaná a luxusně zařízená, zkrátka profi. Prohlédněte si naší fotogalerii a přijďte ji v den D porovnat se skutečností - předčí realita vizualizaci? Za přátelskou atmosféru ručíme :).

 

Jsme stejně zapálení dronaři jako vy a proto víme, co létání s bezpilotními systémy obnáší a jaký servis je třeba zákazníkům poskytovat. Stoprocentní. V naší provozovně se setkáte s příjemnou profesionální obsluhou, která vám s úsměvem na tváři vždy ochotně poradí.

Profi servis Dronpro
V naší provozovně vám osvětlíme vlastnosti i možnosti té které kvadrokoptéry a pomůžeme vám vybrat takovou, která nejlépe vyhoví vašim individuálním potřebám. Smluvíme s vámi termín pilotního výcviku, vybavíme náležitosti potřebné k pojištění a poskytneme poprodejní profi servis. Budete chtít funkce dronu názorně předvést? I zde vám rádi vyjdeme vstříc a domluvíme případnou předváděčku. Naším cílem je vaše spokojenost :).

Jděte na to s klidem
V designové provozovně Dronpro vás nebude tlačit čas :). Víme, že velká rozhodnutí vyžadují velké soustředění a proto si u nás budete moci vše v klidu promyslet. Shoďte ze sebe stres všedního dne a chvíli u nás poseďte, vždyť není kam spěchat…:).

Dronpro lifestyle
Dáváme kamerám křídla – stylově :). Provozovna Dronpro jde ruku v ruce s naším přesvědčením, že mocnou firemní vizitkou je i dobře zvolený design. Překročte hranici představ a vejděte do mikrokosmu moderních technologií. Unikátní provozovna Dronpro pro vás připravuje zcela originální a netradiční prostředí plné těch nejmodernějších bezpilotních platforem.

Kdy to vypukne :)?
Dovolíme si ještě chvilku „mlžit“ a trochu vás napínat :). Sledujte nás na facebooku, DJI experti Dronpro – novinky ze světa DJI, informace o našich akcích a progresu provozovny.

Děkujeme za vaší přízeň a těšíme se na shledanou, již brzy na Praze 5 ;).

Co by vás mohlo zajímat:

Array ( [0] => 4508 [2] => 4226 )
/

Drony s kamerou, bez kamery, RC, profi – který je pro vás ten pravý?

14. června 2017

Rozhodli jste se pro koupi multikoptéry a nyní zvažujete, který model nejlépe vyhoví...

...celý článek »

/

DJI SPARK – FENOMÉN PŘEDBĚHNUTÝ VLASTNÍ SLÁVOU

25. května 2017

Příznivci elektro vychytávek a moderních technologií, dronaři a piloti, konečně jsme...

...celý článek »

/

DJI SPARK – MENŠÍ VERZE MAVICA?

18. dubna 2017

Určitě jste již také zaregistrovali zprávy o novém dronu od DJI. Zatímco se informace...

...celý článek »