Dron DJI Matrice 210 RTK

Hledáte všestranný profesionální dron, který vám usnadní práci (nejen) v terénu? DJI Matrice 210-RTK je výkonná optimalizovatelná platforma, jíž lze osadit dvěma kamerami zároveň. Samostatný stabilizátor s kamerou lze navíc instalovat přímo na horní část stroje. Systém je méně citlivý vůči elektromagnetickému rušení, je zcela provozuschopný i v extrémních teplotách a díky stupni krytí IP43 odolává dešti. Vestavěný navigační systém D-RTK umožňuje 3D pozicování s centimetrovou přesností. Balení neobsahuje žádnou kameru.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

na dotaz

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJIM212C

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Matrice 210 RTK

Váha:
4420 g
MTOW:
6140 g
Max. dosah:
7000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
3500 m
Max. rychlost:
83 km/h
Kapacita baterie:
4280 mAh
Rozměry:
Malý
Rozměry rozloženého dronu:
1668 x 1518 x 727 mm
Rozsah provozní teploty:
-20°C - 45°C
Provozní frekvence:
2,4GHz / 5,8GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Industriální
Požadované operační systémy:
Android, IOS
Ovládání:
Ovladačem
Doporučený věk:
18+

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Matrice 210 RTK

Chytrý RTK parťák pro profesionály

Ve výbavě dronu nechybí senzory pro detekci překážek a funkce automatického návratu do výchozí pozice. Napájení obstarávají 2 inteligentních baterie, s volitelnými bateriemi typu TB55 lze s dronem létat až 32 minut na jedno nabití.

Nezatěžujte se před akcí starostmi o proveditelnosti vašich náročných pracovních úkonů, M210-RTK se stejně jako vy staví novým výzvám čelem :)

Flexibilní design

Profi dron DJI Matrice 210-RTK disponuje skládacími rameny, což značně usnadňuje zahájení i zakončení práce. Celá platforma je během pár minut připravena k akci a bez nutnosti složité demontáže dílčích komponent ji lze ještě rychleji přepravit na další stanoviště.

Konstrukce dronu je vyhotovena z extrémně odolných materiálů, díky stupni krytí IP43 nyní můžete pokračovat v letu i za deště – jste tak zase o trochu svobodnější.

Až 32 minut letu

Kvadrokoptéra využívá duálního bateriového systému. Standardně je poháněna 2 vysokokapacitními akumulátory typu TB50, pro zvýšení výkonu lze využít volitelné jednotky TB55.

Maximální doba letu DJI Matrice 210-RTK se liší dle zátěže a typu baterie. Využíváte-li akumulátory TB50, bez dodatečné zátěže povedete dron po obloze až 23 minut na jedno nabití, akumulátory TB55 prodlužují letový čas na neuvěřitelných 32 minut.

Podpora režimu Master/Slave

Kvadrokoptéra DJI M210-RTK podporuje ovládání 2 operátory v režimu Master/Slave a umožňuje tak efektivní rozdělení úloh pilota a kameramana. Zatímco Master ovladač řídí samotné pohyby dronu, operátor se Slave ovladačem polohuje kameru – společně tak dostávají do záběru každý potřebný detail a rovným dílem se podílí na vzniku komplexního záznamu. Oba ovladače spolu komunikují prostřednictvím signálu Wi-Fi.

Termovize, nebo ZOOM kamera?

DJI Matrice 210-RTK je kompatibilní se Zenmuse kamerami X4S, X5S, XT a Z30. X4S a X5S jsou standardní kamery s vysokým rozlišením, model Zenmuse Z30 nabízí až 30ásobný zoom a umožňuje tak pořizovat detailní záběry objektů, k nimž se z bezpečnostních důvodů nelze více přiblížit. Systém Zenmuse XT využívá termovizní kameru FLIR s 50 mK citlivostí.

Flexibilita dronu umožňuje osazení 2 kamerami zároveň, můžete tak současně sbírat zoom záběry i pořizovat termovizní snímky. V případě potřeby lze stabilizátor s kamerou instalovat také na horní část dronu.

D-RTK GNSS

D-RTK GNSS je vysoce přesný navigační systém, který integruje pokročilé softwarové algoritmy s GPS+BDS nebo GPS+GLONASS. Prostřednictvím dynamické diferenciální technologie umožňuje precizní horizontální i vertikální pozicování. Tím, že není závislý na kompasu, odolává elektromagnetickému rušení, které vzniká například v blízkosti kovových konstrukcí a vysokonapěťového elektrického vedení.

Výběr letových režimů

Letové režimy zahrnují standardní úrovně P (Positioning), A (Attitude) a S (Sport). V režimech Attitude a Sport* je maximální letová rychlost dronu 23 m/s, v režimu Positioning dokáže vyvinout rychlost až 17 m/s.

Podporované inteligentní funkce jsou k dispozici v režimu P (Positioning), patří mezi ně:

Point of Interest – dron samostatně krouží kolem vybraného objektu. Vy se tak můžete zcela soustředit na pořizování žádaných obrazových záznamů. Kompatibilní s kamerami X4S a X5S.
TapFly – vysílá dron na místo vybrané prostřednictvím poklepání na displej mobilního zařízení. Jeho let tak řídíte, aniž byste pohybovali kniply ovladače.
ActiveTrack – dron samostatně následuje vybrané objekty v pohybu a zároveň je udržuje v záběru.
Spotlight Pro – dron směřuje kameru na vybraný objekt a nezávisle na směru letu jej udržuje v záběru. Stabilizovaný závěs se zcela automaticky vyrovnává a polohuje, zatímco vám je ponechána absolutní kontrola nad letem.
Tripod – snižuje maximální rychlost dronu a tlumí citlivost řídících pák ovladače.

Byl-li úspěšně nahrán bod vzletu, dokáže se dron samostatně navrátit do výchozí pozice. Během návratu se automaticky vyhýbá překážkám před sebou.

*Ve sportovním režimu není aktivní funkce pro detekci a vyhýbání se překážkám.

PRrůmyslové využití

Profesionální dron DJI Matrice 210-RTK se díky své technické zdatnosti rychle stane vaším neocenitelným pomocníkem a přizpůsobí se specifickým potřebám mnoha průmyslových odvětví.

Inspekce elektrického vedení – M210-RTK umožňuje detailní vizualizaci rozsáhlých sítí elektrického vedení a to i za nepříznivých podmínek.
Pátrací a záchranné akce – v kombinaci s termovizní a zoom kamerou pomáhá rychle lokalizovat pohřešované osoby ve vzdálených oblastech a naplánovat bezpečnou přístupovou cestu k jejich záchraně.
Inspekce větrných turbín – možnost montáže gimbalu se zoom kamerou na horní část dronu a zvýšená stabilita při létání za silnějšího větru umožňují detailní vykreslení těch nejnepatrnějších poškození na všech částech vrtulí turbíny.
Inspekce mostů – při montáži gimbalu na horní část dronu lze provádět důkladné revize mostů a na základě získaných dat efektivně zvyšovat jejich bezpečnost.
Inspekce solárních panelů – fotografie a termovizní snímky pořízené dronem DJI Matrice 200-RTK umožňují důkladnou revizi solárních panelů a zjištění jejich případných závad.
Inspekce na moři – snímky a videozáznamy z dronu umožňují dálkovou inspekci stavu zařízení na volném moři a kontrolu jejich bezpečnosti.
Mapování stavenišť – pomocí dronu rychle získáte obrazová data potřebná k vygenerování přesné 3D mapy za účelem sledování vývoje stavby.
Telekomunikace – při provádění rutinních revizí rychle odhalíte i závady milimetrových rozměrů.
Zemědělství – současné využití optické a multispektrální kamery umožňuje rychlý průzkum úrody.
Boj s požárem – kombinace optické a termovizní kamery umožňuje důkladné zmapování situace v nebezpečných oblastech.

Podpora SDK

Integrujte palubní počítač pro analýzu letových dat anebo připojte senzory od jiných výrobců. Vysoká kompatibilita dronu M210-RTK umožňuje využívat například LiDAR skener a další. Prostřednictvím mobilní SDK můžete rovněž vyvíjet vlastní aplikace pro usnadnění plánování letu i sběru on-site dat.

Mobilní aplikace

Aplikace DJI GO 4 nebo DJI Pilot, což je nová Android aplikace navržená speciálně pro firemní uživatele za účelem uvolnění plného potenciálu průmyslových dronů DJI, umožňují pohodlné ovládání všech bezpilotních systémů ze série DJI Matrice 200. Prostřednictvím těchto aplikací můžete navíc coptery přizpůsobovat svým individuálním potřebám. Plánování letu lze provádět pomocí DJI GS Pro.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora a autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Víte, že......zprostředkováváme havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti nebo komplexní pojištění dronů DJI?

Obsah balení

 • Dron DJI Matrice 210 RTK - hlavní bez kamer 1x Dron DJI Matrice 210 RTK
 • 1x Dálkový ovladač DJI Cendence
 • 2x Přistávací podvozek
 • 1x Monitor CrystalSky 7,85"
 • 2x Baterie WB37 pro CrystalSky/Cendence
 • 1x Nabíjecí stanice pro 2 baterie WB37
 • Inspire 2 vrtule 4x Pár vrtulí
 • Akumulátor Inspire 2 TB50 2x Inteligentní baterie TB50
 • Inspire 2 nabíječ 1x Nabíjecí adaptér
 • Dron DJI Inspire 2 bez kamery Inspire 2 napájecí kabel 1x Napájecí AC kabel
 • Inspire 2 nabíjecí stanice pro 4 aku 1x Nabíjecí stanice pro 4 baterie
 • Inspire 2 USB A to USB A kabel 1x USB to USB kabel
 • Micro SD karta (16GB) 1x Micro SD karta 16 GB
 • 1x Přepravní box
 • Inspire 2 tlumící gumy stabilizovaného závěsu 3x Tlumiče
 • 1x Kalibrační deska vision systému
 • Inspire 2 izolační nálepky 4x Tepelná izolace pro baterie TB50
 • 1x Unašeč pro CW a CCW vrtule
 • 1x Držák horního gimbalu
 • 1x Držák spodního gimbalu
 • 2x GPS modul
 • 1x D-RTK pozemní stanice
 • 1x Letový modul Datalink Pro
 • 2x Inteligentní baterie TB55
 • 1x Šroubovák
 • 1x Manuály

Z naší půjčovny už se podívalo ven přes 300 dronů. Půjčte si dron i na svojí akci za pár stokorun.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky