DJI Matrice 300

Nejrobustnější profesionální dron ze stáje DJI s RTK modulem a kamerami série Zenmuse H20 se hodí pro ty nejnáročnější mise. Opravdový obr mezi d... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

DJI Matrice 300

Nejrobustnější profesionální dron ze stáje DJI s RTK modulem a kamerami série Zenmuse H20 se hodí pro ty nejnáročnější mise. Opravdový obr mezi drony váží 3,6 kg bez baterií a vznese se až s 2,7kg zátěže navíc. Unese přitom až 3 kamery. Přidejte 55minutovou výdrž ve vzduchu a v dronu Matrice 300 RTK máte parťáka, který zastane těžkou práci. Prohlédněte si videorecenzi, kdy jsme celý komplet dronu DJI Matrice 300 RTK se 4senzorovou hybridní kamerou za bezmála 600 tis. Kč vyzkoušeli.

DJI Matrice 300 RTK: Spolehlivý parťák pro průmysl i bezpečnostní složky

Zajímavou funkcí DJI Matrice 300 RTk je tzv. duální mód umožňující předávání kontroly nad dronem mezi 2 piloty, což využijí při složitějších koordinovaných misích nejen pracovníci v průmyslu, ale také třeba bezpečnostní složky při sledovacích akcích. Záchranářům se zase může hodit funkce PinPoint, se kterou označíte objektu zájmu a odešlete souřadnice pozemnímu týmu i dalším ovladačům skrze aplikaci DJI FlightHub.

Dedikované hybridní kamery H20

Dron Matrice 300 RTK naplní svůj potenciál teprve v kombinaci s jednou z hybridních kamer Zenmuse H20. Hybridní kamera Zenmuse H20 Triple-Sensor Solution v sobě kombinuje širokoúhlou 12MP kameru, 20MP zoomovací kameru a laserový dálkoměr s dosahem 1200 m, kamera Zenmuse H20T Quad-Sensor Solution má v sobě integrované dokonce 4 senzory – navíc má termální kameru.    

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení