DJI Matrice 300

Nejrobustnější profesionální dron ze stáje DJI s RTK modulem a kamerami série Zenmuse H20 se hodí pro ty nejnáročnější mise. Opravdový obr mezi d... Více o dronech...

Dron DJI Matrice 300 RTK je nejnovějším přírůstkem do série profesionálních těžkotonážních dronů Matrice. Bez baterií váží 3,6 kg, s bateriemi tento obr dosahuje hmotnost 6,3 kg. Pověsíte na něj až 3 zařízení (1 gimbal má nahoře, 2 na spodku těla) s váhou 2,7 kg a můžete se vydat do vzduchu až na 55 minut. K tomu ultimátní dálkový ovladač, několik inteligentních režimů pro pátrací, monitorovací i zaměřovací mise a odolnost, která vás podrží i v drsných podmínkách.

V nejnovějším YouTube videu jsme si posvítili na aktuální novinku ze stáje DJI – inspekční dron DJI Matrice 300 RTK. S cenovkou okolo 600 000 Kč jde o drahého, ale velice šikovného “létajícího obra”. Podívejte se, co všechno umí, a jak pomůže droním profíkům a firmám v kombinaci s hybridní kamerou, která v sobě spojila termokameru, laserový zaměřovač, optickou kameru a zoom kameru.

289 990 Kč s DPH

Na objednávkuZa 1-4 týdny u vás

DJI Matrice 300

Nejrobustnější profesionální dron ze stáje DJI s RTK modulem a kamerami série Zenmuse H20 se hodí pro ty nejnáročnější mise. Opravdový obr mezi drony váží 3,6 kg bez baterií a vznese se až s 2,7kg zátěže navíc. Unese přitom až 3 kamery. Přidejte 55minutovou výdrž ve vzduchu a v dronu Matrice 300 RTK máte parťáka, který zastane těžkou práci. Prohlédněte si videorecenzi, kdy jsme celý komplet dronu DJI Matrice 300 RTK se 4senzorovou hybridní kamerou za bezmála 600 tis. Kč vyzkoušeli.

DJI Matrice 300 RTK: Spolehlivý parťák pro průmysl i bezpečnostní složky

Zajímavou funkcí DJI Matrice 300 RTk je tzv. duální mód umožňující předávání kontroly nad dronem mezi 2 piloty, což využijí při složitějších koordinovaných misích nejen pracovníci v průmyslu, ale také třeba bezpečnostní složky při sledovacích akcích. Záchranářům se zase může hodit funkce PinPoint, se kterou označíte objektu zájmu a odešlete souřadnice pozemnímu týmu i dalším ovladačům skrze aplikaci DJI FlightHub.

Dedikované hybridní kamery H20

Dron Matrice 300 RTK naplní svůj potenciál teprve v kombinaci s jednou z hybridních kamer Zenmuse H20. Hybridní kamera Zenmuse H20 Triple-Sensor Solution v sobě kombinuje širokoúhlou 12MP kameru, 20MP zoomovací kameru a laserový dálkoměr s dosahem 1200 m, kamera Zenmuse H20T Quad-Sensor Solution má v sobě integrované dokonce 4 senzory – navíc má termální kameru.    

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení