Dron DJI Mavic Pro

Mavic Pro je nejmenší kvadrokoptéra od výrobce DJI, která vás příjemně překvapí nejen svým výkonem. Navzdory svým rozměrům dostává všech kvalit, na které jste u DJI dronů zvyklí. Díky promyšlené kompaktnosti lze DJI Mavic Pro snadno složit do batohu – s tímto dronem můžete cestovat kamkoliv.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

22 990 Kč s DPH

19 000 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJIM0250

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Mavic Pro

Váha:
734 g
Max. dosah:
7000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
4000 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
5000 m
Max. rychlost:
65 km/h
Kamera:
Integrovaná
Foto rozlišení:
12 MP
Video rozlišení:
4K
Stabilizace:
3osá
Datový tok:
60 Mbps
Zorné pole:
78.8 °
Živý přenos obrazu:
ano
CMOS senzor:
1/2.3”
ISO rozsah:
100 - 3200
Světelnost pevného objektivu:
2.2
Formát souborů:
JPEG, MOV, MP4, DNG
Audio záznam:
ne
Kapacita baterie:
3830 mAh
Maximální čas letu:
27 min.
Doba nabíjení:
60 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ano
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Skládací
Rozměry:
Malý
Rozměry složeného dronu:
83 x 83 x 198 mm
Rozsah provozní teploty:
0° až 40° C
Provozní frekvence:
2,4 GHz / 5,8 GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální, Pro začátečníky, Pro cestování, Pro filmový průmysl
Oficiální aplikace:
DJI GO 4
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Active Track, Waypoints, Point of Interest, Quick shot, Cinematic Mode, Tap Fly, Course lock, Tripod mode, Sportovní mód, Ovládání gesty, Follow Me, Home Lock, Terrain Follow Mode, Fixed-Wing Mode
Ovládání:
Ovladač s mobilem nebo mobil
Vlastnosti:
Wi-Fi, S kamerou, K FPV brýlím, Barometr, GPS
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Podporované porty:
Micro USB, USB-A
Doporučený věk:
12+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Mavic Pro

Malý dron, velký výkon

Dron DJI Mavic Pro je malý, ale výkonný dron s kamerou, který pro vás mění oblohu v malířské plátno a umožní vám vytvořit z každého okamžiku okamžik letecký. Za kompaktními rozměry kvadrokoptéry Mavic Pro se skrývá složitá technologie, která z ní činí jednu z nejsofistikovanějších DJI létajících kamer všech dob. 24 vysoce výkonných výpočetních jader, inovovaný přenosový systém s dosahem až 7 km*, 5 optických senzorů a 4K kamera stabilizovaná pomocí 3osého mechanického závěsu čekají jen na váš povel – stiskněte tlačítko, nebo jednoduše poklepejte na displej a vzlétněte.

*FCC: 7 km, CE: 4 km. Měřeno v prostředí bez překážek a mimo dosah elektromagnetického rušení. Podléhá místním předpisům.

Výkonný a efektivní parťák na cesty

Kapesní ovladač Mavic v sobě ukrývá zcela novou DJI OcuSync přenosovou technologii s dosahem až 7 km a HD 720p a Full HD 1080p rozlišením, díky nimž se každé video, které pořídíte, stane vzrušující kombinací dokonalého obrazu a precizně zpracovaného leteckého záznamu.

Dost nárazům a škrábancům

Během dlouhého letu nebo v případě sestupu z nedostatečné výšky v režimu návratu domů může nechráněná kvadrokoptéra narazit do překážky. Mavic využívá technologii Flight Autonomy, díky které je dron DJI Mavic Pro schopný detekovat překážky až do vzdálenosti 15 metrů a poté se jim vyhnout, nebo přejít do režimu vznášení, čímž se znatelně snižuje pravděpodobnost srážky.

Vychytávka pro přesné vznášení 

Satelitní pozicování umožňuje dronu vznášení pouze na volném venkovním prostranství a mimo dosah zdrojů rušení. Bez pomoci satelitů se dron nedokáže „usadit“ a snadno sklouzne k driftování. Kvadrokoptéra DJI Mavic Pro je vybavena předními i spodními optickými senzory, a je tedy schopna přesného vznášení i v interiéru a na jiných místech bez signálu GPS.

Létejte déle

Dron Mavic Pro dosahuje pouhé šestiny velikosti kvadrokoptéry DJI Phantom 4, toto zmenšení však v žádném případě neznamená zkrácení doby letu. Ve skutečnosti je DJI Mavic Pro mnohem vytrvalejší, než byste očekávali. Díky vysoce výkonným motorům vydrží Mavic Pro ve vzduchu až 27 minut a protože patří mezi opravdové letce, hravě zvládne vzdálenost až 13 km.

Video ve 4K rozlišení

Kvadrokoptéra DJI Mavic Pro podporuje 4K videa při 30 snímcích za vteřinu. Kamera dronu nevyužívá žádnou elektronickou stabilizaci obrazu, což zajišťuje, že je ve 4K rozlišení pořízen celý záznam. Společnost DJI vyvinula pro dron DJI Mavic Pro miniaturní ultra přesný 3osý závěs, který je schopen stabilizovat kameru dronu i při pohybu vysokou rychlostí a zachovat tak plynulost vašeho videozáznamu a ostrost fotografií.

Nezapomeňte na nová pravidla pro létání s drony

Od konce roku 2020 čeká povinná registrace dronu každý stroj, který má kamerový senzor. Pilotní průkaz si musí zařídit i každý provozovatel a pilot, který chce s takovým dronem létat. Ale nebojte se, registrace probíhá zdarma a zcela online na stránkách ÚCL a na piloty čeká jednoduchý test.

Fotografujte z výšky

Dron s kamerou DJI Mavic Pro je špičkovým nástrojem pro profesionály a zároveň i vynikajícím pomocníkem pro rekreační fotografy. Ať už vytváříte své profesní portfolio, nebo jen potřebujete pořídit kvalitní snímky z dovolené,12megapixelová kamera kvadrokoptéry DJI Mavic Pro s podporou Adobe DNG RAW je připravena dostát všem vašim nárokům, a dokonce překonat vaše očekávání.

Kreativita a jedinečné záběry: Natáčejte jako profesionál

Při létání s dronem DJI Mavic Pro nepotřebujete filmový štáb, veškerou práci zastane systém ActiveTrack. Dron s kamerou DJI Mavic Pro byl vyvinut tak, aby samostatně detekoval a rozpoznával objekty v okolí včetně lidí, cyklistů, vozidel a zvířat. Jakmile označíte subjekt, který chcete sledovat, můžete v souladu s aktuálně zvoleným režimem začít vytvářet široké spektrum záběrů. Vyberte si mezi režimy Trace, Profile a Spotlight a vetkněte každé scenérii, kterou zaznamenáváte, osobitý a profesionální ráz.

Trace

Sledování před anebo za subjektem, sledování je možné také formou kroužení okolo subjektu v návaznosti na jeho pohyby.

Profile

Dron letí souběžně se subjektem a udržuje jej v záběru z profilu.

Spotlight

Během libovolného letu udržuje kameru stále nasměrovanou na subjekt.

Pořizujte originální selfie

DJI Mavic Pro disponuje chytrým režimem schopným rozpoznávat vaše gesta, při němž stačí kvadrokoptéru ve vzduchu natočit směrem k vám, zvednutím paží či „zamáváním“ jí zadat povel a kamera samostatně vytvoří snímek. Pořizujte svá selfie z výšky a obohaťte je o nový rozměr.

Dokonale seřízené ovládání

V průběhu příprav na záběr nebo při létání v interiéru není žádané, aby se dron pohyboval příliš rychle. Aby se každý pohyb dronu s kamerou DJI Mavic Pro zpomalil, stačí pouze přejít do Tripod režimu, tento režim také snižuje citlivost joysticku.

Snadné ovládání: Létejte pomocí telefonu

Možná, že to, co právě chcete, je rychle drapnout svůj dron a pořídit za letu originální fotografie vašeho kamaráda, anebo DJI Mavic Pro prostě jen nasměrovat vzhůru do oblak a prolétnout se. Jediné, co k tomu potřebujete je váš telefon. Tímto způsobem nyní můžete pořizovat fotografie a videa tak úžasná, že nikdo nebude chtít uvěřit, že jste to dokázali pouhým poklepáním na displej telefonu.

Režim TapFly

Piloti začátečníci mívají při ovládání dronu potíže s přímým letem jedním směrem, a to proto, že nejsou dostatečně sžiti s joystickem, což činí natáčení plynulého videa podstatně složitější. V režimu TapFly stačí pouze kliknout na místo, kam chcete letět, a DJI Mavic Pro do pozice plynule přeletí - vy se tak můžete naplno věnovat ovládání kamery a samotnému pořizování fotografií a videa. Po celou dobu vašeho natáčení bude dron s kamerou DJI Mavic Pro skenovat okolí letu pro případné překážky, čímž zajistí bezpečný průběh vašeho dobrodružství. Neuvěříte, že létání může být tak snadné.

Na váš povel

Kvadrokoptéra DJI Mavic Pro reaguje téměř okamžitě na každý váš pokyn, nejjemnější pohyby vašich prstů jsou bezprostředně překládány do pokynů pro pohyb dronu ve vzduchu, a to ať už potřebujete pořídit poklidně se odvíjející video, nebo si užít trochu adrenalinu při rychlosti 65 kph ve Sport režimu. A žádné obavy – dron DJI Mavic Pro se dokáže při puštění řízení takřka ihned zastavit, a to nezávisle na letové rychlosti.

Podívejte se na svět z výšky

Shlédněte na svět očima svobodných ptáků prostřednictvím vysoce kvalitních bezdrátových DJI brýlí. DJI FPV brýle činí z létání naprosto jedinečný zážitek. Díky dvěma 920 × 1080p LTPS displejům uvidíte svět doslova z ptačí perspektivy. Vestavěný OcuSync systém přináší živé 1080p video streamování a protože se připojuje přímo ke dronu, zaručuje i nízkou latenci.

Natáčejte, editujte, sdílejte

Pořídili jste ty nejúžasnější záběry, které si jen lze představit, a chcete je sdílet s celým světem? Upravujte je v DJI GO editoru pomocí několika snadných poklepání na obrazovku. A pokud právě snímáte video, které je třeba sdílet ihned, nic vám nebrání ho živě streamovat přímo na Facebook nebo Youtube.

2 sady senzorů pro větší spolehlivost

U kvadrokoptér je nejčastějším zdrojem problémů nesprávná funkce senzoru, z tohoto důvodu je každý klíčový senzor dronu DJI Mavic Pro doplněn o senzor záložní, který jej v případě selhání nahradí - samozřejmostí je také duální kompas. Společnost DJI vždy pamatuje na to, že klíčem k bezpečnému letu je stabilita a DJI Mavic Pro vyvinula tak, aby disponoval stabilitou pohonného systému – kvadrokoptéra DJI Mavic Pro nebude létat v případě, kdy nejsou motory a vrtule v normálním a nepoškozeném stavu, ani v případě nedostatečné zbývající výdrže baterie. Současně pracující redundantní senzory a další bezpečnostní opatření se starají o stabilitu letové výšky a celkové správné fungování systému.

Vyváženost

Kvadrokoptéra DJI Mavic Pro využívá informace automaticky nashromážděné palubním ultrazvukovým systémem spolu s dolů směřujícími kamerami, a dokáže tak udržovat svou správnou výšku i nad nerovným terénem. Nemusíte se tedy obávat žádných nepříjemností, které by mohly nastat při nízkém letu.

Bezpečnější a chytřejší baterie

Inteligentní baterie dronu DJI Mavic Pro umožňuje až 27minutový let, při němž můžete prostřednictvím aplikace DJI GO v reálném čase kdykoliv zkontrolovat její stav. Aplikace DJI GO také propočítává zbývající možnou dobu letu a pomáhá tak pilotům létat bezpečněji.

Vše, co musíte dělat, je dívat se

Prostřednictvím aplikace DJI GO uvidíte v reálném čase vše, co sleduje kamera. Aplikace také zobrazuje veškeré potřebné informace týkající se vašeho letu, od stavu baterie přes aktuální polohu dronu, aktuální směr jeho letu a mnohem mnohem víc.

TIPUžijte si s dronem maximum zábavy a pořiďte si ho ve výhodném combu s FPV brýlemi DJI Goggles.

person-polygon

Recenze na Dron DJI Mavic Pro

Společnost DJI představila zcela nový model v řadě svých kvadroptér. Mavic Pro je nejnovější a také nejmenší ze všech dronů, které kdy DJI představilo.

Alex Specialista na drony a pravidla létání

Obsah balení

 • DJI Mavic Pro - obsah balení aircraft 1x Dron DJI Mavic Pro s kamerou
 • DJI Mavic Pro - obsah balení vysílač 1x Vysílač
 • DJI Mavic Pro - obsah balení baterie 1x Akumulátor
 • DJI Mavic Pro - obsah balení vrtule 3x Vrtule (pár)
 • DJI Mavic Pro - obsah balení nabíječ 1x Nabíječ
 • DJI Mavic Pro - obsah balení napájecí kabel 1x Napájecí kabel
 • DJI Mavic Pro - obsah balení lightning 1x RC kabel (Lightning konektor)
 • DJI Mavic Pro - obsah balení microUSB 1x RC kabel (Micro USB konektor)
 • DJI Mavic Pro - obsah balení microUSB-C 1x RC kabel (USB Type-C konektor)
 • DJI Mavic Pro - obsah balení úchyt kabelu malý 2x Úchyt RC kabelu (malý)
 • DJI Mavic Pro - obsah balení úchyt kabelu velký 2x Úchyt RC kabelu (velký)
 • DJI Mavic Pro - obsah balení komunikační kabel 1x Komunikační kabel Micro USB
 • DJI Mavic Pro - obsah balení kopule 1x Chránič gimbalu
 • DJI Mavic Pro - obsah balení držák gimbalu 1x Držák gimbalu
 • DJI Mavic Pro - obsah balení paměťová karta 1x Micro SD karta (16GB)

V našem servisu už jsme pomohli vzlétnout více než 1500 opravených dronů.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky