DJI Mavic Pro Fly More Combo (White - limited edition)

Mavic Pro Alpine White Combo je sněhobílá verze nejskladnější kvadrokoptéry od výrobce DJI, která vás příjemně překvapí nejen svým výkonem. DJI Mavic Pro Fly More Combo vám v jediné sadě přináší v dron, autonabíječku, nabíjecí adaptér pro 4 akumulátory, praktický batoh přes rameno a 2 baterie navíc, což znamená až 81 minut na létání.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

29 990 Kč s DPH

24 785 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJIM0250WC

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro DJI Mavic Pro Fly More Combo (White - limited edition)

Váha:
734 g
Max. dosah:
7000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
4000 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
5000 m
Max. rychlost:
65 km/h
Kamera:
Integrovaná
Foto rozlišení:
12 MP
Video rozlišení:
4K
Stabilizace:
3osá
Datový tok:
60 Mbps
Zorné pole:
78.8 °
Živý přenos obrazu:
ano
CMOS senzor:
1/2.3”
Světelnost pevného objektivu:
2.2
Formát souborů:
JPEG, MOV, MP4, DNG
Audio záznam:
ne
Kapacita baterie:
3830 mAh
Maximální čas letu:
27 min.
Doba nabíjení:
60 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ano
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Skládací
Rozměry:
Malý
Rozměry složeného dronu:
83 x 83 x 198 mm
Rozsah provozní teploty:
0° až 40° C
Provozní frekvence:
2,4 GHz / 5,8 GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální, Pro začátečníky, Pro cestování, Pro filmový průmysl
Oficiální aplikace:
DJI GO 4
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Active Track, Waypoints, Point of Interest, Quick shot, Cinematic Mode, Tap Fly, Course lock, Tripod mode, Sportovní mód, Ovládání gesty, Follow Me, Home Lock, Terrain Follow Mode, Fixed-Wing Mode
Ovládání:
Ovladač s mobilem nebo mobil
Vlastnosti:
Wi-Fi, S kamerou, K FPV brýlím, Barometr, GPS
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Podporované porty:
Micro USB, USB-A
Doporučený věk:
12+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro DJI Mavic Pro Fly More Combo (White - limited edition)

Sněhobílý Dron DJI Mavic Pro + autonabíječka + nabíjecí adaptér pro 4 akumulátory + batoh přes rameno + 2 baterie navíc 

DJI Mavic Pro Fly More Combo vám v jediné sadě přináší vše, co k bezpilotnímu létání potřebujete. Kromě kompaktního dronu v limitované sněhobílé barvě s kamerou získáváte také autonabíječku, nabíjecí adaptér pro 4 akumulátory, praktický batoh přes rameno, v němž svého Mavica komfortně přenesete kamkoliv bude třeba, a 2 baterie navíc, což znamená až 81 minut na létání.

Jednička mezi drony

Skládací dron s kamerou DJI Mavic Pro vnáší do oblasti bezpilotního létání svobodu a lehkost. Můžete s ním pořizovat plynulé záběry ve 4K rozlišení, disponuje funkcí automatického návratu domů a jelikož je vybaven vyspělou technologií Flight Autonomy, dovede samostatně detekovat překážky až do vzdálenosti 15 metrů. Dálkové ovládání Mavica využívá nového přenosového systému OcuSync s dosahem až 7 km. A co víc – před transportem není třeba zdlouhavě odnímat vrtule, ale postačí je pouze složit podél draku dronu a hurá na cesty.

Rozměr akorát do batohu

Dron s kamerou DJI Mavic Pro vyniká svými kompaktními rozměry, ve složeném stavu měří pouhých 83 x 83 x 198 mm (výška x šířka x délka), celková hmotnost konstrukce je 743 gramů.

V unikátní sadě DJI Mavic Pro Fly More Combo máte navíc k dispozici také praktickou brašnu přes rameno, v níž lze dron s jeho základním příslušenstvím komfortně a bezpečně přenášet. Dron s kamerou, náhradní baterie, ovladač i mobilní zařízení - to vše v jediném batohu s rozměry 17.5 x 12.5 x 21 cm.  Na cestách jste se ještě nikdy necítili tak lehce :)

DJI kamera s 1/2.3” CMOS snímačem

Kamera dronu DJI Mavic Pro je vybavena 1/2.3” CMOS snímačem a f/2.2 objektivem se zorným polem 78.8° a 28 mm ohniskovou vzdáleností. Kamera natáčí 4K videa při 30 snímcích za vteřinu, pořizuje 12megapixelové statické fotografie a podporuje formáty JPEG, DNG, MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264). Rozsah ISO citlivosti objektivu je 100 – 3200 pro video a 100 – 1600 pro foto. O stabilizaci obrazu se během letu vašeho dronu stará výkonný 3osý závěs, který zaručuje plynulost každého videa a dokonalou ostrost fotografií.

Inteligentní baterie LiPo 3S

Dron s kamerou DJI Mavic Pro je poháněn inteligentní LiPo 3S baterií s kapacitou 3830 mAh, která umožňuje až 27minutový let. Aktuální i celkový stav akumulátoru, včetně zbývající výdrže a počtu proběhlých nabíjecích cyklů, jsou během letu k náhledu v aplikaci DJI GO. Pokročilé algoritmy zároveň neustále propočítávají čas, po který je s dronem ještě možno létat, a v momentě, kdy je třeba zahájit návrat zpět, vás upozorní.

Vychytávky pro ještě lepší výkon

Ovladač dronu DJI Mavic využívá zcela novou přenosovou technologii DJI OcuSync s dosahem až 7 km. Pokročilý přenosový systém OcuSync streamuje HD 720p/Full HD 1080p videa a podporuje bezdrátové připojení k více zařízením najednou, můžete tak například využívat zároveň 2 ovladače, anebo s jednotkou propojit DJI brýle.

Duální senzory

U kvadrokoptér je nejčastějším zdrojem problémů nesprávná funkce senzoru - z tohoto důvodu je každý klíčový senzor dronu DJI Mavic Pro doplněn o senzor záložní, který jej v případě selhání nahradí. Damozřejmostí je také duální kompas. Společnost DJI vždy pamatuje na to, že klíčem k bezpečnému letu je stabilita, a proto DJI Mavic Pro vyvinula tak, aby disponoval stabilitou pohonného systému – kvadrokoptéra DJI Mavic Pro nevzlétne v případě, kdy nejsou motory a vrtule v normálním a nepoškozeném stavu, ani v případě nedostatečné zbývající výdrže baterie. Současně pracující redundantní senzory a další bezpečnostní opatření se starají o stabilitu letové výšky a celkové správné fungování systému.

Systém Flight Autonomy

Flight Autonomy je pokročilý bezpečnostní systém sestávající z 5 kamer, 2 ultrazvukových dálkoměrů, duálních senzorů, 24 výpočetních jader a duálního systému pozicování, který kombinuje GPS s GLONASS. Díky DJI technologii Flight Autonomy je váš dron schopen rozpoznávat překážky až do vzdálenosti 15 metrů, v případě potřeby se jim samostatně vyhnout, nebo přejít do režimu vznášení.

Režim ActiveTrack

Při natáčení s dronem DJI Mavic Pro nepotřebujete filmový štáb – veškerou práci zastane systém ActiveTrack. Dron s kamerou DJI Mavic Pro byl vyvinut tak, aby samostatně detekoval a rozpoznával objekty v okolí včetně lidí, cyklistů, vozidel a zvířat. Jakmile označíte subjekt, který chcete sledovat, můžete v souladu s aktuálně zvoleným režimem začít vytvářet své vlastní profi záběry. Volit můžete mezi 3 variantami režimu:

Trace

Sledování před, nebo za subjektem. Sledování je možné také formou kroužení okolo subjektu v návaznosti na jeho pohyby.

Profile

Dron letí souběžně se subjektem a udržuje jej v záběru z profilu.

Spotlight

Kamera je v průběhu libovolného letu dronu stále nasměrována na označený subjekt.

Režim Tapfly

Piloti začátečníci mívají při ovládání dronu potíže s přímým letem jedním směrem, a to proto, že nejsou dostatečně sžiti s joystickem, což činí natáčení plynulého videa podstatně složitější. V režimu TapFly stačí pouze kliknout na místo, kam chcete letět, a DJI Mavic Pro do pozice plynule přeletí. Vy se tak můžete naplno věnovat ovládání kamery a samotnému pořizování fotografií a videa. Po celou dobu vašeho natáčení bude dron s kamerou DJI Mavic Pro skenovat okolí letu pro případné překážky, čímž zajistí bezpečný průběh vašeho dobrodružství.

Adrenalin ve Sport režimu

Kvadrokoptéra DJI Mavic Pro reaguje téměř okamžitě na každý váš pokyn - nejjemnější pohyby vašich prstů jsou bezprostředně překládány do pokynů pro pohyb dronu ve vzduchu, a to ať už potřebujete pořídit poklidně se odvíjející video, anebo si užít trochu adrenalinu při rychlosti 65 km/h ve Sport režimu. A žádné obavy – dron DJI Mavic Pro se dokáže při puštění řídících pák takřka ihned zastavit, a to nezávisle na letové rychlosti.

Originální selfie v režimu gest

Ohromte své přátele originálními selfie záběry z ptačí perspektivy :) V tomto chytrém režimu dokáže DJI Mavic Pro rozpoznávat vaše gesta. Kvadrokoptéru ve vzduchu natočíte směrem k sobě, zadáte jí povel jednoduchým zvednutím paží či „zamáváním“ a kamera samostatně vytvoří snímek.

Mobilní aplikace DJI GO

Aplikace DJI GO je „třetím okem“ vašeho dronu, jehož prostřednictvím můžete v reálném čase sledovat vše, co během letu snímá kamera. Na displeji vašeho telefonu se rovněž zobrazují veškeré potřebné informace týkající se letu, včetně aktuálního stavu baterie a současné polohy dronu. DJI GO zpřístupňuje všechny inteligentní letové funkce, umožňuje provádět úpravy v nastavení kamery, editaci pořízených záběrů a živé streamování natáčeného videa přímo na YouTube.

Vydejte se za novým dobrodružstvím s kompletní soupravou DJI Mavic Pro Fly More Combo. Natáčejte, létejte a dronujte combo :)

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora a autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Přečtěte si Možné i nemožné o Mavicu Pro jsme pro vás sepsali na našem blogu. Seznamte se s ním blíže.

Obsah balení

 • 1x Dron DJI Mavic Pro (White) s kamerou
 • 1x Vysílač (White)
 • 3x Akumulátor (White)
 • 5x Vrtule (White) (pár)
 • DJI Mavic Pro - obsah balení nabíječ 1x Nabíječ
 • DJI Mavic Pro - obsah balení napájecí kabel 1x Napájecí kabel
 • 1x RC kabel (White) (Lightning konektor)
 • 1x RC kabel (White) (Micro USB konektor)
 • 1x RC kabel (White) (USB Type-C konektor)
 • 2x Úchyt RC kabelu (White) (malý)
 • 2x Úchyt RC kabelu (White) (velký)
 • 1x Komunikační kabel Micro USB
 • DJI Mavic Pro - obsah balení kopule 1x Chránič gimbalu
 • DJI Mavic Pro - obsah balení držák gimbalu 1x Držák gimbalu
 • DJI Mavic Pro - obsah balení paměťová karta 1x Micro SD karta (16GB)

Víte, že při létání s FPV brýlemi potřebujete podle předpisů k sobě ještě 2. parťáka?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky