Sada pro audio DJI Mic 2 (1 TX, Shadow Black)

Zachyťte autentické zvuky pomocí vylepšeného mikrofonu DJI Mic 2. Díky prémiovým funkcím, včetně vysoce kvalitního záznamu zvuku, inteligentního potlačení okolního hluku a podpory 32-bit floating-point nahrávání, vám mikrofon DJI Mic 2 umožní vytvářet vyvážený a detailní zvukový záznam, který je ideální například při natáčení vlogů, rozhovorů, živého vysílání a mnoho dalšího. Vysoce kvalitní záznam zvuku, vše v jednom, 14hodinové interní nahrávání a 32-bit Float nahrávání. Inteligentní potlačení hluku, křišťálově čistý záznam hlasu, dosah 250 m (820 stop), 18hodinová výdrž baterie.

Více informací

Vyberte variantu:

2 590 Kč s DPH

2 141 Kč bez DPH

ks

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
8719

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Sada pro audio DJI Mic 2 (1 TX, Shadow Black)

Max. dosah:
250 m
Výdrž baterie:
1080 min.
Možnost napájení přes power banku:
ano
Napájení:
Integrovaná baterie
Kompatibilita:
Mic 2

Popis pro Sada pro audio DJI Mic 2 (1 TX, Shadow Black)

Sada pro audio DJI Mic 2 (1 TX + 1 RX)

Vylepšený elegantní design 2. generace DJI Mic

DJI Mic 2 má zcela nový elegantní design, který zvyšuje jeho estetickou hodnotu. Nové nabíjecí pouzdro je vyrobeno z prvotřídního kovu a dodává minimalistický vzhled, nově přidaná pojistka je bezpečná a spolehlivá a zabraňuje náhodným pádům, a zajišťuje tak bezstarostné používání.

Můžete si vybrat ze dvou stylových barev: Shadow Black a White. Barva Shadow Black dodá vaší výbavě Mic 2 diskrétní, high-tech vzhled, zatímco Pearl White je naopak stylovou alternativou pro ty, kteří hledají elegantní barevné provedení.

Čistý záznam zvuku, výsledky na profesionální úrovni s Mic 2

Vždy skvělý zvuk: Zachyťte vynikající zvuk pomocí všesměrového záznamu zvuku DJI Mic 2, který je speciálně optimalizován pro záznam hlasu. Bez problémů zvládnete scénáře s více lidmi při natáčení vlogů, rozhovorů nebo dalších různých záznamů.

Účinné potlačení okolního hluku: Nová funkce inteligentního potlačení hluku účinně snižuje okolní hluk a zajišťuje čisté a nerušené hovory i v rušných městských oblastech nebo přeplněných místnostech.

TIP:

Zkuste přidat protivětrnou ochranu, abyste účinně snížili hluk větru ve větrných nebo během rychle se pohybujících scénách.

Ochrana proti neočekávaným výkyvům zvuku

Vedle hlavní zvukové stopy lze zaznamenat druhou stopu s úrovní -6 dB, abyste zajistili ochranu proti neočekávaným výkyvům zvuku. Dokonce i ve velmi složitém, zvukově chaotickém prostředí, jako je například rockový koncert, poskytuje DJI Mic 2 mimořádně kvalitní a vyvážený zvuk.

Sada pro audio DJI Mic 2

Vše v jednom, DJI Mic 2 je připraven k použití

DJI Mic 2 se automaticky zapne, jakmile otevřete nabíjecí pouzdro. Toto chytré pouzdro automaticky spáruje přijímač a vysílače během jejich nabíjení, takže můžete začít po otevření pouzdra ihned nahrávat. Obsahuje také adaptéry USB-C i Lightning, které poskytují bezproblémovou práci s vašimi preferovanými nahrávacími zařízeními.

Přijímač lze snadno připojit k fotoaparátu pomocí 3,5mm TRS kabelu a synchronizovat jeho napájení s napájením fotoaparátu. Tím zajistíte bezproblémovou synchronizaci záznamu zvuku bez jakýchkoli technických rušivých vlivů.

Nepřekonatelná kompatibilita s přístroji 3. stran

DJI Mic 2 disponuje širokou škálou možností kompatibility od digitálních výstupů USB-C
a Lightning až po analogový výstup 3,5mm TRS. Ať už pracujete s fotoaparáty, smartphony, počítači nebo tablety, mikrofon DJI Mic 2 je připraven na zapojení. Pro iPhone a většinu mobilních telefonů s operačním systémem Android je k dispozici funkce Stereo a zároveň také umožňuje přehrávání na smartphonu bez nutnosti odpojení přijímače.

Přijímač je také vybaven speciálním 3,5mm TRS monitorovacím portem, který umožňuje monitorovat zvuk v reálném čase přes 3,5mm sluchátka nebo sluchátka podle vašeho výběru.

TIP:

Bez přijímače lze vysílač připojit přímo k Osmo Pocket 3 nebo Osmo Action 4 přes Bluetooth.Po připojení ke smartphonu přes Bluetooth může vysílač pracovat se softwarem třetích stran pro nahrávání videa. Přijímač je možné připojit k celé řadě kamer a je vybaven vestavěnými předvolbami zesílení přizpůsobenými konkrétním modelům kamer, takže stačí vybrat značku a model kamery pro konfiguraci jedním dotykem a bez námahy dosáhnout vynikajícího záznamu zvuku. Přijímač můžete také připojit k telefonu a přímo spustit/zastavit nahrávání pomocí vysílače.

Bezproblémové ovládání dotykového displeje

1,1palcový OLED dotykový displej ve spojení s přesným voličem poskytuje rychlý přístup
k důležitým informacím, jako je například hlasitost a úroveň nabití baterie, a zároveň umožňuje přesné nastavení parametrů, jako je zesílení, hlasitost, jas a další. 

Volič: Když se na displeji přijímače zobrazí domovská obrazovka, stiskněte jednou ovladač pro přepnutí mezi nastavením zesílení vysílače a přijímače. Otáčením voliče ve směru hodinových ručiček zesílení zvýšíte, otáčením proti směru hodinových ručiček zesílení snížíte.

Sada pro audio DJI Mic 2 (1 TX + 1 RX) v praxi

Dotykový displej: Na displeji jsou zobrazeny informace jako hlasitost záznamu v reálném čase, úroveň nabití baterie přijímače a vysílačů, stav nabíjení, bezdrátový signál, zesílení a kanály. Přejetím prstem nahoru nebo dolů přejdete na stránku nastavení.

Vysílač DJI Mic 2, který je vybaven vestavěným motorem, vysílá jasnou haptickou zpětnou vazbu při klíčových operacích, jako je například zapnutí nebo vypnutí, interní nahrávání, ztlumení a vypnutí zvuku a aktivace nebo deaktivace funkce potlačení hluku. Zajišťuje vám tak snadnou orientaci ohledně stavu zařízení.

Další výhody sady pro audio DJI Mic 2

  • Magnetické uchycení, rychlé uschování: Vysílače jsou vybaveny uživatelsky přívětivým designem s magnetickou sponou pro snadné připevnění k oděvu.
  • Dvoukanálové nahrávání, flexibilní úpravy v post-editaci: Stereo režim zachycuje zvuk ze dvou zdrojů současně. Dva vysílače mohou nahrávat zvuk nezávisle nebo je spojit do jedné stopy, což zjednodušuje nahrávání z více zdrojů a zvyšuje efektivitu při postprodukci.
  • Přenosné úložiště: Nově navržená taška DJI Mic 2 Carrying Bag disponuje kompaktním a elegantním designem s praktickým popruhem na zápěstí pro snadnou přepravu. Bez námahy pojme všechny komponenty dodávané v sadě DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX + nabíjecí pouzdro). Praktická konstrukce ve tvaru skořepiny zajišťuje přehledné uspořádání veškerého příslušenství pro rychlý a bezproblémový přístup.
  • Nahrávání a záloha v reálném čase: Každý z vysílačů má 8 GB interní úložiště pro záznam až 14 hodin nekomprimovaného 48kHz 24bitového zvuku. Snadno a rychle můžete exportovat klipy pro následnou postprodukci. Vysílače mohou fungovat také jako samostatné diktafony nebo mohou sloužit jako záložní zdroje zvuku během natáčení. 
  • 32-bit Float nahrávání, mimořádný dosah: Díky podpoře 32bitového plovoucího interního záznamu poskytuje mikrofon DJI Mic 2 vysoký dynamický rozsah, který nejenže zajišťuje vysoce kvalitní záznam, ale také se lépe přizpůsobuje složitému zvukovému prostředí. Vyniká v zachycení každé hlasové nuance, od tichého šepotu až po hlasité decibely, a poskytuje tak větší spolehlivost v nepravidelných hlukových scénářích a větší flexibilitu při postprodukci.

  • Dosah 250 m: DJI Mic 2 nabízí působivý maximální dosah přenosu zvuku 250 m v otevřeném prostředí bez rušení, což splňuje potřeby běžných scénářů, jako je živé vysílání, studiové nahrávání a venkovní nahrávání.

  • Dlouhá výdrž baterie, možnost delšího vytváření obsahu: Každý vysílač a přijímač má mimořádnou provozní dobu 6 hodin  [6], kterou lze s nabíjecím pouzdrem prodloužit až na 18 hodin, což je ideální pro živé vysílání a produkci videa. Po připojení k smartphonu lze navíc port USB-C přijímače připojit k nabíjecímu kabelu a nabíjet tak zároveň telefon i přijímač.

DJI Mic 2 je vybaven silnou ochranou proti rušení, která zajišťuje spolehlivý přenos v prostředí  s hustým signálem, jako jsou rušné městské ulice nebo přeplněná nákupní centra.

TIP:

Každý vysílač má 8 GB interní úložiště pro záznam až 14 hodin nekomprimovaného 48kHz 24bitového zvuku.

Praktické příslušenství pro DJI Mic 2

Sada pro audio DJI Mic 2 (1 TX + 1 RX) nabíjecí stanice

DJI Lavalier Mic

Jedinečná otočná konstrukce umožňuje flexibilní nahrávání a vedení kabelů zabraňuje náhodnému odpojení. Je kompaktní a snadno uschovatelný, takže je ideální pro nahrávání rozhovorů, vlogů, živé vysílání a dalších akcí.

DJI Mic 2 Charging Case

Nabíjecí pouzdro DJI Mic 2 zjednodušuje proces propojení tím, že během nabíjení automaticky propojí přijímač a vysílače. Díky až 18hodinové výdrži baterie při použití s nabíjecím pouzdrem je snadno přenosný.

Další verze DJI Mic 2

Vedle DJI Mic 2 v černé barvě si můžete pořídit i DJI Mic 2 v bílé barvě, verzi s nabíjecím pouzdrem nebo combo DJI Mic 2 s 1 TX + 1 RX.

Obsah balení

  • Sada pro audio DJI Mic 2 (1 TX, Shadow Black) obsah balení 1x Sada pro audio DJI Mic 2 (1 TX, Shadow Black)

Máme za sebou už přes 3000 odeslaných balíků. Bude další ten váš?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky