Ruční stabilizátor DJI Osmo+ s kamerou Zenmuse X3

Vyzoomujte z obrazu to nejlepší – DJI Osmo+ staví na všech vynikajících vlastnostech ručního stabilizátoru DJI Osmo, jeho kamera však navíc disponuje až 7násobným zoomem a ohniskovou vzdáleností v rozmezí 22 mm – 77 mm. Kamera umožňuje pořizovat akční selfie záběry a detailní panoramata, která sestavuje až z 9 samostatných fotografií. Natáčí v rozlišení 4K/30fps nebo 1080p/100fps a snímá 12MP fotografie ve formátu Adobe DNG RAW. Součástí výbavy stabilizátoru DJI Osmo+ je DJI FM –15 Flexi mikrofon, s nímž získává zvuková stopa vašich videozáznamů ojedinělou hloubku.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

na dotaz

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0655

dji@2x Další zboží značky: DJI

Popis pro Ruční stabilizátor DJI Osmo+ s kamerou Zenmuse X3

DJI svět nekonečných možností

Nahlédněte s námi do světa DJI a pořizujte prostřednictvím nástrojů, které nabízí, záběry na profesionální úrovni. Ruční stabilizátor DJI Osmo+ se vyznačuje snadnou ovladatelností a spolu se ZOOM kamerou X3 přináší možnost vytvářet ze všedních událostí nevšední díla. Rukojeť stabilizátoru DJI Osmo+ se dokonale přizpůsobuje křivkám vaší dlaně, sestava využívá ±0.02° přesného systému 3osé stabilizace a propůjčuje vašim záběrům perfektní ostrost. Každičký moment, který pomocí DJI Osmo+ zachytíte, vás při přehrání ohromí svou sytostí a plynulostí – stabilizátor DJI Osmo+ umožňuje vracet se k těm nejúžasnějším okamžikům vašeho života a znovu je prožívat.

Ovládání stabilizátoru DJI Osmo+

Stabilizátor DJI Osmo+ je kompatibilní s pokročilou aplikací DJI GO, jejíž prostřednictvím spouštíte jednotlivé inteligentní režimy a upravujete nastavení kamery, obrazovka vašeho telefonu vám zároveň zprostředkovává živý náhled právě snímaného obrazu. Ultra rychlý DJI procesor a pokročilé systémové algoritmy zaručují plynulost záznamu nezávisle na vnějších vlivech a způsobu vašeho pohybu.

ZOOM kamera X3/FC350Z

Ruční stabilizátor DJI Osmo+ disponuje 4K kamerou se snímačem Sony Exmor R CMOS 1/2,3″, 7násobným zoomem a 22 mm – 77 mm rozsahem ohniskové vzdálenosti. X3 ZOOM kamera pořizuje 12.4MP fotografie a natáčí videa v rozlišení 4K/30fps nebo 1080p/100fps při maximálním datovém toku 60 Mbps. Hodnoty světelnosti a zorné úhly objektivu jsou F2.8 92° při širokém ohnisku a při nejdelším ohnisku F5.2 35°, rozsah ISO citlivosti je 100 – 3200 (video); 100 – 1600 (fotografie), rychlost závěrky 8s – 1/8000s. Kamera podporuje formáty JPEG, DNG(RAW) a MP4/MOV (MPEG-4 AVC/H.264).

Foto režimy

 • Jeden snímek
 • Sekvenční fotografie: 3/5/7 snímků
 • Automatický expoziční bracketing (AEB): 3/5 s rozptylem 0.7EV
 • Intervalové snímání
 • Časosběr
 • Pohyblivý časosběr
 • Auto panorama
 • Selfie panorama
 • 9snímkové panorama

Video režimy

 • Automatický
 • Zpomalený záběr (Slow Motion)

Baterie s téměř 2hodinovou výdrží

Inteligentní baterie LiPo HB02-542465 s kapacitou 1225 mAh se v případě DJI Osmo+ může pochlubit až 114 minutovou výdrží. Nabíjení trvá cca 110 minut, o průběhu celého procesu jste informováni barevně odlišnými LED světly. A abyste byli v obraze i co se zbývající kapacity baterie týče, přímo na displeji vašeho telefonu máte prostřednictvím DJI GO k nahlédnutí veškeré statistiky. Baterie je samozřejmě opatřena ochranným systémem proti přebití/úplnému vybití a přepěťovou ochrannou.

Kvalitní všesměrový mikrofon

Součástí výbavy ručního stabilizátoru Osmo+ je kromě základního integrovaného mikrofonu také všesměrový DJI Flexi mikrofon s citlivostí -32 ± 3 dB. Stabilizátor navíc podporuje jednotky Sennheiser MKE400, Sony ECM DS70P, Rode VideoMicro Pro, Rode VideoMicro, Mymyk Smartmyk a DED DV-889.

Volitelné příslušenství

Ruční stabilizátor Osmo+ lze kombinovat s dalšími DJI doplňky a přizpůsobit jej tak potřebám aktuálně snímané scény. Univerzální držák umožňuje připojení blesku, přídavná teleskopická tyč usnadňuje originální skupinové selfie záběry, DJI Osmo+ lze rozšířit také o stativ nebo úchyt na kolo a na automobil. A v případě, že potřebujete použít více doplňků naráz, umožní vám jejich připojení speciální Osmo výložník.

Pomohli jsme výhodně pojistit přes 600 dronů. Nezapomeňte pojistit i svého miláčka.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky