DJI Phantom 3 Standard speciální nabídka

Vysoce výkonný dron s kamerou DJI Phantom 3 Standard je díky svému snadnému ovládání a stabilitě letu vhodný i pro začínající piloty. Hmotnost pouhých 1216 g z něj činí ten nejlehčí dron z řady Phantom 3. Získejte k němu navíc 2 inteligentní baterie, nabíječ s autoredukcí a praktický batoh na přenášení droního miláčka.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

16 990 Kč s DPH

14 041 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0326C

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro DJI Phantom 3 Standard speciální nabídka

Váha:
1216 g
Max. dosah:
1000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
500 m
Max. výška:
120 m
Max. výška nad mořem:
6000 m
Max. rychlost:
57 km/h
Kamera:
Integrovaná
Foto rozlišení:
12 MP
Video rozlišení:
2,7K
Stabilizace:
3osá
Datový tok:
40 Mbps
Zorné pole:
94 °
Živý přenos obrazu:
ano
CMOS senzor:
1/2.3”
ISO rozsah:
100 - 3200
Světelnost pevného objektivu:
2.8
Formát souborů:
JPEG, MOV, MP4, DNG
Audio záznam:
ne
Kapacita baterie:
4480 mAh
Maximální čas letu:
23 min.
Doba nabíjení:
60 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ne
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Neskládací
Rozměry:
Střední
Rozměry rozloženého dronu:
Diagonálně bez vrtulí: 350 mm
Rozsah provozní teploty:
0° až 40° C
Provozní frekvence:
5,8 GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální, Pro začátečníky
Oficiální aplikace:
DJI GO
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Waypoints, Point of Interest, Course lock, Follow Me, Home Lock
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
Wi-Fi, S kamerou, Barometr, GPS
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Podporované porty:
Micro USB
Doporučený věk:
15+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro DJI Phantom 3 Standard speciální nabídka

Dron DJI Phantom 3 Standard + 2 baterie + nabíječ s autoredukcí + batoh Incase X

Získejte k dronu Phantom 3 Standard 2 náhradní inteligentní baterie LiPo 4S s kapacitou 4480 mAh - vydrží až 23 minut jsou určeny pro drony řady DJI Phantom 3. Akumulátor disponuje LED světly a vestavěnými senzory, které vás informují o jeho aktuálním stavu a zbývající výdrži. Samozřejmostí je také zabezpečení ochranným systémem proti přebití. Dostanete také nabíječ s autoredukcí a stylový batoh Incase X pro vašeho droního miláčka. Batoh je z pevného a nepromokavého materiálu a umístíte do něj kromě dronu i celou řadu příslušenství od dálkového ovladače přes vrtulky a baterie až po drobné příslušenství. Jde o originální produkt od výrobce DJI.

Více o dronu DJI Phantom 3 Standard

DJI Phantom 3 Standard se řadí mezi nenáročné a především cenově dostupné platformy pro leteckou fotografii, výkonnostně z nich však mnohé převyšuje. DJI Phantom 3 Standard je vaším univerzálním klíčem ke vzdušným dálkám.

Maximální doba letu dronu je 25 minut, přičemž dokáže vyvinout rychlost až 16 m/s. Vzestup je možný při rychlosti 5 m/s a sestup při 3 m/s. Prostřednictvím WiFi 2,4 GHz připojení je umožněn také živý přenos HD 720p videa. Phantom 3 Standard je řízen intuitivním dálkovým ovladačem s dosahem 1000 metrů.

Dronpro zábavu i profi letecké záběry

DJI Phantom 3 Standard je ready-to-fly kvadrokoptéra s mnoha pokročilými vlastnostmi a vynikajícím výkonem. Bezpečnost letu zajišťují inteligentní funkce pro návrat domů spolu s integrovaným GPS systémem, které pilotovi umožňují bezstarostný prožitek letu.

Funkce pro bezpečný let

Integrovaný poziční systém GPS zabezpečuje automatický přechod dronu do režimu vznášení vždy, když přestane přijímat pokyny od pilota. Aby byla zajištěna maximální bezpečnost letu, zůstává dron ukotven na pozici také bezprostředně po vzlétnutí a dává se do pohybu teprve s vašimi dalšími instrukcemi. Vestavěný GPS systém rovněž zaznamenává místo vzletu dronu a po celou dobu jeho vzdušné pouti tuto pozici uchovává v paměti, dron tedy může v případě ztráty řídícího signálu, anebo na váš libovolný příkaz okamžitě zahájit let zpět. V průběhu každého letu zasílá dron s kamerou DJI Phantom 3 Standard data o své aktuální pozici do živého náhledu ve vašem mobilním zařízení, máte tak stále přehled o jeho umístění a orientaci vůči vám – a protože svou i vaši pozici zná také DJI Phantom 3 Standard, dokáže v návaznosti na zbývající kapacitu baterie průběžně propočítávat čas, po který ještě můžete létat.

Pilot může také nastavovat limity pro výšku i vzdálenost a vymezit tak pro pohyb dronu bezpečný okruh. Při dostatečně silném GPS signálu se Phantom 3 Standard před pomyslnou hranicí automaticky zastaví a dále zůstane v přednastavené bezpečné zóně – tuto funkci oceníte zejména při nácvicích letu.

Světelné indikátory

Barevně odlišená LED světla na krajích ramen dronu vás informují o jeho současném stavu a zároveň slouží k snadnému rozpoznání orientace dronu ve vzduchu. Světelné indikátory umístěné na předních ramenou lze v případě, že narušují záběr kamery, prostřednictvím DJI GO aplikace vypnout.

Inteligentní baterie LiPo 4S

DJI inteligentní baterie LiPo 4S má kapacitu 4480 mAh a 25ti minutovou výdrž, informace o jejím stavu jsou v reálném čase zobrazovány přímo na obrazovce mobilního zařízení a v případě, že se zbývající kapacita blíží kritické hladině, DJI Phantom 3 Standard zašle pilotovi upozornění, popřípadě zahájí návrat do poslední nahrané domovské pozice, anebo automaticky přistane. Baterie je vybavena jasnými LED světly, které vás v průběhu nabíjecího procesu informují o jejím současném stavu, disponuje také ochranným systémem proti přebití.

DJI stabilizátor a 2.7K kamera

Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Standard je vybavena lehkou kamerou s 1/2.3” CMOS snímačem, pořizující 12megapixelové fotografie a až 2.7K HD videa rychlostí 30 snímků za vteřinu při maximálním datovém toku 40 Mbps. Kamera se pyšní letecky optimalizovaným F2.8 objektivem se zorným úhlem 94° a ohniskovou vzdáleností 20 mm, stabilizována je 3osým závěsem, který zaručuje plynulost videa i při sebeodvážnějším letu. ISO citlivost objektivu je 100 – 3200 pro video a 100 – 1600 pro statickou fotografii, kamera podporuje formáty JPEG, DNG (RAW) a MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264).

S kvadrokoptérou DJI Phantom 3 Standard už vám neuteče žádný detail – vzlétněte na jeho křídlech a pořizujte úžasně ostré dynamické letecké záběry.

DJI intuitivní ovladač

DJI Phantom 3 Standard je řízen dálkovým ovladačem s dosahem až 1000 metrů, který s kvadrokoptérou komunikuje na frekvenci 5.8 GHz. Ovladač umožňuje také polohování stabilizovaného závěsu s kamerou a skrze 2.4 GHz WIFi připojení zprostředkovává živý přenos HD 720p náhledu právě snímaného obrazu. Ovladač pohání integrovaná LiPo 18650/2600 mAh baterie, jejíž zbývající výdrž je pilotům „vyblikávána“ světelnými LED indikátory. Součástí jednotky jsou páčky S1a S2 – S1 slouží k přepínání mezi jednotlivými letovými režimy, S2 páruje ovladač s dronem, resetuje WiFi heslo a může být použita i pro přímý návrat domů. Dalšími prvky jsou řídicí páky a samozřejmě praktický držák na mobilní zařízení.

Variabilní letové režimy

Režim P (Positioning)

Režim P je doporučován zejména začínajícím pilotům a pracuje nejlépe v prostředí se silným GPS signálem. Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Standard dle síly GPS signálu sama vybírá ze dvou variant režimu:

P-GPS – tato varianta je zvolena v případě, že je dostupné GPS. Dron k určování polohy využívá GPS.

P-ATTI – GPS signál není k dispozici. Dron využívá pouze barometr pro udržení výšky.

Režim A (Attitude)

V režimu A není využíváno pozicování prostřednictvím GPS, dron využívá pouze barometr pro udržování letové výšky. Pokud je dostupná GPS a byl-li úspěšně nahrán poslední bod vzletu, dokáže se dron v případě ztráty spojení s dálkovým ovladačem navrátit do domovské pozice.

Režim F (Function)

Režim F aktivuje IOC, který zahrnuje 5 inteligentních funkcí:

Course Lock (CL) – v režimu CL dronu zadáváte směr letu. Dron se pohybuje zcela samostatně a udržuje zvolený kurz nezávisle na směrování kamery, během letu lze dronem libovolně otáčet a přizpůsobit jeho orientaci žádanému rozsahu záběru.

Home Lock (HL) – režim Home Lock přivolá dron zpět na místo vzletu. Orientace a směr letu dronu se vážou na domovskou pozici, pohyb je možný směrem k bodu vzletu i směrem od něj, přetažením páčky ovladače dolů vydáte dronu pokyn k návratu, přetažením páčky nahoru jej naopak vysíláte dále od domovské pozice.

Point of Interest (POI) – v tomto režimu určujete dronu bod zájmu, místo nebo objekt, kolem nějž bude dron na váš povel kroužit a neustále jej udržovat v záběru.

Follow Me – v režimu Follow Me vás dron následuje a natáčí v pohybu. Follow Me činí z vašeho dronu flexibilního dokumentaristu, který s vámi při jakékoliv aktivitě udrží krok.

Waypoints – v režimu Waypoints přednastavujete celkovou letovou dráhu dronu. Za letu nahráváte do aplikace DJI GO jednotlivé trasové body a tím vytváříte individuální letovou trasu. Na váš povel se dron po zadané cestě začne samostatně přesouvat, přičemž jím můžete libovolně otáčet, polohovat stabilizátor a měnit nasměrování kamery.

Co umí DJI GO?

DJI GO je vyspělá aplikace, která umožňuje komplexní nastavení kamery, ovládání a poholování stabilizátoru, obsluhu inteligentních letových režimů a správu leteckých záběrů. Veškeré vaše snímky jsou ukládány v knihovně médií, v editoru DJI Director můžete všechna svá díla libovolně upravovat a poté je sdílet na sociálních sítích. Začínající piloti jistě ocení interaktivní letový simulátor, v němž se lze se všemi funkcemi dronu DJI Phantom 3 Standard nejdříve bezpečně seznámit a dobře si procvičit jeho ovládání. DJI GO zprostředkovává také HD video náhled právě snímaného obrazu a umožňuje živé streamování přímo na YouTube.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora a autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Obsah balení

 • DJI Phantom 3 Standard ze strany 1x Dron DJI Phantom 3 Standard s kamerou
 • DJI Phantom 3 Standard vysílač 1x Vysílač s držákem pro mobilní telefon
 • DJI Phantom 3 baterie 2x Akumulátor
 • DJI Phantom 3 series vrtule 4x Vrtule (pár)
 • Phantom 3 nabíječ 1x Nabíječ
 • Phantom 3 napájecí kabel 1x Napájecí kabel
 • Nabíječ baterie (P3Ad:Pro 1x Nabíjecí kabel baterie
 • DJI Phantom 3 nabíječ s autoredukcí 1x Nabíječ s autoredukcí
 • Micro USB kabel 1x Micro USB kabel
 • 8gb karta Kingston 1x Micro SD karta (8GB)
 • DJI Phantom 3 Standard - pojistka závěsu 1x Chránič gimbalu
 • Tlumiče vibrací 4x Tlumící gumy
 • Anti-drop kit 2x Pojistka závěsu
 • Landin pads Phantom 3 Advanced 4x Ochrana přistávacích nohou
 • Svorka pro odstranění vrtule 1x Svorka pro odstranění vrtule
 • Sada samolepek 5x Sada samolepek
 • INCASE batoh P3 1x Incase DJI Phantom Pro Pack
 • 1x CZ manuál

Víte, že si můžete sami vyrobit jednomotorový dron o velikosti mince? Povíme vám jak.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky