Společnost DJI oznámila konec produkce Phantoma 4 a to ke dni 30.4. 2017. Skvělé vlastnosti tohoto dronu se však neztratí. Nově je přebírá jeho nástupce, DJI Phantom 4 Advanced :).

Pokročilá kvadrokoptéra DJI Phantom 4 Advanced svým uživatelům nabízí vylepšený 20 Mpx čip a až 30ti minutový let. K dispozici je rovněž verze DJI Phantom 4 Advanced+, jejíž dálkový ovladač disponuje integrovanou 1080p obrazovkou. 5,5″ displej při létání nahrazuje mobilní telefon nebo tablet. Umožňuje bezprostřední sdílení všech záběrů na vašich oblíbených sociálních sítích, popřípadě živé streamování přímo na YouTube. Díky 1000 cd/m2 svítivosti je navíc výborně čitelný i na přímém slunečním světle :).

Stávajícím vlastníkům kvadrokoptéry DJI Phantom 4 bude samozřejmě nadále poskytována profesionální poprodejní podpora. A protože při použití mobilní aplikace DJI GO 4 bude s modelem DJI Phantom 4 stále možné létat, mnoho se pro ně ve výsledku nezmění.

Tímto se s Phantomem 4 pomalu loučíme i my a zároveň vítáme jeho nástupce, opravdu pokročilý dron – DJI Phantom 4 Advanced :).

 

Co by vás mohlo zajímat:

Array ( [0] => 3255 [2] => 1503 )
/

DJI SPARK – MENŠÍ VERZE MAVICA?

18. dubna 2017

Určitě jste již také zaregistrovali zprávy o novém dronu od DJI. Zatímco se informace...

...celý článek »

/

DJI Mavic PRO – „Malý, ale šikovný!“

1. listopadu 2016

Společnost DJI představila zcela nový model v řadě svých kvadroptér. Mavic Pro je...

...celý článek »

/

DJI RONIN 2 – NOVINKA MEZI STABILIZÁTORY

24. dubna 2017

Vývojářský tým DJI v uplynulých měsících opravdu nezahálel. Společnost včera světu...

...celý článek »