Stabilizátor DJI Ronin-M (1580mAh aku verze)

Kompaktní 3osý závěs DJI Ronin-M s hmotností pouhé 2,3 kg je flexibilním řešením stabilizace menších kamer. Výbava závěsu DJI Ronin-M zahrnuje tichý chod, vlastní senzory a výkonné motory, které spolu s pokročilými algoritmy umožňují pořizovat plynulé záběry, a to i za rychlého pohybu. Jednoduchá montáž a snadná přepravitelnost stabilizátoru DJI Ronin-M jej kromě profi filmařů zpřístupňuje i běžným uživatelům.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

27 990 Kč s DPH

23 132 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJIRON06

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Stabilizátor DJI Ronin-M (1580mAh aku verze)

Rozměry:
Velký
CZ manuál:
ano

Popis pro Stabilizátor DJI Ronin-M (1580mAh aku verze)

Ultralehký 3osý stabilizovaný závěs

Ronin-M je další z řady pokrokových ručních DJI stabilizátorů, jehož velkou výhodou je nízká hmotnost, flexibilita a snadná sestavitelnost. Díky stabilizovanému závěsu DJI Ronin-M již nejsou excelentní záběry výsadou profesionálních filmařů - jeho vyspělé funkce a jednoduchost montáže i obsluhy osvobozují kreativitu a zpřístupňují kvalitní filmařskou tvorbu všem uživatelům.

Rychlé sestavení a precizní vyvážení

S ručním stabilizátorem DJI Ronin-M ušetříte čas a začnete natáčet profesionální videa za méně než 5 minut. Jednoduše jej uchytíte ke kameře, vyrovnáte a poté stisknete tlačítko. Modernizovaná technologie ATS (Auto Tune Stability) je nyní přesnější než kdykoliv předtím a bez potřeby použití jakýchkoliv nástrojů sama dokončí seřizovací proces.

Nepřekonatelná flexibilita

Se stabilizátorem DJI Ronin-M pořídíte excelentní záběry i ve chvílích, kdy nemáte pro práci téměř žádný prostor - lze ho totiž sbalit i rozbalit během pár vteřina  bude s vámi při natáčení i změnách scén vždy držet krok. Horní rukojeť závěsu DJI Ronin-M lze snadno odmontovat, čímž minimalizujete jeho velikost a pohotově dosáhnete konfigurace potřebné pro různé typy snímání.

Technologie Smooth Track

Technologie Smooth Track umožňuje stabilizátoru DJI Ronin-M překládat každý váš pohyb do jemné změny úhlu kamery. Kamera se intuitivně nasměruje tam, kam chcete, a bez ohledu na to, jakým způsobem se pohybujete, zachovává svou úplnou stabilitu. Nastavení systému Smooth Track včetně rychlosti, pásma necitlivosti a hodnoty zrychlení jsou upravitelná, režim Single Axis Follow umožňuje uzamknutí 2 os, zatímco Smooth Track povede kameru dle pohybu jedné osy.

3 pracovní režimy

Pořizujte záběry, kterých nelze s jinými systémy docílit, a obměňujte jednotlivé pracovní režimy bez nutnosti změn v nastavení nebo asistence druhého operátora. Prozkoumejte nekonečné možnosti natáčení a najděte pro svůj filmařský záměr tu nejlepší cestu.

Režim V podvěsu

V podvěsu je nejpoužívanější režim, při němž je závěs držen přímo před filmařem, nebo v úrovni jeho hrudníku. Plynulého záběru je docíleno bez námahy.

Režim Vzpřímeně

V tomto režimu je ultralehký stabilizátor DJI Ronin-M překlopen a zvednut do úrovně očí nebo výše. Režim Vzpřímeně je perfektní volbou například při natáčení ze střešního okna automobilu nebo nad davem lidí.

Režim Aktovka

Umožňuje bezproblémové pořízení plynulého záznamu v úzkých prostorech nebo při průchodu dveřmi. Závěs je vertikálně otočen a držen po straně nohou filmaře stejným způsobem, jako aktovka.

Nová konstrukce z hořčíku

Stabilizovaný závěs DJI Ronin-M dokáže při natáčení čelit i drsnějším podmínkám. Konstrukce je vyhotovena z extra silného a pevného hořčíku, což zvyšuje odolnost závěsu a zároveň snižuje jeho hmotnost. Hořčíková konstrukce závěsu DJI Ronin-M a jeho snadná ovladatelnost obohatí vaše filmařské dobrodružství o přesnost při natáčení a rozšíří možnosti na scéně.

Pevnější podpěrné rameno

Vyšší pevnosti stabilizátoru DJI Ronin-M je docíleno jednodílným ramenem ve tvaru písmene U z jemně opracovaného hořčíku, které drží úložiště kamery. Tento jednotný design je podmíněn velkým výrobním rozsahem DJI zároveň s odbornými znalostmi a eliminuje nedostatky, které jsou běžné v systémech vyhotovených z více dílů smontovaných dohromady. Protože není složeno z jednotlivých komponent, které by se mohly uvolnit, poskytuje toto rameno větší stabilitu i spolehlivost.

Vyměnitelná chytrá baterie

Chytrá baterie stabilizátoru DJI Ronin-M vám umožní zachytit každý okamžik a natáčet po celý den. Výhodou není jen její 3hodinová výdrž, ale především kompaktní rozměry, díky nimž lze na své cesty přibrat i baterii náhradní a zabezpečit tak pro svou tvorbu delší čas. Součástí baterie je vestavěný ochranný systém proti přebití a úplnému vybití, samozřejmostí je stálé vyvažování napětí v jednotlivých článcích baterie. Zbývající výdrž baterie zobrazují jasné LED diody a mobilní aplikace DJI Assistant.

Vysoce přesné a výkonné motory

Při vývoji střídavých motorů by kladen důraz na vysokou výkonnost stabilizovaného závěsu DJI Ronin-M - mezi jejich přednosti patří neuvěřitelná přesnost při zachování nízkých vibrací a zvýšení točivého momentu, integrované DAP digitální enkodéry v každé ose a mnohem větší rozsah ovladatelnosti pohybu jak při náklonu (105⁰ x 165⁰), tak i otáčení (± 110⁰).

DJI ovladač pro druhého operátora

Natáčejte vše, co si jen lze představit, za pomoci druhého operátora. Zatímco se plně soustředíte na samotné pořízení záběru a ovládáte pohyby kamery, pomocný operátor se nezávisle na vašich úkonech stará o pohyby stabilizátoru. Společnými silami tak vytváříte perfektní a komplexní záznam.

Tichý chod

Při natáčení v interiéru nebo v malých prostorech redukuje nový režim tichého chodu zvuk každého motoru na téměř neslyšitelnou úroveň. Stabilizační algoritmy závěsu DJI Ronin-M se operativně mění podle vnějších změn tak, aby se zamezilo nahrávání zvuku motorů citlivými mikrofony nebo jiným nahrávacím zařízením.

Široké možnosti připojení

Stabilizovaný závěs DJI Ronin-M je díky systému rychlého uvolnění kompatibilní s širokou řadou univerzálních přípojů. Během několika vteřin jednoduše sejmete horní rukojeť a nasadíte závěs na kamerový jeřáb, stativ nebo jiné zařízení.

Podpora napájení dalšího příslušenství

Rozvaděč energie poskytuje napájení dalšímu příslušenství, a to při použití minimálního počtu kabelů. Dva konektory P-tap s regulovaným napětím 12 V, standardní USB konektor 500 mAH a konektor pro přenosový systém DJI Lightbridge jsou branami pro připojení takřka každého doplňku, který jste při natáčení zvyklí používat.

1 aplikace, 100 možností

Měňte na svých cestách veškerá nastavení pomocí jednoduché aplikace DJI Assistant, která se se stabilizátorem Ronin-M spojuje přes Bluetooth. V aplikaci DJI Assistant můžete také sledovat statistiky o stavu stabilizátoru a upravovat nastavení Smooth Track.

Upgradujte na budoucnost

DJI neustále pracuje na inovacích firmwaru - jeho aktualizacemi získáte možnost využívat budoucí funkce DJI Ronin-M a můžete tak stále držet krok s jeho vývojem.

Technická specifikace

 • Hmotnost: 2,3 Kg
 • Rozměry: 500 mm (šířka) x 210 mm (hloubka) x 420 mm (výška)
 • Rozměry uložiště kamery
  • maximální hloubka v centru základny kamery: 120 mm
  • maximální výška měřená od horní části základny kamery: 195 mm
  • maximální šířka: 160 mm
 • GCU příkon: 4S baterie Ronin-M
 • Připojení: 2.4 GHz dálkové ovládání, Bluetooth 4.0, USB 2.0
 • Software pro pc DJI Assistant: Windows XP SP3, Windows 7, Windows 8 (32 nebo 64 bitů), Mac OS x 10.9 a výš
 • Software pro mobilní DJI Assistant: iOS verze 6.1 a výš, Android 4.3 a výš
 • Maximální hmotnost zátěže: 3,6 kg
 • Přesnost řízení a úhlový rozsah: ± 0,02 °, osa otáčení 360°, naklánění 105°/-190°, naklápění ± 110°
 • Souhrn funkcí: 3 pracovní režimy, nezávislý IMU modul, DJI hnací motory s enkodéry, Bluetooth, USB konektor, přijímač 2.4 GHz, teplotní senzory, vyspělý 32-bitový DSP procesor, podpora přijímače D-Bus

Obsah balení

 • Ronin-M samostatně 1x Ronin-M
 • Ronin-M horní držadlo 1x Horní držadlo
 • Ronin-M ovladač 1x Ovladač
 • Ronin-M stojan 1x Stojan
 • Ronin-M baterie 2x Baterie 1580mAh
 • Ronin-M nabíječ 1x Nabíječ
 • Montážní plato kamery 1x Montážní plato kamery
 • Imbus 2x Imbusový klíč
 • CE kabel 1x CE kabel
 • Micro-USB cable 1x Micro-USB kabel
 • Podpora objektivu 1x Podpora objektivu
 • Šroub k podpoře objektivu 1x Šroub k podpoře objektivu
 • Šroub 8x Sada šroubů 1/4" a 3/8"

Dron nebo školení si u nás objednalo přes 10 000 spokojených klientů.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky