Dron DJI Inspire 2 bez licence (bez kamery) + Přepravní kufr s výplní na kolečkách

Profesionální dron DJI Inspire 2 vychází z kladů svého předchůdce DJI Inspire 1, jeho výbava však prošla mnoha inovacemi. Přímo do přední části dronu je integrován zcela nový systém pro zpracování obrazu CineCore 2.0, který umožňuje natáčení v 5.2 K rozlišení ve formátech CinemaDNG Raw, Apple ProRes a jiných. Objevte tento profi dron v kombinaci s praktickým přepravním kufrem.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

89 990 Kč s DPH

74 372 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0616C

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Inspire 2 bez licence (bez kamery) + Přepravní kufr s výplní na kolečkách

Váha:
3440 g
MTOW:
4250 g
Max. dosah:
7000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
3500 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
5000 m
Max. rychlost:
94 km/h
Kamera:
Externí
Živý přenos obrazu:
ano
Audio záznam:
ano
Kapacita baterie:
4280 mAh
Maximální čas letu:
27 min.
Doba nabíjení:
90 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ano
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Neskládací
Rozměry:
Střední
Rozměry rozloženého dronu:
425 x 427 x 317 mm
Rozsah provozní teploty:
-20° až 40° C
Provozní frekvence:
2,4GHz / 5,8GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Profesionální, Pro filmový průmysl
Oficiální aplikace:
DJI GO 4
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Active Track, Tap Fly, Tripod mode, Sportovní mód, Attitude mode, Spotlight Pro
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
Bez kamery, K FPV brýlím, Barometr, GPS
Podporované porty:
Micro USB, USB-A, HDMI
Doporučený věk:
18+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Inspire 2 bez licence (bez kamery) + Přepravní kufr s výplní na kolečkách

Dron DJI Inspire 2 bez kamery a bez licencí (CinemaDNG & Apple ProRes aktivační klíč) + Přepravní kufr s výplní na kolečkách

Dron Inspire 2 má oproti "jedničceL nový systém pro zpracování obrazu - CineCore 2.0, který umožňuje natáčení v 5.2 K rozlišení ve formátech CinemaDNG Raw, Apple ProRes a jiných. Maximální letová rychlost je nyní 94 km/h, přičemž dron dovede zrychlit až na 80 km/h během pouhých 5 vteřin. DJI Inspire 2 je díky samozahřívacímu systému plně provozuschopný i v extrémně nízkých teplotách. Disponuje záložními senzory, systémem pro vyhýbání se překážkám ve 2 směrech a 2 bateriemi. Letový čas je při použití kamery Zenmuse X4S 27 minut, v případě použití kamery X5S je let prodloužen na 25 minut. Seznamte se s ním blíž!

Funkce dronu DJI Inspire 2 byly oproti jeho předchůci DJI Inspire 1 navíc rozšířeny o režim Spotlight Pro. Spotlight pilotovi umožňuje pořizovat komplexní letecké záběry i bez pomoci druhého operátora. V případě, že pilot s druhým operátorem spolupracuje, je jejich týmová práce usnadněna modernizovaným DJI Lightbridge HD video přenosovým systémem s dosahem až 7 km, který nyní pracuje na 2 frekvencích a streamuje záběry z palubní FPV kamery a hlavní kamery současně. Dron DJI Inspire 2 je vybaven polohovatelnými rameny, které celé konstrukci poskytují jedinečnou flexibilitu a vytváří ničím nerušené zorné pole pro vaše unikátní letecké záběry.

Vylepšená konstrukce DJI Inspire 2

Plášť kvadrokoptéry DJI Inspire 2 je vyhotoven z kompozitního materiálu na bázi hořčíku a hliníku, což zaručuje její vyšší odolnost a zároveň snižuje celkovou hmotnost. Ramena jsou nově utvořena z karbonového kompozitu, díky své polohovatelnosti usnadňují pilotům složitější letecké manévrování a kameře poskytují ničím nerušený rozhled. Unikátní design DJI Inspire 2 je plně aerodynamický a dodává celkovému vzezření dronu nezaměnitelný ráz.

Vyšší rychlost i výkon

Inovovaný pohonný systém je optimalizovaný pro vyšší výkon - dron DJI Inspire 2 létá rychlostí až 94 km/h, klesat dovede při rychlosti 9 m/s a stoupat až při rychlosti 6 m/s. Zrychlení z 0 na 80 km/h je možné za pouhých 5 vteřin. DJI Inspire 2 je díky novému pohonnému systému provozuschopný i při práci v extrémních podmínkách, s použitím odpovídajících volitelných vrtulí dovede létat v nadmořské výšce 2500 – 5000 m a díky samozahřívacím inteligentním bateriím odolává i teplotám -20°C.

Duální IMU a barometr pro bezpečný let

Klíčové jednotky, jako jsou IMU a barometr, byly pro vyšší spolehlivost dronu zdvojeny a jsou neustále monitorovány inteligentním letovým kontrolním systémem. Spolehlivost pohonného systému je výrazně zvýšena přidáním druhé 98Wh baterie, která nejen že prodlužuje celkovou dobu letu, ale především zaručuje jeho bezpečnost, a v kombinaci s duálními klíčovými jednotkami tak vytváří jednu z nejspolehlivějších bezpilotních leteckých platforem dosud. Pohonný systém dronu DJI Inspire 2 je veden PWM sériovým portem pro záložní signál, přenos tedy pokračuje i v případě ztráty PWM signálu.

Kompatibilita s volitelnými doplňky

Dron DJI Inspire 2 lze vybavit kamerami X4S a X5S, jeho schopnosti jsou rozšiřitelné přidáním volitelných doplňků DJI Focus pro ostření, DJI CINESSD čtečky, úložištěm DJI CINESSD, CrystalSky monitorem s uhlopříčkou 5.5″ a jasem 1000 cd/m² nebo monitorem s uhlopříčkou 7.85″ a jasem 2000 cd/m². Obě CrystalSky obrazovky jsou provozuschopné i při extrémních teplotách -20°C/40°C. Dále je možné rozšíření o nabíjecí stanicí s příkonem 800 W, která dovede napájet až 8 baterií zároveň, ruční stabilizátor pro natáčení na zemi, GPS příslušenství pro dálkové ovládání a připojení 4G-LTE.

Volitelné kamery

Dron bez kamery je skvělou volbou pro každého, kdo již kameru vlastní, anebo prostě jen preferuje individuální uzpůsobení letecké platformy. DJI Inspire 2 je kompatibilní se 2 Zenmuse kamerami, X4S a X5S:

X4S je lehká letecká kamera s 20MP jednopalcovým Exmor R CMOS snímačem, pořizující 4K/60 H.264 a 4K/30 H.265 videa při datovém toku 100 Mb/s. Kamera je osazena F2.8-11 objektivem se zorným úhlem 84° a ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 24 mm. Rozsah ISO citlivosti je 100 – 6400 pro video a 100 – 12800 pro fotografii, kamera podporuje formáty DNG, JPEG, DNG+JPEG a MOV, MP4.

Kamera X5S je vybavena zcela novým Micro 4/3 CMOS snímačem a pořizuje až 5.2K videa. Zenmuse X5S je osazena DJI MFT 15mm/1.7 ASPH objektivem se zorným úhlem 72° a ISO citlivostí 100 – 6400 pro video a 100 – 25600 pro statickou fotografii. Zenmuse X5S podporuje formáty jpeg, DNG, jpeg+DNG a RAW, ProRes, MOV, MP4, podporována jsou také úložiště Micro SD a DJI CINESSD. 3-osý stabilizovaný závěs kamery X5S je pro vyšší výkonnost vybaven vlastním procesorem a zaručuje plynulost vašich leteckých záběrů.

CineCore 2.0 systém pro zpracování obrazu

Dron DJI Inspire 2 disponuje integrovaným systémem CineCore 2.0 pro zpracování obrazu, který umožňuje pořizovat až 5.2K videa ve formátech CinemaDNG, Apple ProRes a podporuje souborové systémy FAT32/exFAT, které umožňují rychlé kopírování souborů přímo z CINESSD bez nutnosti použití dodatečného softwaru. Systém CineCore 2.0 je vysoce kompatibilní a bude dobře pracovat s jakoukoliv kamerou, kterou prostřednictvím dedikovaného portu stabilizátoru připojíte.

DJI Lightbridge technologie a režim Master/Slave 

DJI Lighbridge je pokročilou integrovanou technologií pro přenos 1080p/720p videa, která navíc zprostředkovává živý FPV náhled právě snímaného obrazu pilotovi i kameramanovi zároveň. Uživatelé mohou přepínat mezi 2.4 GHz a 5.8 GHz frekvencemi,a docílit tak vyšší stability signálu i snížení šumu. DJI Lightbridge má dosah až 7 km a podporuje obsluhu druhého operátora v režimu Master/Slave.

Součástí výbavy dronu DJI Inspire 2 je vysoce přesný dálkový ovladač s porty HDMI a USB, který lze zcela přizpůsobit individuálním potřebám pilota i kameramana. 6000 mAh LiPo 2S baterie je zabudována přímo do ovladače a má až 4hodinovou výdrž. Systém ovládání podporuje režim Master/Slave s možností využití vyššího počtu Slave ovladačů. Vzájemný dosah mezi ovladači je až 100 metrů, vysokou kvalitu video dat zaručuje nová technologie pro bezdrátový přenos HD obrazu. DJI Inspire 2 umožňuje také přímé vysílání zpravodajství prostřednictvím dedikovaného 1080i50 a 720p60 přenosového signálu.

Inteligentní pracovní režimy a funkce pro bezpečný let

Kvadrokoptéra DJI Inspire 2 nabízí široký výběr inteligentních pracovních režimů, které umožňují přizpůsobení veškerých letových vlastností individuálním potřebám pilota a potřebám aktuálně snímané scény. Funkce vyhýbání se překážkám je přímo optimalizována pro použití režimů Point of Interest a Waypoints, nově přibyla šikovná funkce Spotlight Pro a samozřejmě jsou k dispozici i režimy TapFly, Active Track a QuickSpin.

Spotlight Pro

Spotlight Pro je vyspělá sledovací funkce, která umožňuje pořizovat komplexní záběry i samostatným pilotům bez pomoci druhého operátora. Pro sledování využívá pokročilé algoritmy, které nezávisle na směru letu dronu DJI Inspire 2 udržují sledovaný subjekt neustále v záběru kamery. Blíží-li se stabilizátor k hranicím své otočnosti, kvadrokoptéra DJI Inspire 2 sama upraví svou polohu vůči směru pohybu subjektu tak, aby jej neztratila z dohledu. K dispozici jsou 2 varianty Spotlight Pro – Quick a Composition režim. V Quick režimu pro sledování pouze označíte vybraný subjekt, v režimu Composition volíte subjekt i pozici sledování. Jakmile subjekt vstoupí do přednastavené pozice pro sledování, stisknete zkratku pro zahájení sledování. Pro zachování možnosti úprav v kompozici lze stabilizovaný závěs během natáčení polohovat. Inteligentní funkce Spotlight Pro je dostupná ve všech letových režimech včetně Active Track, Point of Interest a Waypoint.

Tap Fly

V přední části dronu DJI Inspire 2 je umístěna palubní FPV kamera s 2osou stabilizací o regulovatelném rozsahu 0°/-60°, která zprostředkovává přenos FPV náhledu odděleně od obrazu snímaného hlavní kamerou – jediným poklepáním na požadované místo přímo na obrazovce s FPV náhledem vytyčíte dronu letovou dráhu, po které se začne autonomně přesouvat, vy se poté můžete plně soustředit na polohování stabilizátoru.

Active Track

V režimu Active Track je vybraný předmět následován v pohybu a neustále udržován v záběru. Dron díky pokročilým algoritmům rozpoznává širokou škálu objektů včetně osob, automobilů nebo lodí a dle potřeby jim uzpůsobuje dynamiku svého letu – tím je během sledování docíleno maximální přesnosti.

Návrat domů

Vpřed a dolů směřující vizuální senzory umožňují dronu DJI Inspire 2 v průběhu celého letu zaznamenávat svou letovou dráhu. Je-li aktivován režim návratu domů, dron se v případě ztráty video přenosového signálu samostatně vydá po své původní dráze zpět do výchozí pozice a v okamžiku obnovení signálu pokračuje v přesunu přímou čarou. Při svém návratu využívá DJI Inspire 2 hlavní kameru a rozpoznává před sebou překážky až do vzdálenosti 30 m.

Vyhýbání se překážkám

O bezpečnost letu kvadrokoptéry DJI Inspire 2 se stará pokročilý Flight Autonomy System sestávající z infračervených senzorů pro přesné vznášení a pozicování při létání v interiéru, z dílčích prvků pro rozpoznávání terénu a senzorů pro automatické vyhýbání se překážkám v průběhu celého letu i v režimu návratu domů. Vizuální senzory nyní směřují zároveň dolů i vpřed – přední kamera umožňuje dronu DJI Inspire 2 vnímat překážky až 30 metrů dopředu a dohromady se vzhůru směřujícími infračervenými senzory, které rozpoznávají překážky v rozsahu až 5 metrů, zaručují bezpečný průběh letu až do rychlosti 54 km/h při maximálním úhlu náklonu 25°. Senzory pro vyhýbání se překážkám jsou aktivní ve všech inteligentních letových režimech.

Buďte free s aplikací DJI GO 4

Prostřednictvím aplikace DJI GO 4 lze upravovat veškeré letové parametry, měnit nastavení kamery, sledovat celkový stav dronu i jeho baterií a nalétané kilometry. Aplikace  vám zpřístupňuje všechny inteligentní funkce dronu, které usnadňují vaše cesty za obzor, poskytuje prostor pro dokonalé sebevyjádření skrze profi letecké záběry a zároveň vám dovolí se pořádně při letu vyřádit.

Přečtěte siJak vybrat dron pro leteckou fotogrammetrii?

Obsah balení

 • Dron DJI Inspire 2 bez kamery 1x Dron DJI Inspire 2 bez kamery
 • Inspire 2 vysílač 1x Vysílač
 • Akumulátor Inspire 2 TB50 2x Akumulátor TB50
 • Inspire 2 vrtule 4x Vrtule (pár)
 • Inspire 2 nabíječ 1x Nabíječ
 • Dron DJI Inspire 2 bez kamery Inspire 2 napájecí kabel 1x Napájecí kabel
 • Inspire 2 nabíjecí stanice pro 4 aku 1x Nabíjecí stanice pro 4 akumulátory TB50
 • Inspire 2 USB A to USB A kabel 1x USB A to USB A kabel
 • Micro SD karta (16GB) 1x Micro SD karta (16GB)
 • Inspire 2 kalibrační podložka 1x Kalibrační podložka
 • Inspire 2 tlumící gumy stabilizovaného závěsu 3x Tlumící gumy stabilizovaného závěsu
 • Inspire 2 unašeč vrtule (pár) 1x Unašeč vrtule (pár)
 • Inspire 2 izolační nálepky 4x Tepelná izolace pro baterie (samolepící)
 • Inspire 2 přepravní kufr 1x Přepravní kufr
 • Inspire 2 přepravní kufr s výplní na kolečkách 1x Přepravní kufr s výplní na kolečkách
 • 1x CZ Manuál

Víte, že si můžete sami vyrobit jednomotorový dron o velikosti mince? Povíme vám jak.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky