Dron DJI Inspire 2 bez licence (bez kamery) + Přepravní kufr s výplní na kolečkách

Profesionální dron DJI Inspire 2 vychází z kladů svého předchůdce DJI Inspire 1, jeho výbava však prošla mnoha inovacemi. Přímo do přední části dronu je integrován zcela nový systém pro zpracování obrazu CineCore 2.0, který umožňuje natáčení v 5.2 K rozlišení ve formátech CinemaDNG Raw, Apple ProRes a jiných. Objevte tento profi dron v kombinaci s praktickým přepravním kufrem.

Více informací

 • Váha 3440 g
 • MTOW 4250 g
 • Max. dosah (CE) (např. ČR) 3500 m
 • Max. rychlost 94 km/h
 • Maximální čas letu 27 min.
 • Senzory proti překážkám Ano

K tomuto produktu získáváte školení zdarma

Čeká vás seznámení se strojem, zorientování se v aplikaci, nastavení aplikace a dronu, předletová příprava, základní poučení o legislativě a nácvik manévrování.

Délka 1–1,5 hodiny Běžná cena 2 000 Kč Můžete vzít i kamarády

Zobrazit více informací o školení

Vyberte variantu:

Nabídka dalších služeb

9 190 Kč

89 990 Kč s DPH

74 372 Kč bez DPH

ks

Kalkulačka splátek Hello Bank

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0616C

dji@2x Další zboží značky: DJI

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den

Parametry pro Dron DJI Inspire 2 bez licence (bez kamery) + Přepravní kufr s výplní na kolečkách

Váha:
3440 g
MTOW:
4250 g
Max. dosah:
7000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
3500 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
5000 m
Max. rychlost:
94 km/h
Kamera:
Externí
Živý přenos obrazu:
ano
Audio záznam:
ano
Kapacita baterie:
4280 mAh
Maximální čas letu:
27 min.
Doba nabíjení:
90 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ano
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Neskládací
Rozměry:
Střední
Rozměry rozloženého dronu:
425 x 427 x 317 mm
Rozsah provozní teploty:
-20° až 40° C
Provozní frekvence:
2,4GHz / 5,8GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Profesionální, Pro filmový průmysl
Oficiální aplikace:
DJI GO 4
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Active Track, Tap Fly, Tripod mode, Sportovní mód, Attitude mode, Spotlight Pro
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
Bez kamery, K FPV brýlím, Barometr, GPS
Podporované porty:
Micro USB, USB-A, HDMI
Doporučený věk:
18+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Inspire 2 bez licence (bez kamery) + Přepravní kufr s výplní na kolečkách

Dron DJI Inspire 2 bez kamery a bez licencí (CinemaDNG & Apple ProRes aktivační klíč) + Přepravní kufr s výplní na kolečkách

Dron Inspire 2 má oproti "jedničceL nový systém pro zpracování obrazu - CineCore 2.0, který umožňuje natáčení v 5.2 K rozlišení ve formátech CinemaDNG Raw, Apple ProRes a jiných. Maximální letová rychlost je nyní 94 km/h, přičemž dron dovede zrychlit až na 80 km/h během pouhých 5 vteřin. DJI Inspire 2 je díky samozahřívacímu systému plně provozuschopný i v extrémně nízkých teplotách. Disponuje záložními senzory, systémem pro vyhýbání se překážkám ve 2 směrech a 2 bateriemi. Letový čas je při použití kamery Zenmuse X4S 27 minut, v případě použití kamery X5S je let prodloužen na 25 minut. Seznamte se s ním blíž!

Funkce dronu DJI Inspire 2 byly oproti jeho předchůci DJI Inspire 1 navíc rozšířeny o režim Spotlight Pro. Spotlight pilotovi umožňuje pořizovat komplexní letecké záběry i bez pomoci druhého operátora. V případě, že pilot s druhým operátorem spolupracuje, je jejich týmová práce usnadněna modernizovaným DJI Lightbridge HD video přenosovým systémem s dosahem až 7 km, který nyní pracuje na 2 frekvencích a streamuje záběry z palubní FPV kamery a hlavní kamery současně. Dron DJI Inspire 2 je vybaven polohovatelnými rameny, které celé konstrukci poskytují jedinečnou flexibilitu a vytváří ničím nerušené zorné pole pro vaše unikátní letecké záběry.

Vylepšená konstrukce DJI Inspire 2

Plášť kvadrokoptéry DJI Inspire 2 je vyhotoven z kompozitního materiálu na bázi hořčíku a hliníku, což zaručuje její vyšší odolnost a zároveň snižuje celkovou hmotnost. Ramena jsou nově utvořena z karbonového kompozitu, díky své polohovatelnosti usnadňují pilotům složitější letecké manévrování a kameře poskytují ničím nerušený rozhled. Unikátní design DJI Inspire 2 je plně aerodynamický a dodává celkovému vzezření dronu nezaměnitelný ráz.

Vyšší rychlost i výkon

Inovovaný pohonný systém je optimalizovaný pro vyšší výkon - dron DJI Inspire 2 létá rychlostí až 94 km/h, klesat dovede při rychlosti 9 m/s a stoupat až při rychlosti 6 m/s. Zrychlení z 0 na 80 km/h je možné za pouhých 5 vteřin. DJI Inspire 2 je díky novému pohonnému systému provozuschopný i při práci v extrémních podmínkách, s použitím odpovídajících volitelných vrtulí dovede létat v nadmořské výšce 2500 – 5000 m a díky samozahřívacím inteligentním bateriím odolává i teplotám -20°C.

Duální IMU a barometr pro bezpečný let

Klíčové jednotky, jako jsou IMU a barometr, byly pro vyšší spolehlivost dronu zdvojeny a jsou neustále monitorovány inteligentním letovým kontrolním systémem. Spolehlivost pohonného systému je výrazně zvýšena přidáním druhé 98Wh baterie, která nejen že prodlužuje celkovou dobu letu, ale především zaručuje jeho bezpečnost, a v kombinaci s duálními klíčovými jednotkami tak vytváří jednu z nejspolehlivějších bezpilotních leteckých platforem dosud. Pohonný systém dronu DJI Inspire 2 je veden PWM sériovým portem pro záložní signál, přenos tedy pokračuje i v případě ztráty PWM signálu.

Kompatibilita s volitelnými doplňky

Dron DJI Inspire 2 lze vybavit kamerami X4S a X5S, jeho schopnosti jsou rozšiřitelné přidáním volitelných doplňků DJI Focus pro ostření, DJI CINESSD čtečky, úložištěm DJI CINESSD, CrystalSky monitorem s uhlopříčkou 5.5″ a jasem 1000 cd/m² nebo monitorem s uhlopříčkou 7.85″ a jasem 2000 cd/m². Obě CrystalSky obrazovky jsou provozuschopné i při extrémních teplotách -20°C/40°C. Dále je možné rozšíření o nabíjecí stanicí s příkonem 800 W, která dovede napájet až 8 baterií zároveň, ruční stabilizátor pro natáčení na zemi, GPS příslušenství pro dálkové ovládání a připojení 4G-LTE.

Volitelné kamery

Dron bez kamery je skvělou volbou pro každého, kdo již kameru vlastní, anebo prostě jen preferuje individuální uzpůsobení letecké platformy. DJI Inspire 2 je kompatibilní se 2 Zenmuse kamerami, X4S a X5S:

X4S je lehká letecká kamera s 20MP jednopalcovým Exmor R CMOS snímačem, pořizující 4K/60 H.264 a 4K/30 H.265 videa při datovém toku 100 Mb/s. Kamera je osazena F2.8-11 objektivem se zorným úhlem 84° a ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 24 mm. Rozsah ISO citlivosti je 100 – 6400 pro video a 100 – 12800 pro fotografii, kamera podporuje formáty DNG, JPEG, DNG+JPEG a MOV, MP4.

Kamera X5S je vybavena zcela novým Micro 4/3 CMOS snímačem a pořizuje až 5.2K videa. Zenmuse X5S je osazena DJI MFT 15mm/1.7 ASPH objektivem se zorným úhlem 72° a ISO citlivostí 100 – 6400 pro video a 100 – 25600 pro statickou fotografii. Zenmuse X5S podporuje formáty jpeg, DNG, jpeg+DNG a RAW, ProRes, MOV, MP4, podporována jsou také úložiště Micro SD a DJI CINESSD. 3-osý stabilizovaný závěs kamery X5S je pro vyšší výkonnost vybaven vlastním procesorem a zaručuje plynulost vašich leteckých záběrů.

CineCore 2.0 systém pro zpracování obrazu

Dron DJI Inspire 2 disponuje integrovaným systémem CineCore 2.0 pro zpracování obrazu, který umožňuje pořizovat až 5.2K videa ve formátech CinemaDNG, Apple ProRes a podporuje souborové systémy FAT32/exFAT, které umožňují rychlé kopírování souborů přímo z CINESSD bez nutnosti použití dodatečného softwaru. Systém CineCore 2.0 je vysoce kompatibilní a bude dobře pracovat s jakoukoliv kamerou, kterou prostřednictvím dedikovaného portu stabilizátoru připojíte.

DJI Lightbridge technologie a režim Master/Slave 

DJI Lighbridge je pokročilou integrovanou technologií pro přenos 1080p/720p videa, která navíc zprostředkovává živý FPV náhled právě snímaného obrazu pilotovi i kameramanovi zároveň. Uživatelé mohou přepínat mezi 2.4 GHz a 5.8 GHz frekvencemi,a docílit tak vyšší stability signálu i snížení šumu. DJI Lightbridge má dosah až 7 km a podporuje obsluhu druhého operátora v režimu Master/Slave.

Součástí výbavy dronu DJI Inspire 2 je vysoce přesný dálkový ovladač s porty HDMI a USB, který lze zcela přizpůsobit individuálním potřebám pilota i kameramana. 6000 mAh LiPo 2S baterie je zabudována přímo do ovladače a má až 4hodinovou výdrž. Systém ovládání podporuje režim Master/Slave s možností využití vyššího počtu Slave ovladačů. Vzájemný dosah mezi ovladači je až 100 metrů, vysokou kvalitu video dat zaručuje nová technologie pro bezdrátový přenos HD obrazu. DJI Inspire 2 umožňuje také přímé vysílání zpravodajství prostřednictvím dedikovaného 1080i50 a 720p60 přenosového signálu.

Inteligentní pracovní režimy a funkce pro bezpečný let

Kvadrokoptéra DJI Inspire 2 nabízí široký výběr inteligentních pracovních režimů, které umožňují přizpůsobení veškerých letových vlastností individuálním potřebám pilota a potřebám aktuálně snímané scény. Funkce vyhýbání se překážkám je přímo optimalizována pro použití režimů Point of Interest a Waypoints, nově přibyla šikovná funkce Spotlight Pro a samozřejmě jsou k dispozici i režimy TapFly, Active Track a QuickSpin.

Spotlight Pro

Spotlight Pro je vyspělá sledovací funkce, která umožňuje pořizovat komplexní záběry i samostatným pilotům bez pomoci druhého operátora. Pro sledování využívá pokročilé algoritmy, které nezávisle na směru letu dronu DJI Inspire 2 udržují sledovaný subjekt neustále v záběru kamery. Blíží-li se stabilizátor k hranicím své otočnosti, kvadrokoptéra DJI Inspire 2 sama upraví svou polohu vůči směru pohybu subjektu tak, aby jej neztratila z dohledu. K dispozici jsou 2 varianty Spotlight Pro – Quick a Composition režim. V Quick režimu pro sledování pouze označíte vybraný subjekt, v režimu Composition volíte subjekt i pozici sledování. Jakmile subjekt vstoupí do přednastavené pozice pro sledování, stisknete zkratku pro zahájení sledování. Pro zachování možnosti úprav v kompozici lze stabilizovaný závěs během natáčení polohovat. Inteligentní funkce Spotlight Pro je dostupná ve všech letových režimech včetně Active Track, Point of Interest a Waypoint.

Tap Fly

V přední části dronu DJI Inspire 2 je umístěna palubní FPV kamera s 2osou stabilizací o regulovatelném rozsahu 0°/-60°, která zprostředkovává přenos FPV náhledu odděleně od obrazu snímaného hlavní kamerou – jediným poklepáním na požadované místo přímo na obrazovce s FPV náhledem vytyčíte dronu letovou dráhu, po které se začne autonomně přesouvat, vy se poté můžete plně soustředit na polohování stabilizátoru.

Active Track

V režimu Active Track je vybraný předmět následován v pohybu a neustále udržován v záběru. Dron díky pokročilým algoritmům rozpoznává širokou škálu objektů včetně osob, automobilů nebo lodí a dle potřeby jim uzpůsobuje dynamiku svého letu – tím je během sledování docíleno maximální přesnosti.

Návrat domů

Vpřed a dolů směřující vizuální senzory umožňují dronu DJI Inspire 2 v průběhu celého letu zaznamenávat svou letovou dráhu. Je-li aktivován režim návratu domů, dron se v případě ztráty video přenosového signálu samostatně vydá po své původní dráze zpět do výchozí pozice a v okamžiku obnovení signálu pokračuje v přesunu přímou čarou. Při svém návratu využívá DJI Inspire 2 hlavní kameru a rozpoznává před sebou překážky až do vzdálenosti 30 m.

Vyhýbání se překážkám

O bezpečnost letu kvadrokoptéry DJI Inspire 2 se stará pokročilý Flight Autonomy System sestávající z infračervených senzorů pro přesné vznášení a pozicování při létání v interiéru, z dílčích prvků pro rozpoznávání terénu a senzorů pro automatické vyhýbání se překážkám v průběhu celého letu i v režimu návratu domů. Vizuální senzory nyní směřují zároveň dolů i vpřed – přední kamera umožňuje dronu DJI Inspire 2 vnímat překážky až 30 metrů dopředu a dohromady se vzhůru směřujícími infračervenými senzory, které rozpoznávají překážky v rozsahu až 5 metrů, zaručují bezpečný průběh letu až do rychlosti 54 km/h při maximálním úhlu náklonu 25°. Senzory pro vyhýbání se překážkám jsou aktivní ve všech inteligentních letových režimech.

Buďte free s aplikací DJI GO 4

Prostřednictvím aplikace DJI GO 4 lze upravovat veškeré letové parametry, měnit nastavení kamery, sledovat celkový stav dronu i jeho baterií a nalétané kilometry. Aplikace  vám zpřístupňuje všechny inteligentní funkce dronu, které usnadňují vaše cesty za obzor, poskytuje prostor pro dokonalé sebevyjádření skrze profi letecké záběry a zároveň vám dovolí se pořádně při letu vyřádit.

Přečtěte siJak vybrat dron pro leteckou fotogrammetrii?

Obsah balení

 • Dron DJI Inspire 2 bez kamery 1x Dron DJI Inspire 2 bez kamery
 • Inspire 2 vysílač 1x Vysílač
 • Akumulátor Inspire 2 TB50 2x Akumulátor TB50
 • Inspire 2 vrtule 4x Vrtule (pár)
 • Inspire 2 nabíječ 1x Nabíječ
 • Dron DJI Inspire 2 bez kamery Inspire 2 napájecí kabel 1x Napájecí kabel
 • Inspire 2 nabíjecí stanice pro 4 aku 1x Nabíjecí stanice pro 4 akumulátory TB50
 • Inspire 2 USB A to USB A kabel 1x USB A to USB A kabel
 • Micro SD karta (16GB) 1x Micro SD karta (16GB)
 • Inspire 2 kalibrační podložka 1x Kalibrační podložka
 • Inspire 2 tlumící gumy stabilizovaného závěsu 3x Tlumící gumy stabilizovaného závěsu
 • Inspire 2 unašeč vrtule (pár) 1x Unašeč vrtule (pár)
 • Inspire 2 izolační nálepky 4x Tepelná izolace pro baterie (samolepící)
 • Inspire 2 přepravní kufr 1x Přepravní kufr
 • Inspire 2 přepravní kufr s výplní na kolečkách 1x Přepravní kufr s výplní na kolečkách
 • 1x CZ Manuál

Víte, že pokud chcete natáčet třeba na Pražském hradě - lokaci ve zvláštním režimu - musíte na ÚCL podat žádost o tzv. HOP? Rovněž musíte získat povolení od Kanceláře prezidenta.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky od ÚCL.

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Letecká škola

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

776 86 88 86

(Po–Pá 9–18h)

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky