Dron DJI Inspire 2 s licencí a profesionálním vysílačem Cendence (bez kamery)

Objevte kvadrokoptéru Inspire 2 s integrovaným systémem pro přenos HD obrazu Lightbridge, antikolizními čidly a zcela novým systém pro zpracování obrazu, která natáčí v rozlišení až 5.2 K. Pořiďte si ho v kombinaci s profi vysílačem Cendence, který má až 5 analogových řídicích kanálů s více než 10 přizpůsobi­telnými tlačítky pro ještě lepší řízení.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

142 999 Kč s DPH

118 181 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0618

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Inspire 2 s licencí a profesionálním vysílačem Cendence (bez kamery)

Váha:
3440 g
MTOW:
4250 g
Max. dosah:
7000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
3500 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
5000 m
Max. rychlost:
94 km/h
Kamera:
Externí
Živý přenos obrazu:
ano
Audio záznam:
ano
Kapacita baterie:
4280 mAh
Maximální čas letu:
27 min.
Doba nabíjení:
90 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ano
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Neskládací
Rozměry:
Střední
Rozměry rozloženého dronu:
425 x 427 x 317 mm
Rozsah provozní teploty:
-20° až 40°C
Provozní frekvence:
2,4GHz / 5,8GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Profesionální, Pro filmový průmysl
Oficiální aplikace:
DJI GO 4
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Active Track, Tap Fly, Tripod mode, Sportovní mód, Attitude mode, Spotlight Pro
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
Bez kamery, K FPV brýlím, Barometr, GPS
Podporované porty:
Micro USB, USB-A, HDMI, SDI
Licence:
Cinema DNG, Apple ProRes
Doporučený věk:
18+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Inspire 2 s licencí a profesionálním vysílačem Cendence (bez kamery)

Dron DJI Inspire 2 bez kamery s licencí (CinemaDNG & Apple ProRes aktivační klíč) + vysílač Cendence

Dron Inspire 2 přebírá to nejlepší z Inspire 1 a posouvá se na novou úroveň. Zcela nový systém pro zpracování obrazu natáčí v rozlišení až 5.2 K ve formátu CinemaDNG RAW, Apple ProRes a dalších. Zrychlení z 0 na 80 km/h za pouhé 4 vteřiny, maximální rychlost 108 km/h a maximální rychlost klesání 9 m/s – to vše jsou zcela nevídané parametry pro letoun této velikosti.

Profesionální vysílač a ovladač Cendence nabízí modulární komponenty a ovládací prvky, které vám dovolí maximálně využít potenciál aplikací Inspire 2. Přináší až 5 analogových řídicích kanálů s více než 10 přizpůsobitelnými tlačítky, což zlepšuje celkovou efektivitu řízení. Jeho design nabízí zaměnitelnost antény, kde vysokonapěťová anténa může zvýšit výkon technologie DJI Lightbridge, což významně zvyšuje celkovou ochranu proti rušení a kvalitu obrazu. Cendence je dodáván s plně integrovanou konzolou Cendence Monitor Mounting. Konektory HDMI, SDI, USB a CAN poskytují obrovské možnosti rozšíření.

 • Technologie Lightbridge: Přepínání frekvence přenosového signálu mezi 2.4 GHz a 5.8 GHz. Technologie Lightbridge.
 • Maximáln dosah: 7 km*
 • Režim master-slave: Podpora několika slave ovladačů
 • Porty: Port pro rozšíření, HDMI, USB, SDI

*Bez překážek, rušení, v normě FCC.

Více o dronu Inspire 2

Systém dvojích akumulátorů prodlužuje dobu letu na 27 minut (s X4S), zatímco technologie pro zahřívání umožňuje let i za nízkých teplot. FlightAutonomy bylo přepracováno a vyvinuto pouze pro Inspire 2, disponuje záložními senzory a umožňuje vyhýbat se překážkám ve 2 směrech. S vyšší inteligencí lze využít nové inteligentní letové režimy, včetně Spotlight Pro, a umožňuje tak každému pilotovi vytvářet komplexní a dramatické záběry. Vylepšený systém pro přenos obrazu je nyní schopen přenášet signál na 2 frekvencích a 2 kanálech, streamovat obraz z palubní FPV kamery a hlavní kamery zároveň - vše pro lepší souhru mezi pilotem a kameramanem.

Jak vypadá dron Inspire 2 a jak se chová?

 • Konstrukce: Schránka z kompozitu horčíku a hliníku, měnící se konstrukce, ramena z uhlíkových vláken
 • Konfigurace: Vnímání prostředí, 2osá FPV kamera, řada podporovaných kamer
 • Pohon: 108 km/h max. rychlost, tah 2 kg na každém motoru, 15″ vrtule, max. doba letu 27 min (s X4S)
 • Akumulátor: Dvojí, samozahřívací, založní, 98 Wh

Zpracování obrazu

 • Zpracování obrazu a úložiště: 5.2K@4.2Gb/s RAW záznam obrazu, CineCore 2.0, integrovaný DJI CINESSD.
 • Souborový systém: FAT32/exFAT univerzální souborový systém.
 • Formát videa: Podpora 5.2K videa CinemaDNG a Apple ProRes, podpora video kodeků H.265 a H.264, 4K video při 100Mb/s. Záznam může být ukládán zároveň na DJI CINESSD* a Micro-SD kartu.

* Není součástí balení

Standardní dálkový ovladač

 • Technologie Lightbridge: Přepínání frekvence přenosového signálu mezi 2.4 GHz a 5.8 GHz. Technologie Lightbridge.
 • Maximáln dosah: 7 km*
 • Režim Master/Slave: Podpora několika slave ovladačů
 • Porty: Port pro rozšíření, HDMI, USB

*Bez překážek, rušení, v normě FCC.

CineCore 2.0 – profesionální kvalita obrazu

Zcela nový systém pro zpracování obrazu CineCore 2.0 integrovaný do Inspire 2 umožňuje záznam v rozlišení 5.2K ve formátech CinemaDNG*1, Apple ProRes*2 a dalších. CineCore 2.0 je zabudovaný do nosu letounu a funguje s jakoukoliv kamerou připojenou přes dedikovaný port na stabilizovaném závěsu. (Momentálně je kompatibilní s X4S*3 a X5S).

5.2K 30fps
4K 60fps
20fps kontinuální sekvence

CinemaDNG
3DNR

Apple ProRes
3DLUT

H.265
100Mb/s
PIV

H.264
100Mb/s
NVMe SSD PCIe 3.0

Převzorkování videa
FAT32/exFAT

Cinema DNG
5.2K (5280*2972, 16:9) 30fps 12bit, 4.2Gb/s
4K (4096*2160, 17:9) 60fps 10bit, 4.0Gb/s

Apple ProRes
5.2K (5280*2160, 2.4:1) 30fps (422 HQ)
4K (3840*2160, 16:9) 30fps (4444 XQ, bez alfa kanálu)

H.264/H.265
Zabudované 3D snížení šumu, technologie správy barev 3DLUT, pokročilé korekce snímače.
H.264/AVC BP/MP/HP Level 5.1: 4K 60fps, 100Mb/s;
H.265 MP Level 5.1: 4K 30fps, 100Mb/s;

Fotografie
JPEG/DNG/JPEG+DNG 14fps v sekvenci 20.8 MP*4
DNG 20 kontinuální sekvence 20.8 MP*5

*1*2 Vyžadují dodatečné licence
*3 X4S nepodporuje DNG RAW nebo Apple ProRes
*4 Fotografie jsou ukládány na Micro-SD kartu
*5 Forografie jsou ukládány na DJI CINESSD

Vnímání překážek a výhýbání se jim

Systémy Inspire 2 pro vnímání okolního prostoru směřující vpřed a dolů rozeznávají překážky až na 30 metrů dopředu - to umožňuje bezpečný let rychlostí 54km/h při ovladatelném náklonu 25°. Infračervené senzory směřující nahoru rozeznávají překážky na 5 metrů nad letounem a zvyšují tak bezpečnost letu v uzavřených prostorách. Systémy pro vnímání překážek jsou aktivní při bežném letu, RTH a ve všech inteligentních letových režimech. Tyto senzory jsou klíčové komponenty systému DJI Flightautonomy, který Inspire 2 doplňuje o tyto inteligentní funkce:

 • Horní infračervené senzory
 • Vyhýbaní se překážkám
 • Přesné visení a pozicivání uvnitř budov
 • Automatické vyhýbání se překážkám během RTH
 • Rozeznávání terénu

Spotlight Pro

Spotlight Pro je výkonný režim pro sledování, který umožňuje i sólo pilotovi zachytit komplexní a dramatické záběry. Využívá pokročilé algoritmy pro sledování obrazu pro zacílení na určitý předmět během letu bez ohledu na to kam Inspire 2 letí - vytváří tak záběry, které obyčejně vyžadují dalšího kameramana. Pokud se začne stabilizovaný závěs blížit limitu otáčení, Inspire 2 se sám začné otáčet stejným směrem, bez vlivu na ovládání letu nebo samotný záběr, tak aby uvolnil pohyb závěsu.

K dispozici jsou dva režimy natáčení, Quick režim a Composition režim. V Quick režimu vyberte předmět pro zahájení sledování. V Composition režimu vyberte předmět a místo sledování. Jakmile předmět vstoupí na sledováné místo, stiskněte zkratku pro zahájení sledování. Stabilizovaný závěs lze ovládát během natáčení pro úpravu kompozice. Spotlight Pro je dostupný ve všech inteligentních letových režimech včetně ActiveTrack, TapFly, Waypoint a Point of Interest.

Inteligentní letové režimy

Kromě Spotlight Pro máte k dispozici řadu inteligentních letových režimů. Vyhýbaní se překážkám je optimalizováno při použití Point of Interest* a Waypoint režimů a usnadňuje tak opakování komplexních záběrů. Pro zjednodušení težkých záběrů jsou déle k dispozici QuickSpin, TapFly a ActiveTrack.

TapFly

Palubní 2osá FPV kamera odděluje náhled na směr letu od hlavní kamery, což Inspiru 2 dává dedikovanou TapFly kameru. Klepněte na místo na obrazovce v náhledu FPV pro určení trasy letu a Inspire 2 automaticky poletí po této trase - pilot se tak může soustředit na ovládání kamery.

ActiveTrack

Režim ActiveTrack umožňuje Inspiru 2 rozeznávat řadu předmětů - od lidí a cyklistů po auta a lodě. Sledovací profily, které lze upravit v závislosti na sledovaném předmětu, umožňují předmět sledovat s větší přeností.

Inteligentní návrat domů

Přední a spodní systémy sledování obrazu umožňují Inspiru 2 vytvářet vlastní letové trasy v reálném čase za letu. Pokud dojde ke ztrátě systémového signálu pro přenos obrazu, aktivuje se funkce pro inteligentní návrat domů (Smart Return home) a Inspire 2 je schopen přiletět zpět domů po původní trase a přepnout na přímou trasu, jakmile opět získá signál. Během návratu využívá hlavní kamery pro rozeznávání překážek až na 200 m dopředu, což umožňuje plánovat bezpečnou trasu domů. Dále je po ztrátě spojení schopen rychlejšího opětovného navázání spojení.

Systém přenosu obrazu

Nejnovější aktualizace technologie DJI Lightbridge dosahuje ekeftivní přenosové vzdálenosti až 7km* a je schopna přenášet 1080p/720p obraz a zároveň FPV náhled pro pilota a kameramana. Uživatelé také mohou volit mezi 2.4GHz a 5.8GHz** řidicím signálem pro snížení šumu a vyšší stabilitu signálu.

Master a Slave ovladače

Nová technologie pro bezdrátový přenos HD obrazu posílá video z master ovladače do slave ovladače - tyto 2 ovladače pak mohou být až 100 m od sebe, a to bez ztráty kvality obrazu.

Vysílací režim

Zpravodajci mohou živě vysílat přímo z Inspira 2 pomocí jeho dedikovaného 1080i50 a 720p60 vysílacího signálu. Živé vysílaní ze vzduchu přímo do TV je snadné, stačí připojit dálkové ovládání Inspire 2 k vysílací dodávce.

*Bez překážek, rušení, v souladu s FCC.
**5.8GHz přenos není dostupný v některých zemích kvůli místním omezením.

Skvělé letové vlastnosti

Nový pohonný systém Inspire 2 může létat rychlostí až 108 km/h, klesat až rychlostí 9 m/s a stoupat rychlostí 6 m/s. Zrychluje z 0 na 80 km/h během 4 vteřin pod maximálním úhlem 40°. Páky ovladače jsou odladěny pro větší citlivost a umožňují snadno provádět jemné manévry.

Větší výkon dále umožňuje Inspiru 2 létat v extrémnějších podmínkách, 2500-5000m nad mořem (při použití volitelných vrtulí), v teplotách až -20°C díky samozahřívajícím se inteligentním pohonným akumulátorům.

Vyšší spolehlivost

Spolehlivost je dále zvýšena díky zdvojení klíčových modulů, jako jsou IMU jednotky nebo barometr. Inteligentní systém letové kontroly sleduje záložní systémy a získává tak přesná data o letu.

Nový systém pro vyhýbání se překážkám pomáhá Inspiru 2 vnímat okolní prostředí a minimalizovat riziko kolize.

Díky 2 akumulátorům může dron v případě problému na jednom z akumulátorů pokračovat v letu dostatečně dlouho pro bezpečné přistání. Pohonný systém Inspiru 2 je řízen PWM signálem se sériovým portem pro záložní signál, takže pokud dojde ke ztrátě PWM signálu, přenos bude pokračovat přes sériový port.

Volitelné příslušenství pro maximální výkon

Řada výkonného příslušenství DJI pomáhá zlepšit efektivitu práce a dává filmařům více kreativních možností.

DJI CINESSD Station

DJI CINESSD Station se používá k propojení DJI CINESSD s počítačem pro rychlý a efektivní přenos souborů.

DJI CINESSD

DJI CINESSD využívá rozhraní logického obvodu NVMe, disponuje čtyřmi PCI Express*1 sběrnicemi a podporuje FAT32/exFAT*2 souborovými systémy. Je dostupný ve verzi 120GB a 480GB. Při použití 480GB verze CINESSD může Inspire 2 zanamenávat video s rychlostí zápisu až 4.2Gb/s a poskytuje tak dostatek dat pro uspokojení náročných požadavků pro tvorbu filmu.

*PCI Express 3.0 *Již brzy

DJI License Keys

DJI License Keys umožňují CineCore 2.0 nahrávat ve formátech CinemaDNG a AppleProRes. Ty lze zakoupit samostatně a umožňují kameře Zenmuse X5S vytvářet přesný typ souboru potřebný pro individuální požadavky na postprodukci.

CrystalSky

Displeje s úhlopříčkou 5.5″ a svítivostí 1000 cd/m^2, úhlopříčkou 7.85″ a svítivostí 1000 cd/m^2 a úhlopříčkou 7.85″ a svítivostí 2000 cd/m^2 navržené DJI poskytují čitelnost a jas potřebný pro natáčení ve venkovních prostorách. Výkonný video dekodér zabudovaný do těchto displejů vytváří plynulé video, integrovaný systém pro zlepšení obrazu zase zvyšuje čitelnost na jasném světle. Všechny tyto displeje mají provozní teplotu od -20°C do 40°C a jsou navrženy pro provoz s vyměnitelným externím akumulátorem**.

DJI Focus

DJI Focus umožňuje dálkově ovládat ostření kamery Zenmuse X5S.

Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice** s příkonem 800W umožňuje nabíjet až 8 akumulátorů pro Inspire 2 zároveň. Stanice je dále vybavena úložným prostorem pro další 4 akumulátory a standardní nabíječ. Dále je vybavena 2 nabíjecími USB porty.

4G-LTE připojení

Inspire 2 podporuje ovládání přes 4G. Vyžaduje USB dongle a vývoj v SDK. Toto široké pásmo umožňuje Inspiru 2 přenášet videa ve vysoké kvalitě na server nebo může být použito pro ovládání na extrémně dlouhé vzdálenosti. Tento dále snižuje prodlevu přenosu videa na 500 ms.

Natáčení na zemi

Zcela nový ruční držák kamery je kompatibilní s novou Zenmuse X4S a Zenmuse X5S a umožňuje tak tyto kamery přenést na zem pro všestrannou tvorbu filmů.

Dálkové ovládání GPS přislušenství

GPS příslušenství pro dálkové ovládání zvyšuje přesnost pozicování dálkového ovládání. Při použití s funkcí Dynamic Home point, která neustále aktualizuje poslední umístění dálkového ovládání a ukládá ho jako svůj výchozí bod (Home point), umožňuje přesný návrat domů i při pohybu v prostředí.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.

TIPPotřebujete dron pro letecké snímkování? Mrkněte na novinku DJI Phantom RTK.

Obsah balení

 • Dron DJI Inspire 2 bez kamery 1x Dron DJI Inspire 2 bez kamery
 • CinemaDNG & Apple ProRes aktivační klíč 1x CinemaDNG & Apple ProRes aktivační klíč
 • DJI Inspire 2 vysílač CENDENCE 1x Vysílač Cendence
 • Akumulátor Inspire 2 TB50 2x Akumulátor TB50
 • Inspire 2 vrtule 4x Vrtule (pár)
 • Inspire 2 nabíječ 1x Nabíječ
 • Dron DJI Inspire 2 bez kamery Inspire 2 napájecí kabel 1x Napájecí kabel
 • Inspire 2 nabíjecí stanice pro 4 aku 1x Nabíjecí stanice pro 4 akumulátory TB50
 • Inspire 2 USB A to USB A kabel 1x USB A to USB A kabel
 • Micro SD karta (16GB) 1x Micro SD karta (16GB)
 • Inspire 2 kalibrační podložka 1x Kalibrační podložka
 • Inspire 2 tlumící gumy stabilizovaného závěsu 3x Tlumící gumy stabilizovaného závěsu
 • Inspire 2 unašeč vrtule (pár) 1x Unašeč vrtule (pár)
 • Inspire 2 izolační nálepky 4x Tepelná izolace pro baterie (samolepící)
 • Inspire 2 přepravní kufr 1x Přepravní kufr
 • 1x CZ manuál

Víte, že si můžete sami vyrobit jednomotorový dron o velikosti mince? Povíme vám jak.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky