Dron DJI Matrice 30

Dron DJI M30 není jenom nový profesionální letoun od DJI – jde o celý ekosystém 2 letounů, profesionálního ovladače, software pro plánování letů a speciálního docku, se kterým můžete vypouštět drony na dálku. DJI M30 je vysoce odolný (standard IP55) a skladný profesionální dron s 41minutovým flight-time, odolností vůči větru o rychlosti 15 m/s, maximální operační výškou 7 km a maximální rychlostí 23 m/s.

Více informací

Vyberte variantu:

175 990 Kč s DPH

145 446 Kč bez DPH

ks

Záruka:
24 měsíců

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Matrice 30

Váha:
3770 g
MTOW:
4000 g
Max. dosah:
7000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
7000 m
Max. výška nad mořem:
7000 m
Max. rychlost:
82 km/h
Kamera:
Integrovaná
Foto rozlišení:
48MP
Video rozlišení:
8K
Stabilizace:
3osá
Zorné pole:
84 °
CMOS senzor:
1/2"
Světelnost pevného objektivu:
2.8
Audio záznam:
ne
Kapacita baterie:
5880 mAh
Typ baterie:
LiPo 6S
Maximální čas letu:
41 min.
Doba nabíjení:
50 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Napájení:
Externí baterie
Energie baterie:
131,6 Wh
Voltáž:
26,1 V
Senzory proti překážkám:
Ano
Maximální síla větru:
15 m/s
Rozměry:
Střední
Rozměry složeného dronu:
36,5 × 21,5 × 19,5 cm
Rozměry rozloženého dronu:
47 ×58,5 × 21,5 cm
Rozsah provozní teploty:
-20° až 50°C
Provozní frekvence:
2,4 GHz / 5,8 GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Industriální, Profesionální, Velké drony, Pro vývojáře, Pro filmový průmysl, Pro průmysl a inspekce, Armádní, Policejní, Špionážní, Pro záchranáře, Skládací, Voděodolné, Pro stavebnictví
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
S kamerou, Barometr, GPS
Podporované porty:
USB-C
Odolnost proti vodě a prachu:
IP55
Doporučený věk:
15+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Matrice 30

DJI Dock k dronům M30 a M30T

Dual vision a ToF senzory v 6 směrech

Při profesionálních misích je na prvním místě bezpečnost, a proto má DJI M30 dual vision a ToF senzory v 6 směrech a navíc ADS-B přijímač pro detekci okolních letounů. Vyspělé záložní systémy se zase postarají o to, aby v případě problémů dron bezpečně dokončil misi nebo bezpečně přistál. Záložní systém se skládá ze zdvojených senzorů kontroly letu, zdvojených přijímačů signálu, dvou inteligentních baterií, záložních senzorů pro vyhýbání se překážkám a schopností přistát jen s 3 motory. 

TIP

Baterie TB30 podporují hot swap, takže vás na misi nic nebrzdí.

Neskutečný signál díky 4 vestavěným anténám a OcuSync 3 Enterprise

Spolehlivost a kvalita signálu je při řízení takového stroje, jako je DJI M30, kritická. Proto inženýři z DJI obdařili dron M30 přenosovým systémem OcuSync 3 Enterprise a 4 vestavěnými anténami. Díky tomu můžete využívat 3 kanály přenosu až v 1080p kvalitě a plynule mezi nimi přepínat i v komplikovaném prostředí (signál můžete ještě posílit pomocí DJI Cellular Module pro 4G).

Kamery a senzory na dronu DJI M30

Dron DJI M30 je osazen širokoúhlou kamerou s rozlišením 4K při 30 fps a díky 1/2'' CMOS čipu umí pořizovat 12MP snímky. Dále se chlubí telekamerou pro zoomování (5x–16x optický zoom
a 200x hybridní zoom) s 1/2'' CMOS senzorem pro až 48MP fotografie v 8K. Video zvládá v kvalitě 4K/30 fps. Třetím senzorem na M30 je LiDAR s přesností  ±(0.2m+D×0.15%).  

TIP

Sesterský model DJI M30T přidává k těmto senzorům ještě termální kameru s rozlišením 640×512 při 30fps a přesností měření ±2°C.

Fotomódy dronu M30

 • Single Shot
 • High-res Grid Photo
 • Timed Shot
 • Panorama
 • Smart Low-light Photo

Skvělá viditelnost i za tmy

Abyste mohli létat i z šera, nebo dokonce v noci, v DJI přidali na dron ještě FPV kameru, abyste vždy viděli horizont a mohli bezpečně navigovat. Funkce Smart Low-Light Photo vám zase umožňuje detailně nasnímat za šera i sebemenší detaily.

TIP

M30 můžete rozvíjet podle svého díky MSDK, PSDK a CloudAPI.

Nový dedikovaný ovladač k DJI M30: DJI RC Plus

Profesionální dron si žádá profesionální ovladač. DJI RC Plus se 7palcovou obrazovkou podporuje kontrolu 2 pilotů nad letounem, splňuje standard odolnosti IP54 a stejně jako dron operuje i v extrémních teplotách (-20° C až 50° C). Vydrží v chodu 6 hodin, ale díky hot swap systému baterií můžete plynuje pokračovat v pilotáži.

K dronu získáte také inteligentní nabíjecí kufr

BS30 Intelligent Battery Station přináší chytré, přenosné řešení s několika režimy nabíjení – můžete nabíjet 4 páry inteligentních letových baterií TB30 a jeden pár baterií pro ovladač DJI RC Plus. Páry se nabíjejí jeden po druhém, přičemž jeden pár se nabije za pouhých 30 minut z 20–90 %.

Nové uživatelské rozhraní DJI Pilot 2

 S DJI Pilot 3 máte ještě lepší přehled o letu než kdy dřív. K ovládání dronu nebo užitečného zatížení se dostanete na 1 poklepání. Obsahuje i praktický předletový check-list, navigační sub-okno a systém výstrah, který vás včas varuje, že něco není v pořádku.

Nový software pro plánování letu DJI FlightHub 2

FlightHub 2 nabízí 2,5D základní mapu pro rychlou orientaci v terénu, synchronizaci panoramat jedním klepnutím pro rychlý přehled o ploše a cloudové mapování pro rychlé mapování v RGB nebo infračervené oblasti. Pomocí FlightHub 2 můžete připojit více uživatelů k jedné nebo více misím současně a udržovat týmy informované o jejich nejnovějším vývoji díky živému vysílání s nízkou latencí a vysokým rozlišením. Díky funkci Anotace můžete zvýraznit objekty nebo oblasti zájmu pro efektivní správu misí a distribuci zdrojů. Anotace jsou viditelné pro pozemní týmy, piloty nebo kteréhokoli člena týmu pro včasné sladění projektu a distribuci úkolů.

Letové trasy a mise plánované ve FlightHub 2 lze snadno synchronizovat s Pilotem 2. Provozní data lze automaticky nahrávat do FlightHub 2 Media Files pro jednotnou správu a analýzu.

TIP

Při upgradu na Live Mission Recording můžete těžit z optimalizovaného uživatelského rozhraní, pohodlného nahrávání úkolů a označování cílových bodů, čímž ušetříte 90 % operačních kroků. Úhel gimbalu a nastavení fotografií můžete upravit mezi body na trase pro ještě efektivnější let.

Jedineční dock pro launch a přistání M30 na dálku

Velkým milníkem pro DJI je přestavení DJI Docku, což je takové hnízdo pro drony M30 (ve verzi Dock!), díky kterému můžete vypouštět drony na dálku. Ty se mohou pohybovat v 7km vzdálenosti kolem docku. Po misi se do něj zase vrátí, nabijí se (z 10 na 90 % to zvládne za 25 minut) a čekají na další pokyn od operátora skrze cloud FlightHubu 2. Vypouštějte kolik dronů jen chcete, stačí aby měl každý z nich vlastní hnízdečko. Spolehněte se na standard odolnosti IP55 a provoz mezi -35℃ až 50℃. Pomocí API můžete své docky napojit na vlastní server.

Ponořte se do profesionálního ekosystému DJI M30 a vytěžte z něj maximum!

anna

Recenze na Dron DJI Matrice 30

Minulý týden jsme spekulovali, že se chystá nějaké DJI Enterprise novinka, nejpravděpodobněji nový dron pro profesionály z rodiny Mavic nebo Matrice. Realita ještě předčila naše očekávání – dron DJI M30 není jenom nový profesionální letoun od DJI – jde o celý ekosystém 2 letounů, software pro plánování letů, profesionálního ovladače a speciálního docku, se kterým můžete vypouštět, nabíjet a přistávat s drony na dálku. Pojďte se na celou M30 rodinku podívat zblízka.

Anička Šéfeditorka

Obsah balení

 • Dron DJI Matrice 30 1x Dron DJI Matrice 30
 • DJI RC Plus 1x DJI RC Plus dálkový ovladač
 • TB30 baterie 2x Inteligentní baterie TB30
 • BS30 bateriová stanice 1x BS30 nabíjecí stanice
 • Přepravní kufr 1x Přepravní kufr
 • Vrtule 1671 (CW) 1x Vrtule 1671 (CW) pár
 • Vrtule 1671 (CCW) 1x Vrtule 1671 (CCW) pár
 • USB-C kabel 1x USB-C kabel
 • USB-C - USB-C kabel 1x USB-C / USB-C kabel
 • Montážní sada 1x Montážní sada

Pomohli jsme výhodně pojistit přes 600 dronů. Nezapomeňte pojistit i svého miláčka.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky