Dron DJI Mavic 3

DJI Mavic 3 je už 3. generací legendární platformy Mavic, kterou si oblíbili především letečtí fotografové. Co je hlavní inovací? Mavic 3 se chlu... Více o dronech...

Dlouho očekávaná 3. generace legendární dronu DJI Mavic je tady! Novinka se chlubí hned 2 kamerami – kamerou Hasselblad L2D-20c s 4/3palcovým senzorem, která natáčí až v 5,1K a fotí až 20MP fotografie, a tele kamerou pro až 28násobný hybridní zoom bez kompromisů. Ve vzduchu se na jedno nabití udrží 46 minut, signál udržíte až na 15 km (8 km v regionu CE) s kvalitou FHD přenosu 1080p/60fps. Tento balíček je určený pro profíky – do výbavy vám DJI ještě přidává podporu formátu Apple ProRes a vestavěný 1TB SSD pro vysokorychlostní ukládání dat. Nového Mavica můžete pořídit také samostatně, nebo v balíčku Mavic 3 Fly More Combo s příslušenstvím na­víc.

Jak už modří jistě vědí, nová kvadrokoptéra DJI Mavic 3 se prodává ve 3 verzích – Single jen se strojem a nezbytným příslušenstvím, v Mavic 3 Fly More Combo s příslušenstvím navíc a ve verzi Mavic 3 Cine Premium Combo pro profíky. Nám se do rukou jako první dostala verze Single, tak se pojďme podívat na unboxing dronu Mavic 3, na první dojmy, funkce, polétáníčko a ukázky záznamu.

129 990 Kč s DPH

Skladem 1 ks středa 5. 4. u vás

Droního raubíře DJI Mavic 3 pro vás máme samozřejmě i v balíčku Fly More Combo s příslušenstvím navíc. Oproti základními balíčku získáte navrch 2 inteligentní baterie, 3 páry vrtulek, nabíjecí hub, 3 ND filtry (ND4\8\16\32) a originální tašku. A hlavní highlighty 3. generace dronů Mavic?  Chlubí se hned 2 integrovanými kamerami v jednom těle – kamerou Hasselblad a tele kamerou, které mezi sebou umí automaticky přepínat. Ve vzduchu na jedno nabití vydrží letět až 46 minut, což je rekord ve své kategorii.

Jak už modří jistě vědí, nová kvadrokoptéra DJI Mavic 3 se prodává ve 3 verzích – Single jen se strojem a nezbytným příslušenstvím, v Mavic 3 Fly More Combo s příslušenstvím navíc a ve verzi Mavic 3 Cine Premium Combo pro profíky. Nám se do rukou jako první dostala verze Single, tak se pojďme podívat na unboxing dronu Mavic 3, na první dojmy, funkce, polétáníčko a ukázky záznamu.

69 990 Kč s DPH

Na objednávkuZa 1-4 týdny u vás

Dron DJI Mavic 3

DJI Mavic 3 je už 3. generací legendární platformy Mavic, kterou si oblíbili především letečtí fotografové. Co je hlavní inovací? Mavic 3 se chlubí hned 2 kamerami – optickou s rozlišením až 5,1 K s čipem Hasselblad a tele kamerou pro bezkonkurenční, až 28násobné přiblížení. Tím se vyřešilo klasické dilema z předchozí generace Mavic 2, kdy jste se museli rozhodnout, zda investovat do verze Mavic 2 Pro nebo Mavic 2 Zoom. K dispozici je vedle samostatného dronu samozřejmě i DJI Mavic 3 Fly More Combo, ale v DJI si připravili i speciální edici pro profíky DJI Mavic 3 Cine Premium Combo, kde se do výbavy ještě přidává podpora formátu Apple ProRes a vestavěný 1TB SSD pro vysokorychlostní ukládání dat.

DJI Mavic 3 Fly More Combo s praktickým příslušenstvím navíc

V kvadrokoptéře Mavic 3 Fly More Combo získáváte navíc 2 inteligentní baterie, 3 páry vrtulek, přenosný nabíjecí hub, 3 ND filtry (ND4\8\16\32) a upravitelnou tašku pro bezpečný přenos a cestování. Balíček Fly More Combo je vždy navržen tak, abyste mohli létat déle a bez starostí díky nejčastěji používaným náhradním dílům, propojovacím kabelům a především 2 náhradním bateriím.

DJI Mavic 3 Cine Premium Combo pro profíky

Pro profesionály a náročné spotřebitele sestavili v DJI speciální Cine Premium Combo – to přináší možnost ukládat data také v profesionálním formátu Apple ProRes (ostatní balíčky a samostatně prodávaný dron podporuje pouze H.264/H.265 kódování) a vestavěný 1TB SSD pro rychlejší ukládání dat přímo v těle dronu. Tohle už je „pan dron“!

TIP

Podařilo se vám svůj nový DJI dron hned rozstřelit? Nebojte se a pošlete ho k nám do servisu DJI dronů v Praze.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení