Dron DJI Spark sada s vysílačem (Meadow Green)

DJI Spark (Meadow Green) je „kapesní“ dron s Full HD kamerou a mnoha inteligentními funkcemi, mezi něž patří schopnost rozpoznávat vaše gesta i tvář. Tento nadčasový mini dron vám umožní zachytit jedinečnost přítomného okamžiku, a to ve špičkové kvalitě. Jeho schopnost bezprostřední reakce na vaše pokyny z něj činí skvělého parťáka, kterého lze přizvat ke všem dobrodružstvím.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

12 990 Kč s DPH

10 736 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJIS0202TX

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Spark sada s vysílačem (Meadow Green)

Váha:
300 g
Max. dosah:
2000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
500 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
4000 m
Max. rychlost:
50 km/h
Kamera:
Integrovaná
Foto rozlišení:
5 MP
Video rozlišení:
Full HD
Stabilizace:
2osá
Datový tok:
24 Mbps
Zorné pole:
81.9 °
Živý přenos obrazu:
ano
CMOS senzor:
1/2.3”
ISO rozsah:
100 - 3200
Světelnost pevného objektivu:
2.6
Formát souborů:
JPEG, MP4
Audio záznam:
ne
Kapacita baterie:
1480 mAh
Maximální čas letu:
16 min.
Doba nabíjení:
60 min.
Možnost napájení přes power banku:
ano
Senzory proti překážkám:
Ne
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Neskládací
Rozměry:
Malý
Rozměry složeného dronu:
143 × 143 × 55 mm
Rozměry rozloženého dronu:
143 × 143 × 55 mm
Rozsah provozní teploty:
0° až 40° C
Provozní frekvence:
2,4 GHz / 5,8 GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální, Hračky, Mini a malé, Pro začátečníky, Pro vývojáře, Pro cestování, Pro děti
Oficiální aplikace:
DJI GO 4
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Active Track, Quick shot, Tap Fly, Tripod mode, Sportovní mód, Ovládání gesty
Ovládání:
Ovladač s mobilem nebo mobil
Vlastnosti:
Wi-Fi, S kamerou, K FPV brýlím, Barometr, GPS
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Podporované porty:
Micro USB
Podporovaný souborový systém:
NTFS, FAT32
Doporučený věk:
12+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Spark sada s vysílačem (Meadow Green)

Poznejte ten uživatelsky nejpříjemnější polet - nově v hráškově zelené

DJI Spark (Meadow Green) se lehkostí a grácií se zapojí do každé více či méně adrenalinové akce a bez problému ji pro vás zdokumentuje. Navzdory svým kompaktním rozměrům je DJI Spark takřka stejně výkonný jako drony „těžšího kalibru“. Disponuje systémem pro detekci překážek, schopností automatického návratu do výchozí pozice a HD wi-fi technologií pro přenos právě snímaného obrazu.

Všechny úžasné funkce Sparku si díky 1480 mAh baterii můžete užívat až 16 minut na jedno nabití. Maximální letová rychlost je ve sport režimu až 50 km/h. Kromě vyhrazeného vysílače lze dron s kamerou ovládat mobilním telefonem a především – vašimi gesty.

DJI Spark: Extra výkon jen v 300 gramech

DJI Spark (Meadow Green) váží pouhých 300 gramů, jeho rozměry jsou 143 x 143 x 55 mm. Nenechte se však zmást :). DJI se i do takto malého dronu podařilo zakomponovat vysoce výkonné motory a inteligentní funkce zajišťující maximální bezpečnost letu.

Rychlost a přesnost řízení

Chloubou Sparku je jeho úžasně aerodynamický tvar a propracovaný design. Díky těmto vlastnostem proplouvá vzduchem s lehkostí a při minimálním vlivu odporu větru. Ve sport módu dovede vyvinout rychlost až 50 km/h. Maximální nadmořská výška, v níž lze s dronem bezproblémově řádit, je 4 000 m.

Baterie 1480 mAh

Spark je poháněn inteligentní baterií s kapacitou 1480 mAh, která mu umožňuje až 16ti minutový let na jedno nabití*. Akumulátor je vybaven 12 inteligentními ochrannými funkcemi, které přispívají k celkové bezpečnosti letu. V závislosti na své zbývající výdrži a uražené vzdálenosti dokáže systém odhadovat čas, po který ještě můžete létat a v reálném čase vás informuje o vhodné době pro přistání.

*v bezvětří a při konstantní rychlosti 20 km/h. Může se lišit v závislosti na aktuálních letových podmínkách.

HD Wi-Fi technologie pro přenos obrazu

Vyspělá HD Wi-Fi technologie, jíž je ovladač dronu s kamerou vybaven, umožňuje živý přenos právě snímaného obrazu v 720p rozlišení a to až na vzdálenost 2 km*.

*FCC: 2 km, CE: 0.5 km. Měřeno v prostředí bez překážek a mimo dosah elektromagnetického rušení. Podléhá místním předpisům.

FHD kamera

Kompaktní kamera dronu DJI Spark (Meadow Green) disponuje 1/2.3" CMOS snímačem. Umožňuje natáčet plynulá 1080p videa a pořizovat perfektně ostré 12megapixelové fotografie. Díky vyššímu počtu pixelů je Spark vysoce citlivý na prosvětlenost prostředí a zaznamenává tak barvy s nebývalou přesností. Záběry jsou detailně prokreslené a disponují živými barvami – to vše při minimálním stupni chromatické aberace a zkreslení. Kamera je osazena širokoúhlým f/2.6 objektivem s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 25 mm. Objektiv sestává z pěti členů uspořádaných do jediné skupiny, která perfektně zapadá do komprimovaného rámečku.

O stabilizaci vašich záběrů se za letu stará mechanický dvoosý závěs a pokročilá technologie UltraSmooth. Tento součinný systém výrazně redukuje otřesy a rolling shutter efekt, činí vaše snímky perfektně stabilní a umožňuje jejich detailní prokreslení.

Ke stabilitě přispívá rovněž pozice kamery se závěsem - zařízení je v případě Sparku umístěno v jedné rovině s jeho drakem.

Fotografické režimy

DJI Spark (Meadow Green) přejímá fotografické režimy z DJI rodiny svých droních předchůdců a rozšiřuje tuto řadu o dva nové módy - Pano a ShallowFocus.

Pano: Prostřednictvím automatického polohování stabilizátoru pořizuje dron horizontální nebo vertikální panorama.
ShallowFocus: Pokročilá 3D vizuální technologie umožňuje vnímat hloubku subjektu v rámci scény a napomáhá pořizovat fotografie s nižší hloubkou ostrosti.

Inteligentní režimy - s nimi je ovládání hračka

Letové režimy dronu s kamerou DJI Spark (Meadow Green) zahrnují prověřenou klasiku TapFly, ActiveTrack a Gesture, nově přibývá režim QuickShot. S funkcí FaceAware dron po rozpoznání vaší tváře vzlétá přímo z vaší dlaně – do vzduchu se tak po zapnutí dostává takřka ve vteřině :).

TapFly
V režimu TapFly se stačí soustředit pouze na kompozici – DJI Spark (Meadow Green) pořídí záběr za vás. Po poklepání na obrazovku vašeho telefonu dron zahájí let daným směrem a v průběhu svého přesunu nepřetržitě vnímá překážky. Vytvářejte profi záběry prostřednictvím pouhého poklepání prstů na obrazovku, je to hračka :).

COORDINATE: kliknutím na obrazovku volíte pozici. Dron automaticky přelétne na vybrané místo, v průběhu letu zachovává svou letovou výšku.
DIRECTION: kliknutím na obrazovku volíte směr. Dron se samostatně přesouvá předem vytyčeným směrem.

ActiveTrack
V režimu ActiveTrack dron automaticky rozpoznává objekty různých tvarů a rozměrů a v závislosti na jejich podstatě i rychlosti pohybu je následuje. Tato inteligentní funkce značně usnadňuje sledování a činí jej spolehlivějším než kdy předtím.

TRACE: vybraný subjekt je sledován z pozic před ním anebo za ním. Kolem subjektu lze také kroužit.
PROFILE: vybraný subjekt je sledován z určitého úhlu.

Režim gest
Funkce rozpoznávání gest vám umožňuje pořizovat selfie záběry z ptačí perspektivy prostřednictvím pár jednoduchých pohybů rukou. Ve variantě PalmControl svými gesty ovládáte dokonce samotné pohyby dronu - za novým dobrodružstvím tak můžete poprvé vyrazit bez dálkového ovladače nebo telefonu :).

SELFIES: pozvedněte paže, zamávejte anebo z prstů utvořte obrazec rámečku, dron vás zaměří a pořídí snímek.
PALM CONTROL: dron následuje pohyby vašich rukou, dokáže dokonce vzlétnout z vaší dlaně a poté na ní zase přistát*.

*opatrnosti není nikdy dost a proto doporučujeme používat ochranné kryty vrtulí.

QuickShot
Bavte se, užívejte si a starosti o zvěčnění vašich zážitků přenechte na Sparku :). Pomocí režimu QuickShot je pořizování profi záběrů snazší než kdykoliv předtím - jediné, co musíte udělat vy, je přirozeně zapózovat :).

ROCKET: dron souvisle stoupá, přičemž směřuje kameru dolů.
DRONIE: dron se pozpátku pohybuje vzhůru, kamera je zaměřena na vybraný subjekt.
CIRCLE: dron kolem vybraného subjektu krouží.
HELIX: dron letí vzhůru, přičemž se kolem vybraného subjektu ve spirále otáčí.

Podpora FPV letu

Sportovní režim rozvazuje rychlostní potenciál Sparku. Stabilizátor přechází do FPV módu, takže se kamera pohybuje v souladu s pohybem dronu. Nechte se naplno vtáhnout do děje a objevte úžasný svět VR, Spark bude v brzké době kompatibilní také s DJI Goggles :)*.

*prosíme, létejte v souladu s místními předpisy.

Bezpečnostní prvky

FlightAutonomy systém „kapesního“ dronu Spark sestává z hlavní kamery, VPS, systému pro 3D vidění, GPS, GLONASS, vysoce přesné IMU jednotky a 24 výkonných výpočetních jader. Tato výbava dronu umožňuje přesné vznášení až do výšky 30ti metrů a zároveň mu dává schopnost vnímat překážky před sebou a to na vzdálenost až 5 m.

Automatický návrat domů

Tak jako dřívější DJI multikoptéry se i Spark při dostačujícím signále GPS dokáže navrátit do výchozí pozice. V případě nízké výdrže baterie, ztráty spojení anebo po stisknutí tlačítka RTH (přímý návrat domů) dron automaticky přelétne do přednastaveného domovského bodu, přičemž aktivně detekuje překážky. Dolů směřující kamera zaznamenává scénu v okolí místa vzletu a tyto snímky využívá k bezpečnému přistání.

GEO systém

Pokročilý systém DJI GEO vás zpravuje o všech místech, na nichž je létání s drony spojené s bezpečnostními riziky. Upozorní vás například na blízkost letiště nebo stadiónů. Tato funkce je studnicí informací, které jsou zapotřebí pro bezpečný a zodpovědný let.

DJI GO 4

Aplikace DJI GO 4 nabízí automatické šablony pro rychlé úpravy snímků a širokou řadu filtrů. Umožňuje také bezprostřední sdílení videí na vašich oblíbených sociálních sítích.

VyzkoušejteUžijte si adrenalinový polet s nohama na zemi díky FPV brýlím. 

Obsah balení

  • Spark obsah balení tělo 1x Dron DJI Spark (Meadow Green) s kamerou
  • Spark obsah balení vysílač 1x Vysílač 2,4Ghz/5,8GHz
  • Spark obsah balení baterie 1x Akumulátor (Li-Pol)
  • Spark obsah balení vrtule 3x Vrtule (pár)
  • Spark obsah balení charger 1x USB nabíječ
  • Spark obsah balení kabel 1x Kabel micro USB
  • Spark obsah balení přepravní box 1x Přepravní box

Víte, že všichni profesionální piloti si musí vést pilotní deníky, kam zanáší lokace pro létání a natáčení?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky