11 února 2019
/

Jak na lightpainting s dronem?

Lightpainting nabízí způsob, jak vytvářet přímo magické fotografie. Podívejte se na návod, jak jich docílit pomocí dronu.

…celý článek »

1 února 2019
/

Zajímalo by mě, jestli budu mít ještě někdy v životě volno 😂🙈😭❤️ #workinghard but #lovemyjob #dronpro

Zobrazit na instagramu

31 ledna 2019
/

Jaký byl rok 2018 ve světě komerčních dronů?

Když se řekne dronař, tak si většina z nás představí teenagera, který s dronem machruje před školou na spolužáky. Mnohem více dronů ovšem najde využití u profesionálů – ve stavebnictví, inženýringu, elektrotechnice nebo záchranářství. Přečtěte si o tom hlavním, co se v oboru komerčních dronů letos přihodilo, podle firmy DroneDeploy – největšího poskytovatele droního software na světe.

…celý článek »

14 ledna 2019
/

Nový DJI Smart Controller: Ovladač pro ty, co chtějí vymáčknout z Mavicu 2 MAX

Společnosti DJI nám v posledních pár měsících naservírovala samé nové borce – pro spotřebitele Mavic 2 Pro a Mavic 2 ZOOM, pro komerční dronaře a profesionály zase Mavic 2 Enterprise a jeho bráchu s 2 kamerami Enterprise DUAL. A všechny tyhle kousky můžete zkrotit s novým ovladačem pro power usery – DJI Smart Controller. Jak vám pomůže vymáčknout z Mavica 2 maximum?

…celý článek »

4 ledna 2019
/

Nový DJI Mavic 2 Enterprise DUAL s 2 kamerami pro pohodlnou leteckou fotogrammetrii

Pokud patříte mezi komerční dronaře, nebo drony používáte v práci – ve stavebnictví, průmyslu, zemědělství, při revizích budov a vysílačů a v dalších oborech – jistě jste před pár měsíci vítali nový dron DJI Mavic 2 Enterprise. Teď přichází bratříček modelu Enterprise – DJI Mavic 2 Enterprise DUAL s 2 kamerami pro pohodlnější tvorbu map, 3D modelů a leteckou termofotogrammetrii obecně. Co Enterprise DUAL přináší na trh?

…celý článek »

14 prosince 2018
/

Jak propojit Osmo Pocket s mobilem s micro-USB?

Určitě si někteří z vás již položili otázku, jak je to s propojením Osmo Pocket a telefonů, které mají k dispozici Micro-USB. DJI totiž oficiálně nenabízí tuto redukci ke koupi a před používáním je nutné Pocket propojit s telefonem kvůli aktivaci. Jak teda na to?

…celý článek »

7 prosince 2018
/

Nový DJI Osmo Pocket: Nejmenší ruční stabilizátor

V DJI nás letos zásobují samými novinkami. Po novém dronu Mavic 2 Pro a Zoom pro spotřebitele a DJI Mavic 2 Enterprise pro profíky je tu mrňous, co udělá z roztřesených záběrů filmek jako z bijáku. Už žádný Blair Witch, odteďka Velká nádhera.

…celý článek »

2 listopadu 2018
/

Nový DJI Mavic 2 Enterprise: Lehký parťák pro těžké profíky

Zamilovali jste si technologickou platformu dronů DJI z rodiny Mavic 2? Pak nastražte uši, obzvlášť pokud pracujete ve stavebnictví, průmyslu, zemědělství nebo na revizích budov a vysílačů. Právě pro vás totiž společnosti DJI vyvinula novinku DJI Mavic 2 Enterprise – droní řešení pro profíky, které v sobě spojuje to nejlepší z Mavicu 2 a oborových řešení pro náročné mise, kde je potřeba prozkoumat zblízka každý detail. Co model Enterprise přináší?
…celý článek »

17 října 2018
/

Nový DJI Phantom RTK: Fotogrammetrie nové generace

2 roky se internetem a zákulisím droního byznysu šířily fámy o novém dronu DJI Phantom 4 RTK. O březnovém leaku jsme už psali, tak si můžete porovnat, jak moc, nebo málo jsme se mýlili. Zástupci DJI redakci dronedj.com tehdy představili prototyp Phantomu 4 RTK (Real-Time Kinematic) při předvádění 2 zemědělských dronů v Číně. Dron měl mít 20megapixelovou kameru a vysoce precizní GNSS modul pro satelitní pozicování, který by měl ukazovat mnohem přesnější RTK-level data pro sledování a mapování skrze aplikace vyžadující centimetrovou přesnost během letu i během zpracování dat. A teď je novinka konečně na trhu a je propagována jako dron nové generace pro 3D mapování a monitorování staveb. Neumíte si to představit? Tak si přečtěte případovku DJI pro jednu z největších stavebních firem světa – rakouskou STRABAG.

…celý článek »

17 září 2018
/

Termovizní kamerka za pár peněz, a přesto stojí za to

Je to skoro jako magický rituál, když sledujete unboxing nové, termovizní kamery pro drony a UAV Workswell WIRIS mini s nejlepším poměrem cena/výkon a výkon/rozměry. Otevřete masivně vyhlížející kufřík a tam na vás vykoukne malá kamerka, ve které se ale skrývají solidní parametry.

…celý článek »

23 srpna 2018
/

Release Mavicu 2 je konečně tady! Proč ho musíte mít?

U obrazovky se sloganem See the Bigger Picture a odpočítávadlem jsme nedočkavě čekali na přenos z releasu nového dronu DJI Mavic 2 v New Yorku. U nás parné odpoledne, tam 10 hodin ráno a jde se na to. Tramtadadá. Dobře, teď si ještě lidi sedají, ale za moment to začne.

…celý článek »

10 července 2018
/

Dron Tello RC: Podívejte se micro dronu na zoubek

Maličký dron Tello je šampiónem kategorie dronů s cenovkou pod 3 000 Kč, a to proto, že v malém tělíčku nabízí plnohodnotné funkce. Inženýři z Ryze Robotics dali totiž při vývoji hlavy dohromady s DJI a Intelem a mohl tak vzniknout lehký dron, který neomrzí ani pokročilé piloty – dron schopný hi-tech autonomního létání s odolnou konstrukcí a skvělou ovladatelností skrze mobilní appku.

…celý článek »

28 června 2018
/

Kitty Hawk Flyer: Dron, který uveze i vás

No tak dobře – není to úplně dron, i když se mu dost podobá. Je to spíš letadélko pro jednoho pasažéra/pilota, které umí vyletěl do výšky 3 metrů a tam poletovat rychlostí až 32 km/h. Startup Kitty Hawk vám chce skrze svůj model Flyer umožnit létání, aniž byste měli pilotní licenci nebo „opravdové“ letadlo.

…celý článek »

7 června 2018
/

Jak “bezpečně” natáčet jachting a létat s dronem na moři

Když jsem vyrážel s týmem Giulia sailing na moře, vyprávěli bezpočet historek o tom, jak někdo utopil na moři dron. Rád bych se podělil o své zkušenosti a pár tipů, jak eliminovat rizika pádu, případně jak alespoň zachránit data z utopeného dronu, dodává zkušený pilot Mára Jehlička.

…celý článek »

19 května 2018
/

Vyšel updatovaný dron DJI Phantom 4 Pro V2.0

Jaká jsou hlavní vylepšení nové verze profesionálního dronu DJI Phantom 4 Pro? Nejmarkantnější je vylepšené bezdrátové ovládání. Na druhý pohled zjistíte, že toho updatovaná verze modelu z roku 2016 o tolik víc nenabídne.

…celý článek »

18 dubna 2018
/

DJI odhalilo termální kameru Zenmuse XT2

Nová kamera DJI s termálním snímkováním je inteligentnější než kdy dřív. Snímá duálně – vedle klasické kamery umožňuje současně i snímání termální kamerou, a vy tak máte ještě lepší přehled o situaci v prostředí, které monitorujete.

…celý článek »

3 dubna 2018
/

DJI Phantom 4 Pro s technologií RTK | DronPro

DJI potvrzuje, že dron Phantom 4 Pro s technologií RTK se blíží.. Už zhruba 2 roky se internetem a zákulisím droního byznysu šíří zkazky o vývoji nového dronu DJI Phantom 4 RTK. Fanoušci se navzájem obviňovali ze šíření bludů nebo photoshopování záběrů, na kterých se měl údajně Phantom 4 RTK objevit, ale můžeme konečně říct, že dohadům je konec – tento dlouho očekávaný dron byl oficiálně představen v Číně během představení 2 nových dronů určených pro využití v zemědělství – MG-1S Advanced a MG-1P.

…celý článek »

28 ledna 2018
/

DJI Mavic Air – Podrobná recenze dronu | DronPro

DJI Mavic Air je menší, lehčí a především levnější bráška modelu DJI Mavic Pro. Vizuálně připomíná model Spark. Zásadní jsou však nové nebo vylepšené technologie. Pojďme se mrknout pod vrtule novému dronu ze stáje DJI!

…celý článek »

17 ledna 2018
/

Novinky DJI 2018 – Ronin S, Osmo Mobile 2, dron Tello

DJI hned zkraje roku releaslo na veletrhu CES (největší světový veletrh spotřební elektroniky) 2 ruční stabilizátory – DJI Osmo Mobile 2 a DJI Ronin S. Další novinkou je dron Tello ze stáje RYZE Technology. Pojďme se tedy mrknout, co nás letos čeká a nemine :).

…celý článek »

7 prosince 2017
/

Jak vybrat a koupit drona

Drony zažívají BOOM! Už samotné slovo “dron” zní děsně cool a trendy. Proč nenakupovat ve velkých e-shopech nebo retailech a kam tento fenomén spěje?
…celý článek »

13 října 2017
/

Pravidla pro létání, aneb co vše s dronem (ne)smíte

Stejně tak, jako řízení „pozemních“ vozidel, podléhá i létání s drony určitým pravidlům, jejichž účelem je zajistit bezpečnost vás i druhých. Vštípíte-li si do paměti pár níže uvedených tipů, shledáte, že to vlastně až tak složité není. Snažte se mít neustále na zřeteli…:…celý článek »

12 října 2017
/

Kamera DJI Zenmuse X7

Informace o kameře DJI Zenmuse X7 pronikly již před oficiálním zveřejněním, které se konalo 11. října 2017. Češi se dle místního času o kameře dozvěděli následující den ve 3 hodiny.

…celý článek »

7 října 2017
/

10 nejčastějších chyb pilotů Maviců

Ať už jste zkušený pilot nebo jen začátečník, všichni děláme chyby. Lepší ale je, se jim vyhýbat! DJI Mavic je dnes nejpopulárnějším dronem od DJI. Sestavili jsme top 10 chyb, které piloti Maviců dělají nejčastěji.

…celý článek »

12 září 2017
/

Humbuk kolem dronů na letišti Ruzyně

Média šílí, ale co doopravdy říká o dronech tuzemská legislativa? S drony v řízeném okrsku letiště/CTR létáme běžně. A můžete i vy! Čtěte, jak se malérům vyhnout.

Během 7mi dnů byla na letišti Ruzyně dvakrát odkloněna doprava letadel na záložní dráhu. Hlavní pachatel dron. Ale bohužel nikdo neidentifikoval, o jaký typ dronu šlo.. …celý článek »

31 srpna 2017
/

S dronaři v terénu – natáčení pro Skansku

Je všední ospalé ráno. Anebo…? Ačkoliv je teprve osm hodin, den je již v plném proudu. Slunce se už dávno ujalo vlády nad oblohou a ulice se hemží lidmi, spěchajícími za svými každodenními povinnostmi. Na souřadnicích 50°06’13.0″N 14°27’25.3″E, před budovou Nejvyššího kontrolního úřadu v Praze, se postupně scházejí účastníci předposlední fáze dlouho připravované akce – reklama na dronu: natáčení reklamního spotu pro Skansku.

…celý článek »

11 července 2017
/

Jak najít ztracený dron? Vsaďte na GPS lokátor

Ačkoliv svůj dron jistě velmi dobře znáte a plně mu důvěřujete, není od věci brát v potaz všechna možná rizika a předem se na ně připravit. A protože právě ztráta dronu, což je pro mnohé značná investice, patří mezi ty nejděsivější noční můry pilotů, rozhodli jsme se pro vás vybrat tři nejpopulárnější GPS lokátory a nastínit vám jejich přednosti.

…celý článek »

14 června 2017
/

Drony s kamerou, bez kamery, RC, profi – který je pro vás ten pravý?

Rozhodli jste se pro koupi multikoptéry a nyní zvažujete, který model nejlépe vyhoví vašim potřebám? Přinášíme pro vás pár užitečných tipů, které vám při výběru (snad) pomohou a přispějí k snazší orientaci na trhu……celý článek »

9 června 2017
/

#DJI_experti #DronPro rozdávali radost, moudrost všem účastníkům festivalu a věcné ceny vítězům v kategoriích nejlepší foto/video z dronu :)! Děkujeme za příležitosti zúčastnit se letošního prima uspořádaného DronFest Plzeň!

[ 📸 – DronFest Plzeň: slavnostní galavečer ]

Zobrazit na facebooku

31 května 2017
/

Exploze barev na DronFest 2017! Unikátní designy, hand-made produkty a přátelská atmosféra 🤗!

#DronPro #Dáváme_kamerám_křídla #Barvíme_drony #Experti_na_legislativu #DJI_po_našem

Zobrazit na facebooku

25 května 2017
/

DJI SPARK – FENOMÉN PŘEDBĚHNUTÝ VLASTNÍ SLÁVOU

Příznivci elektro vychytávek a moderních technologií, dronaři a piloti, konečně jsme se dočkali :). Společnost DJI oficiálně představila svůj nový počin – dlouho diskutovaný mini dron DJI Spark. Must-have pro všechny akční jedince a dobrodruhy, intuitivní kapesní dokumentarista vašich rodinných výletů, školních akcí a cestovatelských zážitků.…celý článek »

21 května 2017
/

Když Vás popadne múza ✍️

#provozovnainprogress #dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

3 května 2017
/

Designová provozovna Dronpro – vizualizace vs realita

Naše provozovna se již pomalu „klube“ :). Originálně koncipovaná a luxusně zařízená, zkrátka profi. Prohlédněte si naší fotogalerii a přijďte ji v den D porovnat se skutečností – předčí realita vizualizaci? Za přátelskou atmosféru ručíme :).…celý článek »

26 dubna 2017
/

ZAŽIJTE VR TROCHU JINAK – DJI GOGGLES KONEČNĚ K MÁNÍ :)

Výborná zpráva nejen pro majitele dronů DJI Mavic Pro! Dlouho očekávané virtuální brýle DJI Goggles konečně spatřily světlo světa :). A čím vším se mohou pochlubit? Zprostředkovávají Full HD náhled právě snímaného obrazu, disponují integrovaným Touchpadem pro přímý přístup ke klíčovým funkcím a umožňují polohování kamery dronu prostřednictvím pohybů hlavou. Nahlédněte s námi do fantastického světa virtuální reality – budoucnost začíná právě teď :).

…celý článek »

24 dubna 2017
/

DJI RONIN 2 – NOVINKA MEZI STABILIZÁTORY

Vývojářský tým DJI v uplynulých měsících opravdu nezahálel. Společnost včera světu oficiálně představila svůj další revoluční počin – tentokrát z řady pokročilých ručních stabilizátorů Ronin. Zbrusu nový model nese název DJI Ronin 2. Je vybaven extra výkonnými motory, dvěma vysokokapacitními bateriemi a integrovanou 1000 nit obrazovkou. S přehledem se vypořádá až s 13.6 kg zátěží. Díky tomuto nástroji už se nebudete muset zdržovat úvahami o proveditelnosti vašeho tvůrčího záměru. Prostě jej realizujete :).…celý článek »

21 dubna 2017
/

Přes 100.000 shlédnutí za 4 dny 😇? Jste úžasní ! Děkujeme, moc si toho vážíme 👏
🔥 🔥 Ferrari, Lamborghini, Porsche, Tatra..

Zobrazit na facebooku

20 dubna 2017
/

DJI Phantom 4 – konec produkce

Společnost DJI oznámila konec produkce Phantoma 4 a to ke dni 30.4. 2017. Skvělé vlastnosti tohoto dronu se však neztratí. Nově je přebírá jeho nástupce, DJI Phantom 4 Advanced :).
…celý článek »

18 dubna 2017
/

DJI SPARK – MENŠÍ VERZE MAVICA?

Určitě jste již také zaregistrovali zprávy o novém dronu od DJI. Zatímco se informace o nově vyvíjeném stroji bleskurychle šíří internetem, společnost DJI o této možnosti tajuplně mlčí. Mnoho zdrojů prezentuje až podezřele přesné popisy funkcí nového dronu, včetně uvedení přesných rozměrů a způsobu řízení letu. My takto předbíhat nechceme :). Snažili jsme se však pro vás vyfiltrovat ty nejvěrohodnější informace, pomocí nichž vám nyní nastíníme, jak by měl Spark vypadat a co by mohl umět.

…celý článek »

18 dubna 2017
/

Lucky 🎰 likes ! Děkujeme všem dronařům. Děláme to pro Vás 😇 😇

#DRONPRO #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

9 dubna 2017
/

Náš nejoblíbenější kousek –> Trůn <3

#vybíráme_nábytek_do_nové_provozovny #jižbrzy #dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

4 dubna 2017
/

Výroba hexagonových stojanů v plném 🌊 🌊. Superšikovní 👲 👲 z Woodworm a z PV interiery. To bude paráda, těšte se 🙂

#DRONPRO #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

2 dubna 2017
/

Brzy otevřeme 🔝🔝 vymazlenou provozovnu, která nemá v 🇨🇿 obdoby. Unikátní design v centru Prahy a naši experti na 🚁🎥 od DJI. Usnadníme Vám život, na to vemte ☣.

#DRONPRO #dávámekamerámkřídla

— Products shown: DJI Phantom 4 Pro.

Zobrazit na facebooku

26 března 2017
/

🔥 #DRONPRO #in_action 🔥 Na 🚗 🚗 🚗 závodech v Mostě ! <3 #dávámekamerámkřídla #lifeisporno 🏎🏎🏎🏎🏎

Zobrazit na facebooku

24 března 2017
/

Bezpilotní 🚁🚁🚁 #number_1 v roce 2⃣0⃣1⃣6⃣. My 👏👏 nejvíc ⚓ #dron_potapěč a 👾 #spider_dron 😊.

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

22 března 2017
/

Už se moc ❤ na 🚁 DJI Matrice 200. Je odolný vůči magnetickému poli, díky čemuž se dokonale hodí pro inspekce vysokého ⚡⚡ a taky pro létání v 🏭 s ocelovou konstrukcí !
#dronpro #těšíme_se

Zobrazit na facebooku

19 března 2017
/

Prodáváte nemovitost? Obraťte se na profíka se 100% nasazením a inovatním přístupem, který se specializuje na oblasti Praha, Beroun, Kladno –> Jan Kratochvíl www.makler-kratochvil.cz

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

25 února 2017
/

💡💡#DRONPRO💡💡 na semináři profi pilotů. #dáváme_znalostem_korunu

— Products shown: DJI Phantom 4 Pro.

Zobrazit na facebooku

2 února 2017
/

Bat Bot – dron nebo netopýr?

Zatímco vývojáři létajících dronů zasvětili své úsilí zlepšování složitých technologií, na kterých je celé toto slibné průmyslové odvětví založeno, neustále překonávají jeden druhého a každý den přichází s novými nápady, inženýři Kalifornského technologického institutu spolu s předními vědci z Illinoiské univerzity se rozhodli jít jiným směrem, a sice čerpat inspiraci v přírodě. Zaměřili se na studium jednoho z nejlepších letců na světě – netopýra.

…celý článek »

24 prosince 2016
/

Všem vám přejeme klidné svátky, bohatého ježíška a šťastný Nový rok! <3

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

19 prosince 2016
/

Další prezentace nemovitosti, tentokrát pro QARA pro realitní makléře!

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

30 listopadu 2016
/

NOVINKA DJI Phantom 4 PRO skladem!

Společnost DJI představila další model v řadě svých kvadroptér.

…celý článek »

29 listopadu 2016
/

#dronpro #dávámekamerámkřídla pro Realitní kancelář Re/max High Way Nymburk

Zobrazit na facebooku

18 listopadu 2016
/

Neskutečný progres od DJI, v pořadí 6. představený dron za letošní rok ! Klobouk dolů 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

7 listopadu 2016
/

I takto může vypadat prodej nemovitost 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

3 listopadu 2016
/

Přinášíme vám dávku droního strachu 😀

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

26 října 2016
/

Vyzkoušejte si zalétat s drony!
Přijďte si poslechnout, jaká je budoucí prognóza vývoje a legislativy u dronů kategorií 0 – 20 kg. Kdy se dočkáme doručování zásilek pomocí dronu a která země jako první na světě povolila plošné komerční využívání dronů.

Navštivte veletrh Památky muzea řemesla 2016, zveme Vás na stánek č. PK 206. Létat budeme na venkovní ploše V 301.

4. – 5.11. v Průmyslový palác, Výstaviště Praha

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

23 října 2016
/

Ve spolupráci s interaktivní agneturou PRIA jsme se podíleli na včerejším natáčení zážitku „řízení bojového tanku“, který vyhrál jeden šťastlivec ve výzvě od GENERALI!

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

18 října 2016
/

Big up Tomáš Loukota za parádní spolupráci a skvělý mejdan ! Breakend – První skutečný příběh o wakeboardingu se moooc povedl !

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

14 října 2016
/

Milujeme stát u zrodu něčeho nového. Upevníme Vaši pozici na trhu, nebo rozšíříme povědomí o Vašem brandu. Vyšleme jasnou message Vašemu cílovému zákazníkovi!

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

24 září 2016
/

Vemte kámoše a doražte na premiéru Breakend – První skutečný příběh o wakeboardingu –> 15.10.2016 v Radlická – kulturní sportovna!

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

23 září 2016
/

Další nálet jsme provedli na festival Hypno808 by Hugo Toxxx. DronPro CZ přeje mnoho sil do dalších ročníků. Hi Hugo Toxxx, zvedáme ruku i ostatním crewmanům Smackovi, Igorovi, #dj_huckleberrymu #maratovi a spol.!

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

23 září 2016
/

Spolu s redaktorem Pavlem z deník Metro jsme pro Vás připravili článek týkající se problematiky s provozem dronů! A tady je 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

22 září 2016
/

Kdo z Vás dnes četl noviny? 🙂 http://e.metro.cz/#strana=4

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

21 září 2016
/

Příprava na ukázkový vzlet u žižkovského vysílače pro deník Metro 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

18 září 2016
/

Již 3. ročník fotbalového turnaje, který pořádala Billa CZ – filiálka 104 Říčany. Výtěžek z celého turnaje byl věnován na konto nemocného Honzíčka. Jsme rádi, že jsme mohli být u toho a přiložit ruku k dílu!

Díky i ostatním partnerům Lukáš Panoch Patrik Vojtěch Terka Vojtěchová Kostelecké Uzeniny PENAM Adveal s.r.o. Kingswood Birell Velkopopovický Kozel #Luco #PilsnerUrquell a dalším.

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

14 září 2016
/

2 sezóny, 2 sporty, 12 areálu, 12 akcí …. Díky Freeride.cz Just Ride, že jsme mohli být součástí téhle skvělé série! 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

8 září 2016
/

Pokud jste ještě nebyli na dovolené a rádi byste si jeli vyčistit hlavu jen tak někam po Čechách –> Hotel Inge je skvělá volba! Z vlastních zkušeností doporučujeme 🙂

Zobrazit na facebooku

21 srpna 2016
/

Shooting 4 Break a leg !

#dronpro #ještěd #crazypeople #breakaleg #wakeboarding

Zobrazit na facebooku

15 srpna 2016
/

Pár momentek ze včerejší hasičské soutěže! Akce se pořádajícím SDH Chrášťany opravdu moc vyvedla! 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

9 srpna 2016
/

One-Shot klip pro Honzovu velmi silnou písničku o coming outu!

„Protože nikdo nemá právo popírat život někoho jiného, ačkoli s ním nesouhlasí. Protože každý má právo žít svůj život, po němž tak touží, pokud to nikomu neubližuje.

Lidé dávají volný průchod vyjádření svého znechucení nebo názoru, který se staví proti způsobu, jakým se dva lidé rozhodnou milovat jeden druhého.“

#janbendig #comingout

Zobrazit na facebooku