28 ledna 2018
/

DJI Mavic Air – Podrobná recenze dronu | DronPro

DJI Mavic Air je menší, lehčí a především levnější bráška modelu DJI Mavic Pro. Vizuálně připomíná model Spark. Zásadní jsou však nové nebo vylepšené technologie. Pojďme se mrknout pod vrtule novému dronu ze stáje DJI!

…celý článek »

17 ledna 2018
/

Novinky DJI 2018 – Ronin S, Osmo Mobile 2, dron Tello

DJI hned zkraje roku releaslo na veletrhu CES (největší světový veletrh spotřební elektroniky) 2 ruční stabilizátory – DJI Osmo Mobile 2 a DJI Ronin S. Další novinkou je dron Tello ze stáje RYZE Technology. Pojďme se tedy mrknout, co nás letos čeká a nemine :).

…celý článek »

7 prosince 2017
/

Jak vybrat a koupit drona

Drony zažívají BOOM! Už samotné slovo “dron” zní děsně cool a trendy. Proč nenakupovat ve velkých e-shopech nebo retailech a kam tento fenomén spěje?
…celý článek »

13 října 2017
/

Pravidla pro létání, aneb co vše s dronem (ne)smíte

Stejně tak, jako řízení „pozemních“ vozidel, podléhá i létání s drony určitým pravidlům, jejichž účelem je zajistit bezpečnost vás i druhých. Vštípíte-li si do paměti pár níže uvedených tipů, shledáte, že to vlastně až tak složité není. Snažte se mít neustále na zřeteli…:…celý článek »

12 října 2017
/

Kamera DJI Zenmuse X7

Informace o kameře DJI Zenmuse X7 pronikly již před oficiálním zveřejněním, které se konalo 11. října 2017. Češi se dle místního času o kameře dozvěděli následující den ve 3 hodiny.

…celý článek »

7 října 2017
/

10 nejčastějších chyb pilotů Maviců

Ať už jste zkušený pilot nebo jen začátečník, všichni děláme chyby. Lepší ale je, se jim vyhýbat! DJI Mavic je dnes nejpopulárnějším dronem od DJI. Sestavili jsme top 10 chyb, které piloti Maviců dělají nejčastěji.

…celý článek »

12 září 2017
/

Humbuk kolem dronů na letišti Ruzyně

Média šílí, ale co doopravdy říká o dronech tuzemská legislativa? S drony v řízeném okrsku letiště/CTR létáme běžně. A můžete i vy! Čtěte, jak se malérům vyhnout.

Během 7mi dnů byla na letišti Ruzyně dvakrát odkloněna doprava letadel na záložní dráhu. Hlavní pachatel dron. Ale bohužel nikdo neidentifikoval, o jaký typ dronu šlo.. …celý článek »

31 srpna 2017
/

S dronaři v terénu – natáčení pro Skansku

Je všední ospalé ráno. Anebo…? Ačkoliv je teprve osm hodin, den je již v plném proudu. Slunce se už dávno ujalo vlády nad oblohou a ulice se hemží lidmi, spěchajícími za svými každodenními povinnostmi. Na souřadnicích 50°06’13.0″N 14°27’25.3″E, před budovou Nejvyššího kontrolního úřadu v Praze, se postupně scházejí účastníci předposlední fáze dlouho připravované akce – reklama na dronu: natáčení reklamního spotu pro Skansku.

…celý článek »

11 července 2017
/

Jak najít ztracený dron? Vsaďte na GPS lokátor

Ačkoliv svůj dron jistě velmi dobře znáte a plně mu důvěřujete, není od věci brát v potaz všechna možná rizika a předem se na ně připravit. A protože právě ztráta dronu, což je pro mnohé značná investice, patří mezi ty nejděsivější noční můry pilotů, rozhodli jsme se pro vás vybrat tři nejpopulárnější GPS lokátory a nastínit vám jejich přednosti.

…celý článek »

14 června 2017
/

Drony s kamerou, bez kamery, RC, profi – který je pro vás ten pravý?

Rozhodli jste se pro koupi multikoptéry a nyní zvažujete, který model nejlépe vyhoví vašim potřebám? Přinášíme pro vás pár užitečných tipů, které vám při výběru (snad) pomohou a přispějí k snazší orientaci na trhu……celý článek »

9 června 2017
/

#DJI_experti #DronPro rozdávali radost, moudrost všem účastníkům festivalu a věcné ceny vítězům v kategoriích nejlepší foto/video z dronu :)! Děkujeme za příležitosti zúčastnit se letošního prima uspořádaného DronFest Plzeň!

[ 📸 – DronFest Plzeň: slavnostní galavečer ]

Zobrazit na facebooku

31 května 2017
/

Exploze barev na DronFest 2017! Unikátní designy, hand-made produkty a přátelská atmosféra 🤗!

#DronPro #Dáváme_kamerám_křídla #Barvíme_drony #Experti_na_legislativu #DJI_po_našem

Zobrazit na facebooku

25 května 2017
/

DJI SPARK – FENOMÉN PŘEDBĚHNUTÝ VLASTNÍ SLÁVOU

Příznivci elektro vychytávek a moderních technologií, dronaři a piloti, konečně jsme se dočkali :). Společnost DJI oficiálně představila svůj nový počin – dlouho diskutovaný mini dron DJI Spark. Must-have pro všechny akční jedince a dobrodruhy, intuitivní kapesní dokumentarista vašich rodinných výletů, školních akcí a cestovatelských zážitků.…celý článek »

21 května 2017
/

Když Vás popadne múza ✍️

#provozovnainprogress #dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

3 května 2017
/

Designová provozovna Dronpro – vizualizace vs realita

Naše provozovna se již pomalu „klube“ :). Originálně koncipovaná a luxusně zařízená, zkrátka profi. Prohlédněte si naší fotogalerii a přijďte ji v den D porovnat se skutečností – předčí realita vizualizaci? Za přátelskou atmosféru ručíme :).…celý článek »

26 dubna 2017
/

ZAŽIJTE VR TROCHU JINAK – DJI GOGGLES KONEČNĚ K MÁNÍ :)

Výborná zpráva nejen pro majitele dronů DJI Mavic Pro! Dlouho očekávané virtuální brýle DJI Goggles konečně spatřily světlo světa :). A čím vším se mohou pochlubit? Zprostředkovávají Full HD náhled právě snímaného obrazu, disponují integrovaným Touchpadem pro přímý přístup ke klíčovým funkcím a umožňují polohování kamery dronu prostřednictvím pohybů hlavou. Nahlédněte s námi do fantastického světa virtuální reality – budoucnost začíná právě teď :).

…celý článek »

24 dubna 2017
/

DJI RONIN 2 – NOVINKA MEZI STABILIZÁTORY

Vývojářský tým DJI v uplynulých měsících opravdu nezahálel. Společnost včera světu oficiálně představila svůj další revoluční počin – tentokrát z řady pokročilých ručních stabilizátorů Ronin. Zbrusu nový model nese název DJI Ronin 2. Je vybaven extra výkonnými motory, dvěma vysokokapacitními bateriemi a integrovanou 1000 nit obrazovkou. S přehledem se vypořádá až s 13.6 kg zátěží. Díky tomuto nástroji už se nebudete muset zdržovat úvahami o proveditelnosti vašeho tvůrčího záměru. Prostě jej realizujete :).…celý článek »

21 dubna 2017
/

Přes 100.000 shlédnutí za 4 dny 😇? Jste úžasní ! Děkujeme, moc si toho vážíme 👏
🔥 🔥 Ferrari, Lamborghini, Porsche, Tatra..

Zobrazit na facebooku

20 dubna 2017
/

DJI Phantom 4 – konec produkce

Společnost DJI oznámila konec produkce Phantoma 4 a to ke dni 30.4. 2017. Skvělé vlastnosti tohoto dronu se však neztratí. Nově je přebírá jeho nástupce, DJI Phantom 4 Advanced :).
…celý článek »

18 dubna 2017
/

DJI SPARK – MENŠÍ VERZE MAVICA?

Určitě jste již také zaregistrovali zprávy o novém dronu od DJI. Zatímco se informace o nově vyvíjeném stroji bleskurychle šíří internetem, společnost DJI o této možnosti tajuplně mlčí. Mnoho zdrojů prezentuje až podezřele přesné popisy funkcí nového dronu, včetně uvedení přesných rozměrů a způsobu řízení letu. My takto předbíhat nechceme :). Snažili jsme se však pro vás vyfiltrovat ty nejvěrohodnější informace, pomocí nichž vám nyní nastíníme, jak by měl Spark vypadat a co by mohl umět.

…celý článek »

18 dubna 2017
/

Lucky 🎰 likes ! Děkujeme všem dronařům. Děláme to pro Vás 😇 😇

#DRONPRO #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

9 dubna 2017
/

Náš nejoblíbenější kousek –> Trůn <3

#vybíráme_nábytek_do_nové_provozovny #jižbrzy #dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

4 dubna 2017
/

Výroba hexagonových stojanů v plném 🌊 🌊. Superšikovní 👲 👲 z Woodworm a z PV interiery. To bude paráda, těšte se 🙂

#DRONPRO #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

2 dubna 2017
/

Brzy otevřeme 🔝🔝 vymazlenou provozovnu, která nemá v 🇨🇿 obdoby. Unikátní design v centru Prahy a naši experti na 🚁🎥 od DJI. Usnadníme Vám život, na to vemte ☣.

#DRONPRO #dávámekamerámkřídla

— Products shown: DJI Phantom 4 Pro.

Zobrazit na facebooku

26 března 2017
/

🔥 #DRONPRO #in_action 🔥 Na 🚗 🚗 🚗 závodech v Mostě ! <3 #dávámekamerámkřídla #lifeisporno 🏎🏎🏎🏎🏎

Zobrazit na facebooku

24 března 2017
/

Bezpilotní 🚁🚁🚁 #number_1 v roce 2⃣0⃣1⃣6⃣. My 👏👏 nejvíc ⚓ #dron_potapěč a 👾 #spider_dron 😊.

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

22 března 2017
/

Už se moc ❤ na 🚁 DJI Matrice 200. Je odolný vůči magnetickému poli, díky čemuž se dokonale hodí pro inspekce vysokého ⚡⚡ a taky pro létání v 🏭 s ocelovou konstrukcí !
#dronpro #těšíme_se

Zobrazit na facebooku

19 března 2017
/

Prodáváte nemovitost? Obraťte se na profíka se 100% nasazením a inovatním přístupem, který se specializuje na oblasti Praha, Beroun, Kladno –> Jan Kratochvíl www.makler-kratochvil.cz

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

25 února 2017
/

💡💡#DRONPRO💡💡 na semináři profi pilotů. #dáváme_znalostem_korunu

— Products shown: DJI Phantom 4 Pro.

Zobrazit na facebooku

2 února 2017
/

Bat Bot – dron nebo netopýr?

Zatímco vývojáři létajících dronů zasvětili své úsilí zlepšování složitých technologií, na kterých je celé toto slibné průmyslové odvětví založeno, neustále překonávají jeden druhého a každý den přichází s novými nápady, inženýři Kalifornského technologického institutu spolu s předními vědci z Illinoiské univerzity se rozhodli jít jiným směrem, a sice čerpat inspiraci v přírodě. Zaměřili se na studium jednoho z nejlepších letců na světě – netopýra.

…celý článek »

24 prosince 2016
/

Všem vám přejeme klidné svátky, bohatého ježíška a šťastný Nový rok! <3

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

19 prosince 2016
/

Další prezentace nemovitosti, tentokrát pro QARA pro realitní makléře!

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

30 listopadu 2016
/

NOVINKA DJI Phantom 4 PRO skladem!

Společnost DJI představila další model v řadě svých kvadroptér.

…celý článek »

29 listopadu 2016
/

#dronpro #dávámekamerámkřídla pro Realitní kancelář Re/max High Way Nymburk

Zobrazit na facebooku

18 listopadu 2016
/

Neskutečný progres od DJI, v pořadí 6. představený dron za letošní rok ! Klobouk dolů 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

7 listopadu 2016
/

I takto může vypadat prodej nemovitost 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

3 listopadu 2016
/

Přinášíme vám dávku droního strachu 😀

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

26 října 2016
/

Vyzkoušejte si zalétat s drony!
Přijďte si poslechnout, jaká je budoucí prognóza vývoje a legislativy u dronů kategorií 0 – 20 kg. Kdy se dočkáme doručování zásilek pomocí dronu a která země jako první na světě povolila plošné komerční využívání dronů.

Navštivte veletrh Památky muzea řemesla 2016, zveme Vás na stánek č. PK 206. Létat budeme na venkovní ploše V 301.

4. – 5.11. v Průmyslový palác, Výstaviště Praha

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

23 října 2016
/

Ve spolupráci s interaktivní agneturou PRIA jsme se podíleli na včerejším natáčení zážitku „řízení bojového tanku“, který vyhrál jeden šťastlivec ve výzvě od GENERALI!

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

18 října 2016
/

Big up Tomáš Loukota za parádní spolupráci a skvělý mejdan ! Breakend – První skutečný příběh o wakeboardingu se moooc povedl !

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

14 října 2016
/

Milujeme stát u zrodu něčeho nového. Upevníme Vaši pozici na trhu, nebo rozšíříme povědomí o Vašem brandu. Vyšleme jasnou message Vašemu cílovému zákazníkovi!

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

24 září 2016
/

Vemte kámoše a doražte na premiéru Breakend – První skutečný příběh o wakeboardingu –> 15.10.2016 v Radlická – kulturní sportovna!

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

23 září 2016
/

Další nálet jsme provedli na festival Hypno808 by Hugo Toxxx. DronPro CZ přeje mnoho sil do dalších ročníků. Hi Hugo Toxxx, zvedáme ruku i ostatním crewmanům Smackovi, Igorovi, #dj_huckleberrymu #maratovi a spol.!

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

23 září 2016
/

Spolu s redaktorem Pavlem z deník Metro jsme pro Vás připravili článek týkající se problematiky s provozem dronů! A tady je 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

22 září 2016
/

Kdo z Vás dnes četl noviny? 🙂 http://e.metro.cz/#strana=4

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

21 září 2016
/

Příprava na ukázkový vzlet u žižkovského vysílače pro deník Metro 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

18 září 2016
/

Již 3. ročník fotbalového turnaje, který pořádala Billa CZ – filiálka 104 Říčany. Výtěžek z celého turnaje byl věnován na konto nemocného Honzíčka. Jsme rádi, že jsme mohli být u toho a přiložit ruku k dílu!

Díky i ostatním partnerům Lukáš Panoch Patrik Vojtěch Terka Vojtěchová Kostelecké Uzeniny PENAM Adveal s.r.o. Kingswood Birell Velkopopovický Kozel #Luco #PilsnerUrquell a dalším.

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

14 září 2016
/

2 sezóny, 2 sporty, 12 areálu, 12 akcí …. Díky Freeride.cz Just Ride, že jsme mohli být součástí téhle skvělé série! 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

8 září 2016
/

Pokud jste ještě nebyli na dovolené a rádi byste si jeli vyčistit hlavu jen tak někam po Čechách –> Hotel Inge je skvělá volba! Z vlastních zkušeností doporučujeme 🙂

Zobrazit na facebooku

21 srpna 2016
/

Shooting 4 Break a leg !

#dronpro #ještěd #crazypeople #breakaleg #wakeboarding

Zobrazit na facebooku

15 srpna 2016
/

Pár momentek ze včerejší hasičské soutěže! Akce se pořádajícím SDH Chrášťany opravdu moc vyvedla! 🙂

#dronpro #dávámekamerámkřídla

Zobrazit na facebooku

9 srpna 2016
/

One-Shot klip pro Honzovu velmi silnou písničku o coming outu!

„Protože nikdo nemá právo popírat život někoho jiného, ačkoli s ním nesouhlasí. Protože každý má právo žít svůj život, po němž tak touží, pokud to nikomu neubližuje.

Lidé dávají volný průchod vyjádření svého znechucení nebo názoru, který se staví proti způsobu, jakým se dva lidé rozhodnou milovat jeden druhého.“

#janbendig #comingout

Zobrazit na facebooku