Školení Jak vydělat s drony majland $$ – online

Více než 1/2 dronařů to vzdala po pár měsících. Svoji techniku za stovky tisíc pak prodávali za zlomek ceny. Poučíme vás z jejich i našich chyb, jak vlétnout do droního byznysu. Nyní i online pro ty z vás, kdo jsou z daleka, nebo dávají přednost pohodlí domova.

Nejbližší termíny Počítejte se mnou

666 Kč

Doba školení
2 hodiny

Více než 1/2 dronařů to vzdala po pár měsících. Svoji techniku za stovky tisíc pak prodávali za zlomek ceny. Poučíme vás z jejich i našich chyb, jak vlétnout do droního byznysu. Nyní i online pro ty z vás, kdo jsou z daleka, nebo dávají přednost pohodlí domova.

Pro koho je seminář určen?

Pro každého, kdo chce rozšířit svůj všeobecný přehled o dronech a jejich možnostech využití. Seminář Jak vydělat s drony majland je osvětou k současným nejnovějším bezpilotním technologiím, výběru vhodné techniky, podnikatelskému know-how a legislativním limitům. Vše budeme demonstrovat na reálných příkladech úspěšných i neúspěšných a na lokálních i celosvětových subjektech.

Kurz probíhá online, je interaktivní s videem i zvukem (vy máte vypnutý mikrofon, svou kameru můžete, ale nemusíte mít zapnutou), otázky můžet pokládat v chatovacím okně.  

Co potřebujete ke školení online?
Úvodní teoretická část i opáčku před zkouškou probíhají přes platformu Google Meet, kterou si potřebujete nainstalovat. 10 min. před začátkem školení vám pošleme instrukce s odkazem.

Cíl semináře

Nejtěžší etapa je rozjezd. Díky širšímu všeobecnému přehledu naplánujete lépe svoji strategii od samotného začátku. Budete vědět, kudy se vydat v širokém světě dronů a vyvarujete se začátečnických chyb, které stojí reálné peníze.

Pozor
Pokud budete chtít svou účast na školení zrušit, dejte nám prosím vědět minimálně 24 hodin předem, jinak školení propadá.

Harmonogram

Virtuální sraz (5 min.)

Pohodlně se usaďte u sebe na gauči, nechte si naservírovat vaší DRONletuškou řádně vychlazeného Bráníčka. Nezapomeňte na Hobžovy brambůrky a letíme :)!

První blok (45 min.)

 • Rozdělení dronů.
 • Trh s drony a jeho budoucí vývoj.
 • Bezpilotní technologie od počátku po současnost.
 • Výběr vhodné technologie podle charakteru činností.
 • Bezpilotní legislativa aneb pravidla pro létání s dronem v ČR a v zahraničí

Druhý blok (45 min.)

 • Úspěšné značky výrobců dronů a jejich strategie.
 • Úspěšné lokální subjekty.
 • Jaký si vybrat stroj a oblast byznysu?
 • Jak získat svůj první kšeft?
 • Návod jak to udělat bez dronu a bez licence.
 • Licence na dron krok za krokem.

Volná diskuse (10 min.)

Lektor

Alex Novotný Specialista na drony a pravidla létání

Alex je specialista na drony, kterým se věnuje už 6 let. Má za sebou víc jak 1000+ hodin létání a 500+ hodin školení. Vše za vás vyzkoušel (včetně pádů) a vy tak dnes můžete těžit z jeho know-how a radovat se ze svého nového stroje a krásných záběrů bez karambolů.

666 Kč

Doba školení
2 hodiny

Volné termíny

Školení


On-line

17. 5. 2024 on-line :)

Z pohodlí bejváčku online :)

Cena 666 Kč

Počet míst 25

Ještě zbývá 18

Doba školení 16:00 - 18:00

Počítejte se mnou

Vaše nejčastější otázky

Co potřebuji ke školení online?

PC nebo notebook. Školení probíhají přes platformu Google Meet, kterou si potřebujete nainstalovat. 10 min. před začátkem školení vám pošleme instrukce s odkazem. Webkameru nepotřebujete, ale pokud ji budete chtít používat, budeme rádi :-)

Nevíte, jaké školení vybrat? Nevadí, zavolejte nám a my vám poradíme

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

216 216 022 (Po–Pá 9–18h)