Online školení

Připravili jsme pro vás online verze nejoblíbenějších droních školení a seminářů. Chytrá volba, pokud jste z daleka nebo se prostě jen rádi vzděláváte z pohodlí svého obýváku.

Připravili jsme pro vás online verze nejoblíbenějších droních školení a seminářů. Chytrá volba, pokud jste z daleka nebo se prostě jen rádi vzděláváte z pohodlí svého obýváku.

Nabídka našich školení

Opáčko před zkouškami ÚCL

Máte těsně před praktickými a teoretickými zkouškami pro získání řidičáku na dron u ÚCL? Buďte si maximálně jistí v kramflecích s naším hodinovým opáčkem před zkouškou. Školení probíhá každý pátek online pro maximálně 3 účastníky, abychom se vám mohli intenzivně věnovat. Školení je interaktivní s videem a zvukem.

1 500 Kč

Základní legislativa pro hobby piloty dronů

Létání s dronem není jen o srandě, ale i o respektu k ostatním a dodržování základních zásad. Nachytřete se v 2hodinovém online interaktivním kurzu a zařaďte se mezi osvícené dronaře, co mají pravidla v malíku.

500 Kč

Délka školení 2 hodiny

Online školení První start

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Nyní i online pro ty z vás, kdo jsou z daleka, nebo dávají přednost pohodlí domova. K nákupu vybraných dronů získáte školení První start zdarma.

1 500 Kč

Délka školení 1 hodina

Online školení Režimy funkcí

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy dronů, neboli režimy funkcí. Nyní i online pro ty z vás, kdo jsou z daleka, nebo dávají přednost pohodlí domova. Pokud už máte za sebou školení První start, na Režimy funkcí dostanete 50% slevu.

2 000 Kč

Délka školení 1,5–2 hodiny

Povolení k létání a k leteckým pracím online

Pomůžeme vám vyřídit povolení k létání a leteckým pracím. Nyní i s úvodním teoretickým školení online pro ty z vás, kdo jsou z daleka, nebo dávají přednost pohodlí domova. Součástí kurzu není kondiční létání ani správní poplatky.

14 000 Kč

Délka školení 3-6 měsíců

On-line

Online příprava na zkoušky u ÚCL

Připravíme vás od A do Z na den závěrečných zkoušek u ÚCL. Nyní i online pro ty z vás, kdo jsou z daleka, nebo dávají přednost pohodlí domova. Součástí školení není kondiční létání ani správní poplatky.

4 000 Kč

Délka školení 4 hodiny

Online seminář Jak vydělat s drony majland $$

Více než 1/2 dronařů to vzdala po pár měsících. Svoji techniku za stovky tisíc pak prodávali za zlomek ceny. Poučíme vás z jejich i našich chyb, jak vlétnout do droního byznysu. Nyní i online pro ty z vás, kdo jsou z daleka, nebo dávají přednost pohodlí domova.

500 Kč

Délka školení 2 hodiny

Nevíte, jaké školení vybrat? Nevadí, zavolejte nám a my vám poradíme

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky

776 86 88 86 (Po–So 9–18h)

Pro koho jsou tato školení určena?

Online školení oceníte, pokud jste z daleka nebo se prostě jen rádi vzděláváte z pohodlí svého obýváku. Překlopili jsme pro vás online nejoblíbenější školení z naší nabídky pro začátečníky, pokročilé dronaře i ostřílené profíky, kteří se chtějí zdokonalit ve fotogrammetrii nebo získat povolení k létání a leteckým pracím. Školení probíhají přes platformu Zoom a 10 min. před začátkem školení vám pošleme veškeré instrukce, které potřebujete pro připojení k online kurzu. 

Nabídka našich dalších služeb

Letecká škola

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

776 86 88 86

(Po–So 9–18h)

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky