Prezentace strojového parku

Chcete se zorientovat ve světě dronů a prohlédnout si jeho nezajímavější zástupce? Pozvěte nás na svou akci a uvidíte, že všichni při pohledu na droní krasavce zalapají po dechu.

Chcete se zorientovat ve světě dronů a prohlédnout si jeho nezajímavější zástupce? Pozvěte nás na svou akci a uvidíte, že všichni při pohledu na droní krasavce zalapají po dechu.

Jak to probíhá?

Postupně vám předvedeme drony pro běžné smrtelníky - Ryze Tello, Spark, Mavic a Phantom, poté přejdeme na průmyslové drony pro komerční využití: Inspire 2, Matrice 600/S1000+ a Matrice 210 RTK. Nastartujeme s nejnovějšími trendy z oboru, prolítneme drony a droní legislativu a zaparkujeme u droních historek z každodenní praxe. Hotová droní osvěta pod křídly špiček z oboru :)

Základní informace

Cena:

Od 25 000 Kč 

Počet účastníků:

Není omezen

Délka workshopu:

Půlden (4 hodiny), ale možno na míru

Požadavky na prostor:

Elektrická přípojka

Lektor

Alex Novotný Specialista na drony a pravidla létání

Alex je specialista na drony, kterým se věnuje už 6 let. Má za sebou víc jak 1000+ hodin létání a 500+ hodin školení. Vše za vás vyzkoušel (včetně pádů) a vy tak dnes můžete těžit z jeho know-how a radovat se ze svého nového stroje a krásných záběrů bez karambolů.

Těšíme se na workshop s vámi

Nezávazná poptávka

Vaše nejčastější otázky

Je možné uspořádat workshop v angličtině?

Yes, we speak English.

Jsou drony pojištěné kdyby něco?

Ano, drony mají all-risk pojištění pro všechny případy. Kdyby se splašily a skočily někomu za krk, stejně jako kdyby někomu z vás třeba upadl.

Kolik lektorů dorazí na workshop?

V závislosti na velikosti akce, ale vždy od nás dorazí minimálně 2 piloti.

Co když nějaký dron nebude fungovat?

Nebojte se, máme s sebou vždy náhradní stroje, takže o nic nepřijdete, ani kdyby se nám lepila smůla na paty.

Nevíte, jaký workshop vybrat? Nevadí, zavolejte nám a my vám poradíme

Alex

Specialista na drony a tuzemskou legislativu

773 599 853 (Po–Pá 9–18h)

Nabídka našich dalších workshopů

Nasaďte si virtuální FPV brýle a vzlétněte do oblak s nohama na zemi. Prolétněte se sami, jako byste seděli v kokpitu letadla, nebo se nechce pořádně povozit od našich pilotů.

Vyzvěte kolegu na originální a napínavý souboj formou droního závodu. Budete mít k dispozici mini drony, instruktory a překážkovou dráhu. Troufnete si?