Příslušenství pro stabilizátor DJI RS 3 a DJI RS 3 Pro

Profesionální stabilizátory DJI RS 3 a DJI RS 3 Pro můžete doplnit řadou praktického příslušenství, se kterým ještě umocníte jejich schopnosti ne... Více o dronech..

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kombinace filtrů bohužel vrtulky neroztáčí

Upravte prosím filtry, nebo nám napište na info@dronpro.cz
Klidně také zavolejte na 776 86 88 86.

Rádi vám pomůžeme s výběrem

Příslušenství pro stabilizátor DJI RS 3 a DJI RS 3 Pro

Profesionální stabilizátory DJI RS 3 a DJI RS 3 Pro můžete doplnit řadou praktického příslušenství, se kterým ještě umocníte jejich schopnosti nebo odemknete další provozní režimy. Ruční gimbal DJI RS 3 můžete například doplnit vertikálním držákem kamery a natáčet jednoduše na výšku z různých úhlů. Třeba pro sociální sítě. Pro plynulejší ostření u obou modelů stabilizátorů DJI se bude hodit přidavný ostřicí motor DJI RS Focus Motor, který je aktuálně o 50 % méně hlučný. Objevte i další šikovné pomocníky.

Highlight z příslušenství pro stabilizátory DJI RS 3 a DJI RS 3 Pro

Pro oba stabilizátory vyvinuli v DJI přepracovanou rukojeť Briefcase Handle. Jde o skládací, ergonomickou rukojeť, která usnadňuje a urychluje instalaci a přepínání do režimu Briefcase. Můžete ji rovněž připojit k externím monitorům pro intuitivnější pohyb kamery při nízkém úhlu natáčení.

Další peckou, tentokrát výhradně pro gimbal DJI RS 3 Pro, je High-Bright Remote Monitor, který mimo jiné podporuje živé vysílání v rozlišení 1080p/60fps, ale také možnost používat ho jako jeden vysílač s více přijímači, když potřebujete zapojit více členů štábu. Monitor má také vestavěný gyroskopický senzor, takže ho můžete použít jako pohybový ovladač při složitejších pohybech kamery, především z jednoucího vozidla nebo jeřábu. 

Několik technologií přenosu obrazu skrze stabilizátor, stačí si vybrat

Ruční stabilizátor DJI RS 3 Pro podporuje hned několik technologií přenosu. Proto si můžete pořídit DJI Video Transmitter v základní nebo Combo verzi – DJI Transmission se vyvinulo ze zavedené technologie DJI pro letecký přenos videa a přináší integrované řešení, které kombinuje video přijímač, monitor, ovladač a rekordér pro nativní integraci s produkty řady Ronin a DJI Master Wheels – nebo Ronin Image Transmitter pro živé HD vysílání, dálkové ovládání gimbalu a kamery, ActiveTrack 3.0, Force Mobile a mnoho dalších funkcí.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

Chcete prorazit v Hollywoodu?

Nejsou snímky jako snímky a jen každý 10. pilot umí s dronem natočit použitelné záběry.

pro-profiky@2x

Staňte se odborníky na oblast natáčení a focení z dronu v našem individuálním kurzu

Zhodnotíme vaše schopnosti, připravíme plán na míru a za 12 hodin máte v malíku postupy profi kameramanů.

Zobrazit detail školení