DJI Ronin 2 Professional Combo

DJI Ronin 2 je doposud nejmodernějším ručním stabilizačním systémem společnosti DJI. Nabízí všechny skvělé vlastnosti, kterými se pyšní DJI Ronin, mnohé však vybrousil k dokonalosti. Dostatek energie a až 2,5 hodinovou výdrž nově zabezpečuje promyšlený pohonný systém, sestávající ze 2 vysokokapacitních inteligentních baterií. V Professional Combo verzí získáte vedle stabilizátoru Ronin 2 také grip, dálkový ovladač, 2 inteligentní baterie TB50, nástavec na 2 baterie, nabíječku baterií, Quad nabíjecí HUB, několik nástavců, kompletní sadu kabelů, voděodolný kufr a další vychytávky.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

190 999 Kč s DPH

157 850 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJIRON14

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro DJI Ronin 2 Professional Combo

Váha:
5000 g
Nosnost:
13600 g
Kamera:
Externí
Způsob stabilizace:
Mechanická
Typ baterie:
LiPol
Výdrž baterie:
480 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Napájení:
Externí baterie
Rozměry:
Velký
Oficiální aplikace:
DJI Ronin
Požadované operační systémy:
Android, iOS
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro DJI Ronin 2 Professional Combo

Výměna baterie za provozu, nový GPS modul a vestavěná obrazovka

Akumulátory pracují simultánně i samostatně – jednotku s nízkou zbývající kapacitou proto můžete pohotově vyměnit za plného provozu a bez nutnosti přerušení práce. Pokročilý 3osý stabilizátor je dále vybaven novým GPS modulem a 1000nit obrazovkou, skrze níž získáváte přístup k specifickým nastavením. Zařízení disponuje úžasnou konektivitou, unese až 13,6 kg zátěže a lze jej bez problému využít i v závěsu na dronu.

Odnímatelný grip, odlehčená konstrukce

Díky nově navržené rukojeti je stabilizátor DJI Ronin 2 schopen samostatně stát, grip lze navíc v případě potřeby ze systému snadno odejmout.

Každičká část stabilizátoru DJI Ronin 2 byla pečlivě navržena tak, aby efektivně zvyšovala jeho spolehlivost – využitými materiály počínaje a motory konče. Díky precizně propracované konstrukci z karbonových vláken je DJI Ronin 2 plně provozuschopný i v extrémních podmínkách. Odolnost, flexibilita a maximální spolehlivost z něj dělá naprosto unikátní stabilizační systém, který zazáří i při těch nejnáročnějších filmařských pracích.

Ovladač a integrovaná obrazovka

Ovladač stabilizátoru DJI Ronin 2 je mnohem menší než v případě jeho předchůdců a disponuje ještě citlivějším joystickem. Jednotka nyní pracuje na frekvencích 2.4 GHz a 5.8 GHz, její dosah je až 1 km.

DJI Ronin 2 je vybaven integrovanou dotykovou, 1000nit obrazovkou, jejíž prostřednictvím lze provádět pohotové úpravy v nastavení – komfortně a bez nutnosti použití mobilního telefonu. 

Mimořádný výkon, extra nosnost

Díky vylepšeným vysokootáčkovým motorům je DJI Ronin 2 schopen unést kameru s hmotností až 13,6 kg. Odolává silnému větru i přetížení, které vzniká například při natáčení z automobilu, popřípadě za letu dronu. A protože jsou nyní motory až 8krát silnější než u předchozí generace stabilizátorů. DJI Ronin 2 hravě zvládá i pohyb neuvěřitelnou rychlostí 120 km/h, přičemž zachovává svou 0.2° přesnost.

Duální pohonný systém

Pohonný systém je nyní pevně integrován do stabilizátoru a bez zbytečné kabeláže dokáže současně napájet motory, kameru i příslušenství. Systém využívá 2 vysokokapacitní inteligentní baterie 4280 mAh-22.8 V.

Baterie pracují simultánně i samostatně - filmaři tak mohou jednotku s nízkou zbývající výdrží kdykoliv pohodlně vyměnit – za plného provozu a bez nutnosti přerušení natáčení. Při napájení stabilizátoru DJI Ronin 2 s instalovanou RED Dragon kamerou vydrží duální pohonný systém až 2,5 hodiny.

Obě baterie jsou opatřeny samozahřívací funkcí a zajišťují tak stabilizátoru DJI Ronin 2 perfektní výkon i při práci v extrémních teplotách od -20°C až do +50°C.

Prostřednictvím integrovaných portů a nové napájecí jednotky pro stabilizátory DJI Ronin lze napájet rovněž instalované kamery, přidané monitory a další příslušenství včetně DJI Focus.

Ještě snazší nastavení

Jednoduchost ovládání stabilizátoru DJI Ronin je v případě DJI Ronin 2 ještě umocněna. Nastavení stabilizačního systému je nyní mnohem snazší – veškeré procesy od montáže kamery a vyvážení až po napájení a transport byly vybroušeny a tak je dnes Ronina 2 jeden z nejpřívětivějších stabilizačních systémů vůbec.

Intuitivní software

Přepracovaná, vylepšená a rozšířená asistenční aplikace vám pomůževytvářet záběry s minimálním úsilím. Prostřednictvím nových funkcí CamAnchor, Timelapse a Panorama je ovládání i použití celého systému ještě intuitivnější a snazší.

Kompatibilita, konektivita a multifunkční použití

Ruční stabilizátor DJI Ronin 2 vyniká svou úžasnou konektivitou. Lze jej bez problému využívat v závěsu na dronu, připevnit ke Steadycamu, kamerovému jeřábu nebo k automobilu.

Zařízení je kompatibilní s kamerami RED Dragon, ARRI Alexa Mini, Black Magic Ursa Mini, Canon C300 a Sony FS7. A další kamery budou přibývat :).

Integrovaný GPS modul

Nový modul GPS zásobuje Ronina 2 esenciálními informacemi o akceleraci gimbalu a rychlosti. Tato data jsou zásadní pro udržení polohy kamery i úrovně horizontu při pohybu vysokou rychlostí.

Dostupné provozní režimy

DJI Ronin 2 podporuje všechny 3provozní režimy, kterými disponují i jeho předchůdci. Nechybí režimy Vzpřímeně, V podvěsu a Aktovka, nově však získáváte možnost operativního přechodu mezi polohami Vzpřímeně a V závěsu – bez potřeby změny orientace kamery. Při použití se Steadycamem lze navíc uzamknout výkyvný motor (yaw), čímž se docílí 2osého režimu. Pro usnadnění nastavení, lepší vyvážení a bezpečnější transport je samozřejmě možné uzamknout všechny osy.

Režim Vzpřímeně

Přetočíte-li závěs tak, aby se kamera dostala co nejblíže úrovni vašich očí, docílíte pohledu z vyšší perspektivy, a to bez obtížného zvedání závěsu. Tento režim oceníte například při pořizování záběrů ze střešních oken automobilů anebo při snímání přes dav lidí.

Režim V podvěsu

Výchozí poloha závěsu DJI Ronin 2 je podvěsná – kameru lze komfortně držet nízko u země anebo v úrovni hrudníku. Tento režim se používá také při zavěšení na kamerový jeřáb.

Režim Aktovka

V tomto režimu držíte závěs po straně svých nohou podobně jako aktovku, čímž docílíte užšího profilu závěsu, který je třeba například při průchodu dveřmi.

DJI Ronin 2 odstraňuje překážky z cesty za perfektními záběry a zbavuje kreativitu zemské tíže :) Každičký záběr, který s jeho pomocí pořídíte, bude v dokonalém souladu s vaším tvůrčím záměrem.

Obsah balení

 • Ronin 2 gimbal 1x Ronin 2 Gimbal
 • Grip 1x Grip
 • Ronin 2 Remote Controller 1x Remote Controller
 • TB50 Intelligent Battery 2x TB50 Intelligent Battery
 • Dual TB50 Battery Mount 1x Dual TB50 Battery Mount
 • Battery Charger 1x Battery Charger
 • Quad Charging Hub 1x Quad Charging Hub
 • Battery Charger Power Cable 1x Battery Charger Power Cable
 • Ronin 2 Power Hub 1x Ronin 2 Power Hub
 • Camera Top Cross Bar 1x Camera Top Cross Bar
 • Camera Basse Plate 1x Camera Basse Plate
 • Accessory Mount 1x Accessory Mount
 • 15mm Rod 2x 15mm Rod
 • 15mm Focus Rod Mount 1x 15mm Focus Rod Mount
 • Ronin Universal Mount 1x Ronin Universal Mount
 • Top Mounting Block 1x Top Mounting Block
 • MotionBlock 1x MotionBlock
 • Water Tight Protective Case 1x Water Tight Protective Case
 • ARRI Alexa Mini Power Cable 1x ARRI Alexa Mini Power Cable
 • ARRI Alexa Mini Start-Stop Cable 1x ARRI Alexa Mini Start-Stop Cable
 • RED Power Cable 1x RED Power Cable
 • RED RCP Control Cable 1x RED RCP Control Cable
 • Ronin 2 Power Cable 1x Ronin 2 Power Cable
 • DC Power Cable 1x DC Power Cable
 • Triple P-TAP breakout box 1x Triple P-TAP breakout box
 • SDI IN Cable 1x SDI IN Cable
 • SDI OUT Cable 1x SDI OUT Cable
 • USE Type-C Data Cable 1x USE Type-C Data Cable
 • UART to D-BUS Cable 1x UART to D-BUS Cable
 • Hex Tool 1x Hex Tool

Naši specialisté na drony a droní legislativu za sebou mají přes 6500 odškolených hodin.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky