Ruční stabilizátory DJI OM 4

Je tu už 4. generace ručních stabilizátorů pro mobily DJI Osmo Mobile se zkráceným názvem OM 4. Největší změnou je připojení mobilního telefonu p... Více o stabilizátoru DJI OM 4

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Ruční stabilizátory DJI OM 4

Je tu už 4. generace ručních stabilizátorů pro mobily DJI Osmo Mobile se zkráceným názvem OM 4. Největší změnou je připojení mobilního telefonu přes magnetický kroužek a svorku, takže můžete začít natáčet ještě rychleji. Naklapnete a točíte krásně stabilizované záběry, ať už běžíte, nebo válíte sudy. O jednoduché použití se postarají chytré režimy a na jedno nabití vydržíte stabilizovat až 15 hod. Takhle vymakaný stabilizátor na mobil tu ještě nebyl!

Nejlepší stabilizátor na mobil na trhu? DJI OM 4

Novinka mezi stabilizátory mobilního telefonu od DJI nenese klasický název Osmo Mobile 4, ale najdete ho pod zkratkou OM 4. Po Osmo Mobile 2. generace a stabilizátoru na mobil 3. generace, je tu v rychlém závěsu „čtyřka“. Je kompatibilní s telefony o šířce 67–84 mm a tloušťce 6,9–10 mm, které rychle připevníte pomocí magnetického mechanismu.

Nové režimy a chytré módy promění váš telefon ve stabilní kamerku

A proč vlastně DJI OM 4 chtít? No protože je zase o něco lehčí a chytřejší. Novinkou je senzor, který rozpozná vaše pohyby a automaticky natočí telefon, jak je potřeba, pro co nejdynamičtější zachycení akce. A tenhle našláplý stabilizátor pro mobil podpoří i vaši kreativitu – s natáčením i úpravou materiálu pomůžou kreativní šablony Story Mode v aplikaci DJI Mimo.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení