Stabilzátor DJI RS 3 Mini

Stabilizátory DJI RS 3 Mini jsou malé a lehké ruční gimbaly pro bezzrcadlovky a malé fotoparáty, které ale slibují profesionální výsledky. O lehk... Více o dronech...

DJI RS 3 Mini je kompaktní, lehký ruční stabilizátor, který podporuje obvyklé kombinace bezzrcadlovek a objektivů. Pomocí 795 g vážícího stabilizátoru snadno dosáhnete profesionálních výsledků vaší tvorby. K dispozici vám je také 1,4" dotykový displej a možnost ovládání závěrky přes Bluetooth. Podívejte se, co vše stabilizátor DJI RS 3 Mini nabídne.

9 999 Kč s DPH

K zapůjčení za 600 Kč

Skladem > 10 ks čtvrtek 8. 6. u vás

Stabilzátor DJI RS 3 Mini

Stabilizátory DJI RS 3 Mini jsou malé a lehké ruční gimbaly pro bezzrcadlovky a malé fotoparáty, které ale slibují profesionální výsledky. O lehkosti hovoří váha 795 gramů. Výhodou je také zmenšení o 50 % oproti DJI RS 3 Pro! O úroveň níže pak najdete spotřebitelské, ale přesto velmi výkonné ruční stabilizátory DJI Osmo.

Snadné ovládání DJI RS 3 Mini

DJI RS 3 Mini nabízí stabilní a ergonomičtější fotografování a natáčení. Závěrku lze navíc ovládat skrze bezdrátovou technologii Bluetooth. Výhodou je rychlé připojení po prvním spárování. Přes Bluetooth pak nahráváte také videa nebo pořizujete samotné fotografie. U Sony fotoaparátů je dokonce možné ovládat také optický a digitální zoom.

Pořiďte si také patřičné příslušenství pro RS 3 Mini

Abyste mohli stabilizátor využívat naplno, vyberte si z příslušenství pro DJI gimbal RS 3 Mini. Vybrat si můžete například rychloupínací destičku, s její pomocí můžete fotoaparáty upínat ještě rychleji. Dalším příslušenstvím může být ovládací kabel pro více fotoaparátů v L tvaru. Pomocí něho lze ovládat více zařízení najednou.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení