Ukázky práce s dronem: Filmy a reklamy

Chcete ve videu pro reklamní kampaně využít i dechberoucí letecké záběry? To vám schvalujeme! Proč ale zbytečně utrácet za natáčení reklamního videa jeřábem nebo dokonce helikoptérou, když vám stejně kvalitní záběry zajistí i dron s kamerou? Nezapomeňte ale, že pro natáčení ve městě nebo v přírodě si musíte opatřit potřebná povolení od ÚCL. Pokud jste v droním světě úplným nováčkem, raději se spolehněte na profesionály, kteří mají s tvorbou reklamního spotu za pomoci bezpilotních letadel bohaté zkušenosti.

  • 1000+ Spokojených klientů
  • 100+ Dokončených projektů
  • 5000+ Nalétaných hodin
  • 2000+ Odškolených hodin

Naši spokojení klienti

  • 8499-loga-klientu-ministerstvo-vnitra-dronpro.cz
  • 8500-loga-klientu-narodni-pamatkovy-ustav-dronpro.cz
  • 8498-loga-klientu-fn-motol-dronpro.cz
  • 8503-loga-klientu-cvut-dronpro.cz
  • 8501-loga-klientu-ceske-drahy-dronpro.cz
  • PČR_seal_CMYK.svg

O dronech a jejich využití víme téměř vše. Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Letecké záběry ozvláštní film i reklamu

Věnujete se natáčení videoreklamy? Propagace pomocí videa se nemusí nutně natáčet jen ze země. Není náhodou, že se drony stále častěji využívají při natáčení svateb, firemních akcí nebo nemovitostí a své uplatnění nacházejí také v armádě nebo u policie . Prohlédněte si ukázky práce z natáčení svateb, ukázky práce z natáčení nemovitostí a ukázky práce s dronem na akcích a eventech a získejte potřebnou inspiraci pro tvorbu vlastního videa. Múza vás ani tak nepolíbila? Obraťte se na odborníka, který pro vás připraví kreativní návrh prezentačního videa odpovídající vašemu rozpočtu.

Videoprezentace pod taktovkou odborníků

Profesionálnímu natáčení dronem se už delší dobu věnuje také tým DronPro, pod jehož taktovkou vznikla celá řada filmů a reklam natáčených dronem. Zajímá vás, jak může vypadat výsledek použití kvadrokoptéry při natáčení reklamního spotu? Mrkněte se na reportáž z natáčení promo videa pro Skanska, kterou najdete na našem blogu. Pokud chcete i vy brandové video z ptačí perspektivy, neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na webu nebo nám zavolejte či napište, a my pro vás připravíme balíček na míru, který zahrnuje kontrolu lokace i všechna potřebná povolení.