Akční kamery DJI Osmo Action

Bylo jenom otázkou času, než se DJI vrtne i do oblasti akčních kamer a postraší dosavadní vládce kategorie GoPro. Mrkněte na jejich 4K akční kame... Více o akčních kamerách DJI Osmo Action

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Akční kamery DJI Osmo Action

Bylo jenom otázkou času, než se DJI vrtne i do oblasti akčních kamer a postraší dosavadní vládce kategorie GoPro. Mrkněte na jejich 4K akční kameru Osmo Action, která natáčí ve vysoké kvalitě, umí 8násobně zpomalené záběry, time-lapse videa a další kouzla. Váží jen 124 gramů, takže ji na cestě za dobrodružstvím ani neucítíte, odolá mrazu a má 2 vestavěné mikrofony. K dispozici jsou vám dokonce 2 obrazovky naráz, jedna na selfíčka a druhá pro kvalitní náhled a dotykové ovládání. DJI navíc slibuje vychytání všech much, které vás trápily u starších outdoorových kamer konkurence.

Voděodolná a takřka nerozbitná kamera DJI Osmo Action

4K kamera pod vodu, do vzduchu, sněhu i prachu? To je outdoorová kamera DJI Osmo Action, která natočí stabilní záběry i při té nedynamičtější jízdě. Ke stabilizaci používá technologii RockSteady, což je kombinace elektronické stabilizace obrazu, komplexních algoritmů a strojového učení. Akční kamery konkurence měly neduhy, jako třeba zamlžování, které si DJI vzalo k srdci a snažilo se je v designu své videokamery do terénu eliminovat. Problém dělaly také přechody ze světla do tmy a naopak, což by měl řešit režim HDR video. Uvidíte tak více detailů a věrnější barvy.

3 tlačítka a 2 obrazovky pro pohotové natáčení

Akční kamera by měla jít snadno ovládat, abyste se nemuseli v terénu zdržovat. A přesně to DJI Osmo Action umí. Díky 3 tlačítkům natáčíte do 2 sekund od zapnutí kamerky. A když máte plné ruce? Stačí použít svůj hlas! 5 různými povely si tuhle outdoorovou kamerku povodíte přesně tak, jak potřebujete. Vrhněte se po hlavě za dobrodružstvím, Osmo Action to všechno natočí a i kámoši se rádi podívají na vaše záběry, které nejsou rozlítané jak nudle v bandasce.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení