Dron DJI Phantom 3 Advanced

Pokročilá kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Advanced nejen pro profesionální letecké fotografy. Nabízí 3 pracovní režimy s širokým výběrem inteligentních letových funkcí. Díky svým vynikajícím letovým vlastnostem poskytuje pilotům větší jistotu i při složitějším manévrování ve vzduchu.

Více informací

 • Váha 1280 g
 • Max. dosah (CE) (např. ČR) 1000 m
 • Max. rychlost 57 km/h
 • Foto rozlišení 12 MP
 • Video rozlišení 2,7 K
 • Maximální čas letu 23 min.

Toto zboží už nemáme v nabídce

21 490 Kč s DPH

17 760 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0324

Další zboží značky: DJI

Nebojte se a ozvěte se!

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky

776 86 88 86 (Po–So 9–18h) nikola@dronpro.cz

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den

Parametry pro Dron DJI Phantom 3 Advanced

Váha:
1280 g
Max. dosah:
3000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
1000 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
6000 m
Max. rychlost:
57 km/h
Kamera:
Integrovaná
Foto rozlišení:
12 MP
Video rozlišení:
2,7 K
Stabilizace:
3osá
Datový tok:
40 Mbps
Zorné pole:
94 °
Živý přenos obrazu:
ano
CMOS senzor:
1/2.3”
ISO rozsah:
100 - 3200
Světelnost pevného objektivu:
2.8
Formát souborů:
JPEG, MOV, MP4, DNG
Audio záznam:
ne
Kapacita baterie:
4480 mAh
Maximální čas letu:
23 min.
Doba nabíjení:
60 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ne
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Neskládací
Rozměry:
Střední
Rozměry rozloženého dronu:
Diagonálně bez vrtulí: 350 mm
Rozsah provozní teploty:
0° až 40° C
Provozní frekvence:
2,4 GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální
Oficiální aplikace:
DJI GO
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Waypoints, Point of Interest, Course lock, Attitude mode, Follow Me, Home Lock
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
S kamerou, Barometr, GPS
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Podporované porty:
USB-A
Doporučený věk:
15+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Phantom 3 Advanced

Spolehlivý dron s výkonnými motory

Přesnost řízení i vznášení dronu DJI Phantom 3 Advanced zajišťují výkonné motory, vyspělý poziční systém kombinující GPS s GLONASS a technologie VPS pro létání v oblastech mimo dosah GPS. Samozřejmostí je také funkce pro automatický návrat.

Kamera dronu

Kamera dronu DJI Phantom 3 Advanced je stabilizována 3osým závěsem, pořizuje 2.7K/30fps nebo 1080p/60fps videa a 12megapixelové statické fotografie. Do výbavy dronu je zařazena také nová technologie DJI Lightbridge pro živý přenos HD 720p videa. S dronem Phantom 3 Advanced můžete létat až 23 minut na jedno nabití a pomocí DJI GO aplikace bezprostředně sdílet své úžasné záběry s celým světem.

Dron nejen pro profíky

Za vysokou výkonností dronu Phantom 3 Advanced stojí usilovná práce předních odborníků DJI a ty nejvyspělejší technologické postupy. Společnost DJI unikátním způsobem propojila jemnou mechaniku potřebnou pro precizní fotografickou práci se silnými a extrémně výkonnými motory, které vynáší kamery do oblak.

Síla versus jemná mechanika

Výkonnost dronu DJI Phantom 3 Advanced je podmíněna extrémně silnými motory, které spolu s vysoce přesným řídicím systémem a citlivým dálkovým ovládáním umožňují pilotům pořizovat dokonale plynulá videa a provádět i ty nejsmělejší vzdušné manévry. Maximální rychlost dronu DJI Phantom 3 Advanced je 16 m/s, rychlostní limity jsou 5 m/s pro vzestup a 3 m/s pro sestup.

Údaje o stavu baterie

Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Advanced je vybavena inteligentní baterií LiPo 4S/4480 mAh, která zobrazuje informace o své zbývající výdrži, celkovém počtu nabití/vybití a celkovém stavu, baterie je navíc opatřena ochrannou funkcí proti přebití.

Hlavní řídicí jednotka DJI Phantom 3 Advanced

Během letu sbírá hlavní řídící jednotka ze všech částí dronu letová data, včetně rychlosti motorů, GPS lokace a dat z automatických senzorů, průběžně je zpracovává a vyhodnocuje. Dle takto vyhodnocených údajů poté přizpůsobuje chování dronu aktuálním letovým podmínkám.

IMU jednotka

IMU jednotka sestává z 6osého gyroskopu a akcelerometru, které v reálném čase zaznamenávají i ty nejnepatrnější změny v pohybu a referují je hlavní řídící jednotce, takže je dron schopen na každou z těchto změn okamžitě reagovat a zachovat stabilní let.

Kombinace GPS a GLONASS

Poziční systém dronu s kamerou DJI Phantom 3 Advanced nově kombinuje GPS a GLONASS, což umožňuje přesnější vznášení, přesnější řízení pohybů dronu a rychlejší vyhledávání satelitů. Phantom 3 Advanced si je neustále vědom své pozice vůči pilotovi a v závislosti na své současné vzdálenosti neustále propočítává čas potřebný pro bezpečný návrat, o kterém pilota informuje. Vizuální systém pozicování VPS v průběhu letu neustále mapuje terén pod dronem, umožňuje přesné ukotvení na pozici i v oblastech mimo dosah GPS a zjednodušuje létání v uzavřených prostorách. Dron s kamerou DJI Phantom 3 Advanced automaticky zaznamenává detaily každého letu, veškerá data z interních mechanismů systému i mezipaměťové verze vašich fotografií a videí.

Letecké záběry ve 2.7K rozlišení

DJI Phantom 3 Advanced disponuje kompaktní kamerou, která snímá dokonale ostré 12megapixelové fotografie a pořizuje 2.7K/1080p 60fps videozáznam. Kamera využívá F2.8 objektiv s ohniskovou vzdáleností 20 mm a zorným úhlem 94°, který snižuje nežádoucí zkreslení obrazu při snímání širších leteckých záběrů, o stabilizaci kamery se po celou dobu letu stará ±0.02° přesný 3osý závěs. Rozsah ISO citlivosti objektivu je 100 – 3200 pro video a 100 – 1600 pro statickou fotografii, kamera podporuje formáty JPEG, DNG (RAW) a MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264).

Funkce DJI Ovladače

Intuitivní dálkové ovládání dronu DJI Phantom 3 Advanced bylo navrženo speciálně pro použití s platformami pro leteckou fotografii a disponuje tlačítky s přímou volbou pro zahájení/ukončení natáčení videa, pořizování fotografií a ovladačem stabilizátoru s kamerou. Součástí ovladače jsou i 2 tlačítka, jimž lze přiřadit libovolnou funkci a tlačítko pro přímý návrat do domovské pozice. Ovladač je ergonomicky tvarován a skvěle padne do ruky. Vysoce citlivé řídicí páky umožňují přesné řízení letu dronu - v případě jejich uvolnění dron automaticky zastavuje a přechází do režimu vznášení na pozici. Živý přenos HD videa z kamery dronu zajišťuje systém DJI Lightbridge s širokým dosahem.

Letové režimy dronu Phantom 3 Advanced

Dron s kamerou DJI Phantom 3 Advanced využívá nový VPS systém, který umožňuje přesné držení pozice i v oblastech se slabým GPS signálem, popřípadě při letu v uzavřených prostorách a bez signálu GPS. Díky tomuto systému bylo možné rozšířit výběr letových režimů – nově přibývá P-OPTI. Je-li úspěšně nahrán bod vzletu, aktivuje se v případě kriticky nízké kapacity baterie a při ztrátě signálu na déle než 3 vteřiny inteligentní funkce pro automatický návrat domů.

Režim P (Positioning)

Režim P je výborný především pro začátečníky, skvěle se ale hodí i profi pilotům, kteří se potřebují zcela soustředit na pořizování leteckých záběrů. Funguje nejlépe v prostředí se silným GPS signálem. Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Advanced dle síly GPS signálu sama vybírá ze 3 variant režimu:

P-GPS – k dispozici je GPS i VPS. K určování polohy dron využívá GPS.

P-OPTI – tato varianta je zvolena v případě nedostatečného signálu GPS. Pro vznášení na určité pozici dron využívá VPS (vizuální systém pozicování).

P-ATTI – není k dispozici ani GPS ani VPS, dron může využívat pouze barometr pro udržení výšky.

Režim A (Attitude)

Pro stabilizaci není využíváno ani vizuální pozicování, ani GPS, dron využívá pouze barometr pro udržování letové výšky. Pokud je dostupný signál GPS a byl-li úspěšně nahrán bod vzletu, dron se v případě ztráty spojení s dálkovým ovladačem dokáže navrátit do domovské pozice.

Režim F (Function)

V režimu F je aktivní inteligentní řízení orientace (IOC), režim zahrnuje 5 přidružených funkcí:

Course Lock (CL) – v režimu Course Lock se dron pohybuje zcela samostatně a udržuje předem zvolený kurz nezávisle na směrování kamery. Během letu je zachována možnost volného otáčení dronu.

Home Lock (HL) – v režimu Home Lock se orientace a směr letu dronu vážou na domovskou pozici.

Point of Interest (POI) – v tomto režimu dron krouží kolem předem vybraného objektu/místa a neustále jej udržuje v záběru.

Follow Me – v režimu Follow Me dron následuje pilota a natáčí jej v pohybu. S jeho pomocí můžete pořizovat originální selfie záběry z ptačí perspektivy a dokumentovat svá cestovatelská dobrodružství.

Waypoints – režim Waypoints umožňuje přednastavení celkové letové dráhy dronu. Dron se po zvolené trase samostatně přesouvá a vy se tak můžete zcela soustředit na pořizování leteckých záběrů.

DJI aplikace pro kompletní správu záběrů

V aplikaci DJI GO aktivujete všechny inteligentní letové funkce dronu, komplexně upravujete nastavení kamery, spravujete a upravujete své letecké záběry, které můžete prostřednictvím aplikace rovnou sdílet na sociálních sítích. DJI GO aplikace v reálném čase zobrazuje FPV 720p náhled z kamery dronu, informuje o stavu baterie, letovém čase i délce, nalétaných kilometrech a umožňuje také živé streamování právě snímaného obrazu přímo na YouTube.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora a autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Obsah balení

 • 1x Dron DJI Phantom 3 Advanced s kamerou
 • 1x Vysílač
 • 1x Akumulátor
 • 4x Vrtule (pár)
 • 1x Nabíječ
 • 1x Napájecí kabel
 • 1x Micro USB kabel
 • 1x Micro SD karta (16GB)
 • 1x Chránič gimbalu
 • 2x Pojistka závěsu
 • 4x Tlumící gumy
 • 4x Ochrana přistávacích nohou
 • 1x Svorka pro odstranění vrtule
 • 4x Sada samolepek
 • 1x CZ manuál

Víte, že pokud s dronem podnikáte, musíte dron i sebe zaevidovat a absolvovat praktickou, teoretickou a ústní pilotní zkoušku u ÚCL?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky od ÚCL.

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Letecká škola

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

776 86 88 86

(Po–So 9–18h)

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky