Dron DJI Phantom 3 Advanced

Pokročilá kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Advanced nejen pro profesionální letecké fotografy. Nabízí 3 pracovní režimy s širokým výběrem inteligentních letových funkcí. Díky svým vynikajícím letovým vlastnostem poskytuje pilotům větší jistotu i při složitějším manévrování ve vzduchu.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

21 490 Kč s DPH

17 760 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0324

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Phantom 3 Advanced

Váha:
1280 g
Max. dosah:
3000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
1000 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
6000 m
Max. rychlost:
57 km/h
Kamera:
Integrovaná
Foto rozlišení:
12 MP
Video rozlišení:
2,7 K
Stabilizace:
3osá
Datový tok:
40 Mbps
Zorné pole:
94 °
Živý přenos obrazu:
ano
CMOS senzor:
1/2.3”
ISO rozsah:
100 - 3200
Světelnost pevného objektivu:
2.8
Formát souborů:
JPEG, MOV, MP4, DNG
Audio záznam:
ne
Kapacita baterie:
4480 mAh
Maximální čas letu:
23 min.
Doba nabíjení:
60 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ne
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Neskládací
Rozměry:
Střední
Rozměry rozloženého dronu:
Diagonálně bez vrtulí: 350 mm
Rozsah provozní teploty:
0° až 40° C
Provozní frekvence:
2,4 GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální
Oficiální aplikace:
DJI GO
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Waypoints, Point of Interest, Course lock, Attitude mode, Follow Me, Home Lock
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
S kamerou, Barometr, GPS
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Podporované porty:
USB-A
Doporučený věk:
15+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Phantom 3 Advanced

Spolehlivý dron s výkonnými motory

Přesnost řízení i vznášení dronu DJI Phantom 3 Advanced zajišťují výkonné motory, vyspělý poziční systém kombinující GPS s GLONASS a technologie VPS pro létání v oblastech mimo dosah GPS. Samozřejmostí je také funkce pro automatický návrat.

Kamera dronu

Kamera dronu DJI Phantom 3 Advanced je stabilizována 3osým závěsem, pořizuje 2.7K/30fps nebo 1080p/60fps videa a 12megapixelové statické fotografie. Do výbavy dronu je zařazena také nová technologie DJI Lightbridge pro živý přenos HD 720p videa. S dronem Phantom 3 Advanced můžete létat až 23 minut na jedno nabití a pomocí DJI GO aplikace bezprostředně sdílet své úžasné záběry s celým světem.

Dron nejen pro profíky

Za vysokou výkonností dronu Phantom 3 Advanced stojí usilovná práce předních odborníků DJI a ty nejvyspělejší technologické postupy. Společnost DJI unikátním způsobem propojila jemnou mechaniku potřebnou pro precizní fotografickou práci se silnými a extrémně výkonnými motory, které vynáší kamery do oblak.

Síla versus jemná mechanika

Výkonnost dronu DJI Phantom 3 Advanced je podmíněna extrémně silnými motory, které spolu s vysoce přesným řídicím systémem a citlivým dálkovým ovládáním umožňují pilotům pořizovat dokonale plynulá videa a provádět i ty nejsmělejší vzdušné manévry. Maximální rychlost dronu DJI Phantom 3 Advanced je 16 m/s, rychlostní limity jsou 5 m/s pro vzestup a 3 m/s pro sestup.

Údaje o stavu baterie

Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Advanced je vybavena inteligentní baterií LiPo 4S/4480 mAh, která zobrazuje informace o své zbývající výdrži, celkovém počtu nabití/vybití a celkovém stavu, baterie je navíc opatřena ochrannou funkcí proti přebití.

Hlavní řídicí jednotka DJI Phantom 3 Advanced

Během letu sbírá hlavní řídící jednotka ze všech částí dronu letová data, včetně rychlosti motorů, GPS lokace a dat z automatických senzorů, průběžně je zpracovává a vyhodnocuje. Dle takto vyhodnocených údajů poté přizpůsobuje chování dronu aktuálním letovým podmínkám.

IMU jednotka

IMU jednotka sestává z 6osého gyroskopu a akcelerometru, které v reálném čase zaznamenávají i ty nejnepatrnější změny v pohybu a referují je hlavní řídící jednotce, takže je dron schopen na každou z těchto změn okamžitě reagovat a zachovat stabilní let.

Kombinace GPS a GLONASS

Poziční systém dronu s kamerou DJI Phantom 3 Advanced nově kombinuje GPS a GLONASS, což umožňuje přesnější vznášení, přesnější řízení pohybů dronu a rychlejší vyhledávání satelitů. Phantom 3 Advanced si je neustále vědom své pozice vůči pilotovi a v závislosti na své současné vzdálenosti neustále propočítává čas potřebný pro bezpečný návrat, o kterém pilota informuje. Vizuální systém pozicování VPS v průběhu letu neustále mapuje terén pod dronem, umožňuje přesné ukotvení na pozici i v oblastech mimo dosah GPS a zjednodušuje létání v uzavřených prostorách. Dron s kamerou DJI Phantom 3 Advanced automaticky zaznamenává detaily každého letu, veškerá data z interních mechanismů systému i mezipaměťové verze vašich fotografií a videí.

Letecké záběry ve 2.7K rozlišení

DJI Phantom 3 Advanced disponuje kompaktní kamerou, která snímá dokonale ostré 12megapixelové fotografie a pořizuje 2.7K/1080p 60fps videozáznam. Kamera využívá F2.8 objektiv s ohniskovou vzdáleností 20 mm a zorným úhlem 94°, který snižuje nežádoucí zkreslení obrazu při snímání širších leteckých záběrů, o stabilizaci kamery se po celou dobu letu stará ±0.02° přesný 3osý závěs. Rozsah ISO citlivosti objektivu je 100 – 3200 pro video a 100 – 1600 pro statickou fotografii, kamera podporuje formáty JPEG, DNG (RAW) a MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264).

Funkce DJI Ovladače

Intuitivní dálkové ovládání dronu DJI Phantom 3 Advanced bylo navrženo speciálně pro použití s platformami pro leteckou fotografii a disponuje tlačítky s přímou volbou pro zahájení/ukončení natáčení videa, pořizování fotografií a ovladačem stabilizátoru s kamerou. Součástí ovladače jsou i 2 tlačítka, jimž lze přiřadit libovolnou funkci a tlačítko pro přímý návrat do domovské pozice. Ovladač je ergonomicky tvarován a skvěle padne do ruky. Vysoce citlivé řídicí páky umožňují přesné řízení letu dronu - v případě jejich uvolnění dron automaticky zastavuje a přechází do režimu vznášení na pozici. Živý přenos HD videa z kamery dronu zajišťuje systém DJI Lightbridge s širokým dosahem.

Letové režimy dronu Phantom 3 Advanced

Dron s kamerou DJI Phantom 3 Advanced využívá nový VPS systém, který umožňuje přesné držení pozice i v oblastech se slabým GPS signálem, popřípadě při letu v uzavřených prostorách a bez signálu GPS. Díky tomuto systému bylo možné rozšířit výběr letových režimů – nově přibývá P-OPTI. Je-li úspěšně nahrán bod vzletu, aktivuje se v případě kriticky nízké kapacity baterie a při ztrátě signálu na déle než 3 vteřiny inteligentní funkce pro automatický návrat domů.

Režim P (Positioning)

Režim P je výborný především pro začátečníky, skvěle se ale hodí i profi pilotům, kteří se potřebují zcela soustředit na pořizování leteckých záběrů. Funguje nejlépe v prostředí se silným GPS signálem. Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Advanced dle síly GPS signálu sama vybírá ze 3 variant režimu:

P-GPS – k dispozici je GPS i VPS. K určování polohy dron využívá GPS.

P-OPTI – tato varianta je zvolena v případě nedostatečného signálu GPS. Pro vznášení na určité pozici dron využívá VPS (vizuální systém pozicování).

P-ATTI – není k dispozici ani GPS ani VPS, dron může využívat pouze barometr pro udržení výšky.

Režim A (Attitude)

Pro stabilizaci není využíváno ani vizuální pozicování, ani GPS, dron využívá pouze barometr pro udržování letové výšky. Pokud je dostupný signál GPS a byl-li úspěšně nahrán bod vzletu, dron se v případě ztráty spojení s dálkovým ovladačem dokáže navrátit do domovské pozice.

Režim F (Function)

V režimu F je aktivní inteligentní řízení orientace (IOC), režim zahrnuje 5 přidružených funkcí:

Course Lock (CL) – v režimu Course Lock se dron pohybuje zcela samostatně a udržuje předem zvolený kurz nezávisle na směrování kamery. Během letu je zachována možnost volného otáčení dronu.

Home Lock (HL) – v režimu Home Lock se orientace a směr letu dronu vážou na domovskou pozici.

Point of Interest (POI) – v tomto režimu dron krouží kolem předem vybraného objektu/místa a neustále jej udržuje v záběru.

Follow Me – v režimu Follow Me dron následuje pilota a natáčí jej v pohybu. S jeho pomocí můžete pořizovat originální selfie záběry z ptačí perspektivy a dokumentovat svá cestovatelská dobrodružství.

Waypoints – režim Waypoints umožňuje přednastavení celkové letové dráhy dronu. Dron se po zvolené trase samostatně přesouvá a vy se tak můžete zcela soustředit na pořizování leteckých záběrů.

DJI aplikace pro kompletní správu záběrů

V aplikaci DJI GO aktivujete všechny inteligentní letové funkce dronu, komplexně upravujete nastavení kamery, spravujete a upravujete své letecké záběry, které můžete prostřednictvím aplikace rovnou sdílet na sociálních sítích. DJI GO aplikace v reálném čase zobrazuje FPV 720p náhled z kamery dronu, informuje o stavu baterie, letovém čase i délce, nalétaných kilometrech a umožňuje také živé streamování právě snímaného obrazu přímo na YouTube.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora a autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Obsah balení

 • DJI Phantom 3 Advanced ze strany 1x Dron DJI Phantom 3 Advanced s kamerou
 • DJI Phantom 3 Advanced vysílač s tabletem 1x Vysílač
 • DJI Phantom 3 baterie 1x Akumulátor
 • DJI Phantom 3 series vrtule 4x Vrtule (pár)
 • Phantom 3 nabíječ 1x Nabíječ
 • Phantom 3 napájecí kabel 1x Napájecí kabel
 • Micro USB kabel 1x Micro USB kabel
 • Micro SD karta 1x Micro SD karta (16GB)
 • DJI Phantom 3 Pro, Advanced - pojistka závěsu 1x Chránič gimbalu
 • Anti-drop kit 2x Pojistka závěsu
 • Tlumiče vibrací 4x Tlumící gumy
 • Landin pads Phantom 3 Advanced 4x Ochrana přistávacích nohou
 • Svorka pro odstranění vrtule 1x Svorka pro odstranění vrtule
 • Sada samolepek - stříbrné 4x Sada samolepek
 • 1x CZ manuál

Víte, že největším dronem na světě je aktuálně americký vojenský dron Northrop Grumman RQ-4 Global Hawk dlouhý 14,5 metru a rozpětím křídel 39,9 metru?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky