Dron DJI Phantom 3 Professional

Phantom 3 Professional je další z řady pokročilých DJI kvadrokoptér – své příznivce si získává snadnou ovladatelností, nízkou hmotností a vysokým výkonem. DJI Phantom 3 Professional poskytuje až 23 minutový prostor pro létání a leteckou foto/video tvorbu. Zpřístupňuje nebeské dálky profesionálním i rekreačním pilotům a umožňuje jim zvěčnit každý vzácný okamžik tím nejoriginálnějším způsobem. Máme pro vás poslední, rozbalený, neaktivovaný kus s batohem a 2 extra baterkami.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

24 290 Kč s DPH

20 074 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0322

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Phantom 3 Professional

Váha:
1280 g
Max. dosah:
3000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
1000 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
6000 m
Max. rychlost:
57 km/h
Kamera:
Integrovaná
Foto rozlišení:
12 MP
Video rozlišení:
4K
Stabilizace:
3osá
Datový tok:
60 Mbps
Zorné pole:
94 °
Živý přenos obrazu:
ano
CMOS senzor:
1/2.3”
ISO rozsah:
100 - 3200
Světelnost pevného objektivu:
2.8
Formát souborů:
JPEG, MOV, MP4, DNG
Audio záznam:
ne
Kapacita baterie:
4480 mAh
Maximální čas letu:
23 min.
Doba nabíjení:
60 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ne
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Neskládací
Rozměry:
Střední
Rozměry rozloženého dronu:
Diagonálně bez vrtulí: 350 mm
Rozsah provozní teploty:
0° až 40°C
Provozní frekvence:
2,4 GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální
Oficiální aplikace:
DJI GO
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Waypoints, Point of Interest, Course lock, Attitude mode, Follow Me, Home Lock
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
S kamerou, Barometr, GPS
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Podporované porty:
USB-A
Doporučený věk:
15+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Phantom 3 Professional

Profesionální dron se 4K kamerou, co potěší i hobby piloty

Dron Phantom 3 Professional je vybaven 4K ultra HD kamerou. Jeho intuitivní dálkový ovladač disponuje tlačítky pro návrat do výchozí pozice, zahájení/ukončení natáčení videa a 2 tlačítky s možností přiřazení libovolné funkce. Další novinkou je integrovaný video přenosový systém DJI Lightbridge s dosahem až 5 km. Stabilitu letu a přesnost pozicování zajišťuje pokročilý systém kombinující GPS a Glonass. Zcela nová technologie VPS spolu s ultrazvukovými senzory umožňuje udržovat pozici i v oblastech bez signálu GPS, popřípadě v interiéru.

Rozšiřte své vnímání světa o další rozměr a pohlédněte na něj z výšky. Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Professional se ve vzduchu stává vaším 6. smyslem a umožňuje vám prožít dosud nepoznaná dobrodružství.

Nepřekonatelná síla motorů

Vysoký výkon dronu DJI Phantom 3 Professional zajišťují silné motory, které mu společně s ESC propůjčují nebývalou rychlost, mrštnost a schopnost bezprostředně reagovat na pokyny pilota. DJI Phantom 3 Professional dovede vyvinout rychlost až 16 m/s, stoupá rychlostí 5 m/s a sestupuje při 3 m/s. Citlivý brzdový systém umožňuje pohotové zastavení a přechod do režimu vznášení v okamžiku, kdy jsou puštěny řídicí páky ovladače, k vynikajícím letovým vlastnostem přispívají i aerodynamicky tvarované samoutahovací vrtule.

Inteligentní baterie LiPo 4S/4480 mAh

Inteligentní baterie kvadrokoptéry DJI Phantom 3 Professional disponuje vestavěnými senzory a jasnými LED světelnými indikátory, které pilota průběžně informují o její zbývající výdrži a celkovém stavu. Phantom 3 Professional v závislosti na své současné vzdálenosti od pilota neustále propočítává energii potřebnou pro bezpečný návrat a v okamžiku, kdy je třeba letět zpět, pilota upozorní.

Hlavní řídící jednotka DJI Phantom 3 Professional

Během letu sbírá hlavní řídicí jednotka ze všech částí dronu letová data, zahrnující rychlost motorů, GPS lokaci a data z automatických senzorů, průběžně je zpracovává a vyhodnocuje. Dle takto vyhodnocených údajů poté přizpůsobuje chování dronu aktuálním letovým podmínkám.

IMU (inerciální měřící systém)

IMU jednotka sestává z 6osého gyroskopu a akcelerometru, které v reálném čase zaznamenávají i ty nejnepatrnější změny v pohybu a referují je hlavní řídící jednotce, takže je dron schopen na každou z těchto změn okamžitě reagovat a zachovat stabilní let.

ESC (elektronický regulátor otáček)

Pro let je rozhodujícím faktorem rychlost motorů a v případě dronu DJI Phantom 3 Professional řídí ESC každý motor zvlášť. ESC hlavní řídící jednotce průběžně odesílá esenciální údaje o rychlosti jednotlivých motorů a zároveň motorům předává pilotovy pokyny. Tato obousměrná komunikace podmiňuje stabilitu letu a umožňuje přesnější ovládání pohybů dronu - od nejjemnějšího náklonu až po náhlá prudká zrychlení.

Zlepšený systém pozicování

Dron s kamerou DJI Phantom 3 Professional nově využívá kombinaci systémů GPS a GLONASS, díky níž si je stále vědom své polohy a pozice vůči pilotovi. Tento pokročilý systém umožňuje přesnější vznášení na pozici, přesnější řízení pohybů dronu a rychlejší vyhledávání satelitů. Pomocí aplikace DJI GO lze vysledovat pozici dronu na živé mapě a nahrávat místa jeho vzletu - proces návratu do výchozí pozice je zjednodušen takřka na jedno poklepání prstem na obrazovku.

Phantom 3 Professional automaticky zaznamenává každý detail svého letu, pilot tak má stále na dosah kompletní informace o letové trase, vzdálenosti, letovém čase, uchovávány jsou dokonce i mezipaměťové verze všech fotografií a videí pořízených během letu. Pro případ potřeby konzultace a sdílení s týmem podpory DJI ukládá pokročilý letový zapisovač do paměti i veškerá data z interních mechanismů systému.

4K ultra HD kamera

Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Professional se pyšní kompaktní ultra HD kamerou, která pořizuje videozáznam ve 4K rozlišení při 30 snímcích za vteřinu a 12megapixelové fotografie. Kamera je osazena F2.8 objektivem s 20mm ohniskovou vzdáleností a zorným úhlem 94°. Rozsah ISO citlivosti je 100 – 3200 pro video a 100 – 1600 pro fotografii, kamera podporuje souborové systémy FAT32 (≤32 GB), exFAT (>32 GB) a formáty JPEG, DNG (RAW), MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264). 3osý závěs drží kameru za všech okolností stabilně a pevně, čímž vám umožňuje pořizovat dokonale plynulý videozáznam a krásně ostré fotografie nezávisle na dynamice letu dronu.

Ovladač se zabudovanou Lightbridge technologií

Ergonomicky tvarovaný dálkový ovladač dronu Phantom 3 Professional byl vyvinut speciálně pro leteckou fotografii - disponuje vysoce citlivými řídicími pákami, dedikovanými tlačítky pro zahájení/ukončení natáčení videa a pořizování fotografií, ovladačem pro polohování stabilizátoru, přepínači letových režimů i tlačítkem pro rychlý návrat domů. Ovladač je navíc ze spodní strany opatřen 2 tlačítky, kterým můžete přiřadit libovolnou funkci a mít tak své oblíbené letové funkce vždy na dosah ruky.

Do ovladače je zabudovaný HD video přenosový systém DJI Lightbridge s dosahem neuvěřitelných 5 km*, který umožňuje živé streamování z kamery dronu, právě snímaný obraz tak v reálném čase sledujete přímo na obrazovce svého mobilního zařízení.

*FCC: 5 km, CE: 3.5 km. Měřeno v prostředí bez překážek a mimo dosah elektromagnetického rušení. Podléhá místním předpisům.

Phantom 3 Professional a jeho letové režimy

K letovým režimům nově přibývá režim P-OPTI, který využívá systém VPS a umožňuje přesné udržení pozice i v případě nedostatečného nebo žádného signálu GPS.

Režim P (Positioning)

Režim P funguje nejlépe v prostředí se silným GPS signálem. Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Professional dle síly GPS signálu sama vybírá ze tří variant režimu:

P-GPS – k dispozici je GPS i VPS. K určování polohy dron využívá GPS.

P-OPTI – tato varianta je zvolena v případě nedostatečného signálu GPS. Pro udržení určité pozice dron využívá VPS (vizuální systém pozicování).

P-ATTI – není k dispozici ani GPS ani VPS, dron může využívat pouze barometr pro udržení výšky.

Režim A (Attitude)

Pro stabilizaci není využíváno ani vizuální pozicování, ani GPS - dron využívá pouze barometr pro udržování letové výšky. Pokud je dostupný signál GPS a byl-li úspěšně nahrán bod vzletu, dron se v případě ztráty spojení s dálkovým ovladačem dokáže navrátit do domovské pozice.

Režim F (Function)

Režim F aktivuje IOC, který zahrnuje 5 inteligentních funkcí:

Course Lock (CL) – v režimu CL dronu určujete směr letu. Dron se pohybuje zcela samostatně a udržuje zvolený kurz nezávisle na směrování kamery, během letu lze dronem libovolně otáčet a přizpůsobit jeho orientaci žádanému rozsahu záběru.

Home Lock (HL) – režim Home Lock přivolá dron zpět na místo vzletu. Orientace a směr letu dronu se vážou na domovskou pozici, pohyb je možný směrem k bodu vzletu i směrem od něj.

Point of Interest (POI) – v tomto režimu určujete dronu bod zájmu, místo nebo objekt, kolem nějž bude dron na váš povel kroužit a neustále jej udržovat v záběru.

Follow Me – v režimu Follow Me vás dron následuje a natáčí v pohybu, Follow Me režim je ideální pro dokumentaci vašich sportovních akcí i cestovatelských dobrodružství.

Waypoints – v režimu Waypoints přednastavujete celkovou letovou dráhu dronu. Za letu nahráváte do aplikace DJI GO jednotlivé trasové body a tím vytváříte individuální letovou trasu. Na váš povel se dron po zadané cestě začne samostatně přesouvat, přičemž jím můžete libovolně otáčet, polohovat stabilizátor a měnit nasměrování kamery.

S DJI GO do celého světa

Pomocí všestranné aplikace DJI GO můžete své jedinečné letecké záběry libovolně upravovat a poté je prostřednictvím sociálních sítí sdílet s přáteli i s celým světem. DJI GO také umožňuje živé streamování přímo na YouTube. V aplikaci lze nastavovat veškeré letové parametry, provádět změny v nastavení kamery, polohovat stabilizovaný závěs a aktivovat i řídit jednotlivé inteligentní letové režimy.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora a autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Obsah balení

 • DJI Phantom 3 Professional ze strany 1x Dron DJI Phantom 3 Professional s kamerou
 • DJI Phantom 3 Advanced vysílač s tabletem 1x Vysílač
 • DJI Phantom 3 baterie 1x Akumulátor
 • DJI Phantom 3 series vrtule 4x Vrtule (pár)
 • Phantom 3 nabíječ 1x Nabíječ
 • Phantom 3 napájecí kabel 1x Napájecí kabel
 • Micro USB kabel 1x Micro USB kabel
 • Micro SD karta 1x Micro SD karta (16GB)
 • DJI Phantom 3 Pro, Advanced - pojistka závěsu 1x Chránič gimbalu
 • Anti-drop kit 2x Pojistka závěsu
 • Tlumiče vibrací 4x Tlumící gumy
 • Landin pads Phantom 3 Advanced 4x Ochrana přistávacích nohou
 • Svorka pro odstranění vrtule 1x Svorka pro odstranění vrtule
 • Sada samolepek 5x Sada samolepek
 • 1x CZ manuál

Víte, že čínská společnost Ehang vypustila v jeden okamžik do vzduchu 1374 dronů, aby vytvořily něco jako nebeský displej?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky