Dron DJI Phantom 3 SE

Kvadrokoptéra Phantom 3 SE s 4K kamerou, dosah 500 m, GPS a VPS, doba letu 25 minut. Staňte se režisérem a kameramanem svých vlastních zážitků, dejte kameře křídla a vstupte s námi do budoucnosti.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

14 990 Kč s DPH

12 388 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0332

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Phantom 3 SE

Váha:
1236 g
Max. dosah:
4000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
500 m
Max. výška nad mořem:
6000 m
Datový tok:
60 Mbps
Světelnost pevného objektivu:
2.8
Kapacita baterie:
4480 mAh
Maximální čas letu:
25 min.
Rozměry složeného dronu:
289x289,5x185mm
Rozsah provozní teploty:
0°C - 40°C
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální
Požadované operační systémy:
IOS, Android
Ovládání:
Ovladačem
Podporované SD karty:
microSDHC
Doporučený věk:
15+

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Phantom 3 SE

DJI Phantom 3 SE

Vezměte do ruky vysílač, přidejte plyn a začněte vytvářet svůj svět, svůj film… Phantom 3 SE je kompletní sestava DJI, navržená k vysokému výkonu, ale přitom je lehká a flexibilní, aby dron mohl poskytnout stabilitu, kterou potřebujete pro vytvoření dokonalých záběrů a fotografií. Platforma pro leteckou fotografii a video je „připravená k letu rovnou z krabice“.Dron je vybaven palubní kamerou s objektivem o ohniskové délce 20 mm s 3osým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 12MP snímky a stabilní videozáznam v kvalitě až 4K.

Pokročilý řídící systém = stabilní a snadno ovladatelný dron při létání pod střechou i širou oblohou

Downward Vision Systém umožňuje přesné visení v požadované pozici v nízké výšce, a to dokonce i bez GPS. Stejně jako všechny řídící letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na místo vzletu, pokud dojde ke ztrátě řídicího signálu, nebo poklesu napětí napájecího akumulátoru. Ultrazvukové a zrakové senzory měří nadmořskou výšku a rychlost a poskytují uživatelům informace, které potřebují k bezpečnému letu. *
* Umístění vize funguje pouze při letu na nebo pod 3 metry nad vhodně osvětlenými a jasně vytesanými plochami.

Phantom 3 SE se chlubí maximální rychlostí letu až 57 km/h a maximální dobu letu až 25 minut při použití plně nabitého Inteligentního pohonného akumulátoru 4480 mAh.

Tělo Phantoma 3 SE

Základem draku modelu je kompaktní skořepinový výlisek z odolného plastu, který nese motory, řídicí elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháněn 4 novými střídavými motory, pro napájení slouží 4článkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorem zbývající kapacity, který se ukládá do schránky ve středu modelu. Pro signalizaci provozních stavů slouží 3barevný LED indikátor s vysokou svítivostí. Výbornou „čitelnost“ polohy modelu zajišťují LED světla s vysokou svítivostí na spodní straně ramen – zadní ramena blikají zeleně, nebo žlutě (dle vybraného letového režimu).

Přistávací zařízení tvoří dvojice plastových profilů, která nese také přijímačovou anténu. Kamera DJI je již z výroby zabudovaná a ke zprovoznění modelu je nutné pouze stáhnout do chytrého telefonu aplikaci DJI GO.

Řídící jednotka může pracovat ve 3 letových režimech, které umožňují plně přizpůsobit chování modelu vašim požadavkům:

P-režim

Bezpečný pro létání. V tomto režimu má Phantom 3 silný GPS signál a může používat Downward Vision System umožňující přesné visení v požadované poloze pod střechou i venku. Při létání venku to také znamená, že byla zaznamenána poloha Místa vzletu, takže je možný automatický návrat v případě ztráty řídícího signálu. Polohu určuje na základě GPS.

V P režimu jsou možné 3stavy:

 • P-GPS: GPS pracuje nejlépe pod širou oblohou na otevřeném prostranství; Phantom 3 používá GPS pro přesné visení na místě, je-li GPS signál dostatečně silný.
 • P-OPTI: Není-li GPS signál dostatečný, model může pro přesné visení použít optický Vision Positioning System (VPS).
 • P-ATTI: není-li k dispozici GPS ani DVS, model používá pro udržení polohy pouze barometrický výškoměr, takže přesně stabilizována je pouze výška.

Zapamatujte siMějte na paměti, že DVS nemusí pracovat správně, pokud Phantom 3 letí nad vodou, nad nerovným terénem nebo při nízké intenzitě osvětlení.

A-režim

Režim, ve kterém není funkční GPS, ani DVS. Model využívá pouze barometrického čidla pro udržování výšky. Pokud je správně zapsán bod vzletu, model se při ztrátě řídícího signálu vrátí na místo vzletu.

F-režim

Režim IOC, ve kterém je využíváno 5letových funkcí

 • Course Lock (CL)
 • Home Lock (HL)
 • Bod zájmu (POI)
 • Follow Me
 • Waypoints

Samozřejmostí u Phantom 3SE je návrat na místo vzletu, který nastane v těchto případech:

 • stisknutí tlačítka pro automatický návrat
 • nízké napětí baterie
 • ztráta řídícího signálu

Mobilní aplikace

S mobilní aplikací můžete převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Vše od manuálního nastavení parametrů kamery po letovou telemetrii i automatický vzlet a přistání je jen otázkou dotyku prstem. Brzy také s více funkcemi a aktualizacemi. Aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem OS, nebo Android.

Pomocí chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací máte možnost ovládat váš model, nastavovat jednotlivé parametry, upgradovat firmware. Je k dispozici online náhled v reálném čase v HD kvalitě (rozlišení 720p).

4K Kamera a závěs

Phantom 3 SE zaznamenává detailní a živé video 4K 30 fps. Zároveň snímá fotografie ve formátu JPEG nebo DNG 12 MP, které poskytují flexibilitu při postprocesingu. Speciální objektiv s pevným fokusem 94° FOV Phantom 3 SE výrazně snižuje zkreslení. Fotografujte úžasné širokoúhlé fotografie se živými barvami a zachyťte svět ve své kráse.

3osý kardanový kamerový fotoaparát účinně snižuje efekt chvění a rolovacích efektů, takže jeho záběry jsou hladké a stabilní. Kardanové motory působí proti nežádoucímu pohybu fotoaparátu v reálném čase a udržují fotoaparát rovnoměrný a stabilní, aby natáčel filmové záběry. Záznam může být ukládán na 16Gb micro SD kartu, která není součástí balení (max. velikost micro SD karty je 64 GB, rychlost zápisu Class 10 nebo UHS-1)

Vysílač

S mobilním zařízením namontovaným na dálkovém ovladači mohou uživatelé sledovat živé vysílání HD v reálném čase při úpravě nastavení fotoaparátu a letadla. Pokročilá rozšíření rozsahu Wi-Fi je integrována do regulátoru, takže přenos videa a připojení zůstávají spolehlivé v rozmezí 500 m. *
* Maximální rozsah řízení se může lišit v závislosti na vašem prostředí a místních předpisech.

Technické parametry aplikace DJI GO

Kvalita živého zobrazení 720P @ 30fps
Požadované operační systémy iOS 9.0 nebo novější
Android 4.4.0 nebo novější
Doporučená zařízení iOS: iPhone 5, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6, iPhone 6, iPhone 6, iPhone 6, iPhone 7, iPhone 7, iPhone 7, iPhone 7, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Mobilní, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi -Fi + Mobilní, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Mobilní, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Mobilní, iPad mini 4 a iPad mini 4 Wi-Fi + Mobilní
Android Samsung S5, Samsung S6, Samsung S5, Samsung S5, Samsung Nexus 7, Google Nexus 7, Google Nexus 7, Ascend Mate7, Huawei P8 Max, Huawei Mate 8, Nubia Z7 mini, Sony Xperia Z3, MI 3, MI PAD, Smartisan T1
* zařízení k dispozici na testování a vývoj pokračuje.

Obsah balení

 • 1x Dron DJI Phantom 3 SE s kamerou
 • 1x Vysílač
 • 1x Akumulátor
 • 4x Vrtule (pár)
 • 1x Nabíječ
 • 1x Napájecí kabel
 • 1x Chránič gimbalu
 • 1x Drobné příslušenství
 • 1x CZ manuál

Náš tým dronařů už společně nalétal přes 30 000 hodin.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky