DJI FPV - závodní drony

I DJI představilo svůj dlouho očekáváný FPV dron, jehož kameru najdete na „čumáku“ letounu a se kterým si můžete užívat záběry z pohledu první osoby (z First-Person View). Objevte kvalitativní špičku mezi závodními drony, která v sobě spojuje ty nej vychytávky z klasických dronů DJI a přidává k nim ultra výkon a neuvěřitelnou rychlost až 150 km/h. Ovládání FPV dronu ještě nikdy nebylo tak user-friendly jako v podání ultra-rychlého dronu od DJI.

I DJI představilo svůj dlouho očekáváný FPV dron, jehož kameru najdete na „čumáku“ letounu a se kterým si můžete užívat záběry z pohledu první osoby (z First-Person View). Objevte kvalitativní špičku mezi závodními drony, která v sobě spojuje ty nej vychytávky z klasických dronů DJI a přidává k nim ultra výkon a neuvěřitelnou rychlost až 150 km/h. Ovládání FPV dronu ještě nikdy nebylo tak user-friendly jako v podání ultra-rychlého dronu od DJI.

Na FPV dron z dílny DJI se tešila celá dronařská obec a je konečně tady! Jako jsme u DJI zvyklí, i jeho závodní FPV dron se intuitivně ovládá, na rozdíl od vlastních skládaček nebo modelů jiných výrobců, které jste museli ovládat zcela manuálně. Novinka od DJI, kterou vám servíruje v kombu s brýlemi a vším, co k akčnímu poletu z netradiční perspektivy potřebujete, se totiž umí sama vznášet ve vzduchu, i když pustíte kniply. Přidejte k tomu video v 4K/60fps kvalitě a superširoký 150° rozhled z pohledu první osoby a držíte v ruce stroj, který převrátí naruby celou kategorii FPV dronů.

Skladem > 10 ks pondělí 11. 7. u vás

35 999 Kč s DPH K zapůjčení za 2 500 Kč

ks

Recenze našeho specialisty

Alex Tester DronPro

Nejen Alex se těšil na první FPV dron od DJI jak malej Jarda (nebo Alda?). Už přiletěl a s ním i první česká recenze s videjkem, kde uvidíte unboxing a samozřejmě i polet této dlouho očekávané novinky.

Zobrazit celou recenzi

Na FPV dron z dílny DJI se tešila celá dronařská obec a je konečně tady! Jako jsme u DJI zvyklí, i jeho závodní FPV dron se intuitivně ovládá, na rozdíl od vlastních skládaček nebo modelů jiných výrobců, které jste museli ovládat zcela manuálně. Novinka od DJI, se totiž umí sama vznášet ve vzduchu, i když pustíte kniply. Přidejte k tomu video v 4K/60fps kvalitě a superširoký 150° rozhled z pohledu první osoby a držíte v ruce stroj, který převrátí naruby celou kategorii FPV dronů.

Na objednávku

19 599 Kč s DPH

ks

Co jsou to freestyle drony a závodní drony?

I když oficiální závodní ligy mají svá specifická pravidla, jaké drony smějí v jejich soutěžích startovat, s FPV dronem a nasazenými FPV brýlemi vždy zažijete pocit, jako byste seděli přímo v pomyslném droním kokpitu, ať létáte kdekoliv. FPV je totiž zkratkou pro First-Person View, tedy pohled z první osoby, který vám zprostředkuje kamera na předku dronu. Můžete vyzkoušet, kolik ze závodního dronu vymáčknete, nebo vyzvat na rychlostní souboj kolegy dronaře.

Místo FPV dronu nebo závodního dronu se také můžete setkat s pojmem „freestyle dron“. Freestyle dron je takový bezpilotní letoun, který vám dává do rukou možnost kompletního nebo téměř kompletního manuálního ovládání, takže s dronem můžete ve vzduchu provádět různé triky a psí kusy, aniž by vás omezovaly bezpečností prvky a různé chytré režimy, které mají u běžných dronů s kamerou usnadnit ovládání.

Rychlé FPV drony s brýlemi vyčarují zážitek z létání s nohama na zemi

S FPV dronem by byla jen poloviční sranda, pokud byste si ho pořídili bez FPV brýlí. Právě skrze brýle si můžete naplno užít v reálném čase ono FPV, nejen ho hltat ze záznamu. Samozřejmě, že si můžete DJI FPV dron pořídit samostatně, ale doporučujeme DJI FPV Combo, kde najdete v jednom balíku vše pro parádní FPV polet s nohama na zemi. A co víc – s více FPV brýlemi se může připojit více kamarádů k přenosu z jednoho dronu, a můžete si tak užít polet s rychlým FPV dronem všichni najednou.

Naučte se létat se závodními drony s brýlemi v našem FPV kurzu

Jak už chápete, ovládání závodního dronu s brýlemi na hlavě, i bez brýlí, je v manuálním nebo poloautomatickém režimu náročnější než u klasických dronů, které po puštění kniplů zůstanou levitovat ve vzduchu. Cena závodních dronů DJI přitom není zanedbatelná, a pokud nemáte domácí skládačku za pár tisícovek, je namístě si příliš nefandit. Proto jsme pro vás připravili speciální kurz FPV První start, kde se naučíte ve potřebné pro pohodový let bez nehod. I v online formě pro případ zombie apokalypsy :-)

Jak se stát profesionálním závodníkem s drony?

Už se závodním dronem umíte a jako pilot dronu máte sebevědomí si to rozdat se i se soupeři? Tak to je na čase zapsat se do nějakých závodů dronů. Droní závody neboli drone racing se teď rozjíždí na plné obrátky a patrně nejznámější v ČR je Rotorama liga. V zahraničí zase závodům dronů kraluje miamská Drone Racing League, která je takový ekvivalentem mistrovství světa droních závodníků.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

Chcete řidičák na dron?

Řidičák na dron si s námi už vysloužilo 341 nadšených pilotů a další stále přibývají.

ridicak-s-vlastnim-dronem@2x

Účastníci našich školení mají 100% úspěšnost v testech a u zkoušek ÚCL

V ČR už je téměř 500 certifikovaných pilotů z toho 1/4 z naší stáje.

Zobrazit detail školení

Vyberte si z produktových řad DJI nebo dejte na Alexův TIP

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den