DJI FPV - závodní drony

I DJI představilo svůj dlouho očekáváný FPV dron, jehož kameru najdete na „čumáku“ letounu a se kterým si můžete užívat záběry z pohledu první os... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kombinace filtrů bohužel vrtulky neroztáčí

Upravte prosím filtry, nebo nám napište na info@dronpro.cz
Klidně také zavolejte na 216 216 022.

Rádi vám pomůžeme s výběrem

DJI FPV - závodní drony

I DJI představilo svůj dlouho očekáváný FPV dron, jehož kameru najdete na „čumáku“ letounu a se kterým si můžete užívat záběry z pohledu první osoby (z First-Person View). Objevte kvalitativní špičku mezi závodními drony, která v sobě spojuje ty nej vychytávky z klasických dronů DJI a přidává k nim ultra výkon a neuvěřitelnou rychlost až 150 km/h. Ovládání FPV dronu ještě nikdy nebylo tak user-friendly jako v podání ultra-rychlého dronu od DJI.

Co jsou to freestyle drony a závodní drony?

I když oficiální závodní ligy mají svá specifická pravidla, jaké drony smějí v jejich soutěžích startovat, s FPV dronem a nasazenými FPV brýlemi vždy zažijete pocit, jako byste seděli přímo v pomyslném droním kokpitu, ať létáte kdekoliv. FPV je totiž zkratkou pro First-Person View, tedy pohled z první osoby, který vám zprostředkuje kamera na předku dronu. Můžete vyzkoušet, kolik ze závodního dronu vymáčknete, nebo vyzvat na rychlostní souboj kolegy dronaře.

Místo FPV dronu nebo závodního dronu se také můžete setkat s pojmem „freestyle dron“. Freestyle dron je takový bezpilotní letoun, který vám dává do rukou možnost kompletního nebo téměř kompletního manuálního ovládání, takže s dronem můžete ve vzduchu provádět různé triky a psí kusy, aniž by vás omezovaly bezpečností prvky a různé chytré režimy, které mají u běžných dronů s kamerou usnadnit ovládání.

Rychlé FPV drony s brýlemi vyčarují zážitek z létání s nohama na zemi

S FPV dronem by byla jen poloviční sranda, pokud byste si ho pořídili bez FPV brýlí. Právě skrze brýle si můžete naplno užít v reálném čase ono FPV, nejen ho hltat ze záznamu. Samozřejmě, že si můžete DJI FPV dron pořídit samostatně, ale doporučujeme DJI FPV Combo, kde najdete v jednom balíku vše pro parádní FPV polet s nohama na zemi. A co víc – s více FPV brýlemi se může připojit více kamarádů k přenosu z jednoho dronu, a můžete si tak užít polet s rychlým FPV dronem všichni najednou.

Naučte se létat se závodními drony s brýlemi v našem FPV kurzu

Jak už chápete, ovládání závodního dronu s brýlemi na hlavě, i bez brýlí, je v manuálním nebo poloautomatickém režimu náročnější než u klasických dronů, které po puštění kniplů zůstanou levitovat ve vzduchu. Cena závodních dronů DJI přitom není zanedbatelná, a pokud nemáte domácí skládačku za pár tisícovek, je namístě si příliš nefandit. Proto jsme pro vás připravili speciální kurz FPV První start, kde se naučíte ve potřebné pro pohodový let bez nehod. I v online formě pro případ zombie apokalypsy :-)

TIP

Podařilo se vám svůj nový DJI dron hned rozstřelit? Nebojte se a pošlete ho k nám do servisu DJI dronů v Praze.

Jak se stát profesionálním závodníkem s drony?

Už se závodním dronem umíte a jako pilot dronu máte sebevědomí si to rozdat se i se soupeři? Tak to je na čase zapsat se do nějakých závodů dronů. Droní závody neboli drone racing se teď rozjíždí na plné obrátky a patrně nejznámější v ČR je Rotorama liga. V zahraničí zase závodům dronů kraluje miamská Drone Racing League, která je takový ekvivalentem mistrovství světa droních závodníků.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete prorazit v Hollywoodu?

Nejsou snímky jako snímky a jen každý 10. pilot umí s dronem natočit použitelné záběry.

pro-profiky@2x

Staňte se odborníky na oblast natáčení a focení z dronu v našem individuálním kurzu

Zhodnotíme vaše schopnosti, připravíme plán na míru a za 12 hodin máte v malíku postupy profi kameramanů.

Zobrazit detail školení