Drony DJI M350 RTK

Dron DJI M350 RTK je král mezi profesionálními drony. Chlubí se vestavěnou noční FPV kamerou pro noční inspekce, možností připojit až 3 užitečná ... Více o dronech...

Matrice 350 RTK, modernizovaná vlajková loď profesionální platformy dronů od DJI, nabízí zcela nový systém přenosu videa a ovládání, efektivnější systém baterií a komplexnější bezpečnostní funkce. Spolehněte se také na bohaté možnosti napojení dalších kamer a užitečného zatížení, včetně SDK pro propojení s doplňky 3. stran. S letovým časem 55 minut, voděodolností IP55 a dálkovým ovladačem DJI RC Plus je Matrice 350 RTK ready pro různé letecké operace. Maximální zatížení 2,7 kg, odolnost proti větru 12 m/s a rozsah provozní teploty od –20 °C do 50 °C vás podrží i v extrémních podmínkách.

289 990 Kč s DPH

Skladem 1 ks čtvrtek 18. 7. u vás

Drony DJI M350 RTK

Dron DJI M350 RTK je král mezi profesionálními drony. Chlubí se vestavěnou noční FPV kamerou pro noční inspekce, možností připojit až 3 užitečná zatížení a zajímavým příslušenstvím, jako je CSM radar, který dokáže v okolí dronu detekovat tenké překážky (typicky větve nebo dráty elektrického vedení). Přenosová technologie DJI O3 Transmission system se postará o hladký přenos obrazu a o provoz bez zdržování se zase zasadí inovovaný duální bateriový systém s podporou hot-swap. S letovým časem 55 minut, maximálním zatížením 2,7 kg, voděodolností IP55 a dálkovým ovladačem DJI RC Plus je Matrice 350 RTK ready pro různé letecké operace.

M350 RTK: Nejchytřejší pomocník současnosti mezi industriálními drony

Je robustní, unese až 2,7 g užitečné zátěže, ale zároveň je maximálně user-friendly, abyste mohli naplánovat akci bez složitostí nebo prostě rychle a bezpečně vzhlétnout, když je to potřeba. O bezpečnost se v DJI při vývoji modelu DJI M350 RTK starali především k záložnímu systému a rozpoznávání překážek v 6 směrech přidali navíc Arm Lock Indicator proti nechtěnému odemčení ramen dronu a FPV kameru pro noční vidění s funkcí PinPoint pro lepší navigaci po setmění.

Kompatibilní s legendárními kamerami Zenmuse H20 i kamerami 3. stran díky Payload SDK

Na DJI M350 RTK můžete namontovat až 3 kamery. Tento profesionální dron si skvěle rozumí s řadou kamer Zenmuse H20, noční kamerou Zenmuse H20N, full-frame kamerou Zenmuse P1 nebo kamerou s LiDARem Zenmuse L1. Rozhodně se ale nenechte omezovat, díky SDK si dron a jeho payloads přizpůsobíte svému druhu mise.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete řidičák na dron?

Řidičák na dron si s námi už vysloužilo 341 nadšených pilotů a další stále přibývají.

ridicak-s-vlastnim-dronem@2x

Účastníci našich školení mají 100% úspěšnost v testech a u zkoušek ÚCL

V ČR už je téměř 500 certifikovaných pilotů z toho 1/4 z naší stáje.

Zobrazit detail školení