Webová kamera Insta360 Link

Webová kamera Insta360 Link přichází na trh jako revoluční nástroj pro všechny, kdo hledají kameru s vysokým rozlišením pro své videokonference n... Více o dronech...

Insta360 Link je webová kamera s rozlišením 4K a umělou inteligencí. Svou inteligenci dokazuje rozpoznáváním gest a automatickým trackováním zabíraného objektu, můžete ji ovládat gesty a využít několik dalších chytrých vychytávek. Webkamera Insta360 Link se hodí pro videokonference, online vzdělávání i herní streamování a je dispozici pro Mac a Windows.

7 590 Kč s DPH

Skladem > 10 ks čtvrtek 18. 7. u vás

Webová kamera Insta360 Link

Webová kamera Insta360 Link přichází na trh jako revoluční nástroj pro všechny, kdo hledají kameru s vysokým rozlišením pro své videokonference nebo streamy. Nabízí výborné rozlišení 4K, takže každý detail zachytíte s nejvyšší možnou kvalitou. Je to ideální volba nejen pro profesionální videokonference a online vzdělávání, ale i pro herní streamování. Využijte chytré automatické módy pro efektivnější práci a přenos informací.

Inteligentní funkce webkamery pro komfortní ovládání

Kamera Link se pyšní nejen vynikajícím rozlišením, ale také řadou inteligentních funkcí, které využívají umělou inteligenci. Automatické trackování objektu a rozpoznávání gest přinášejí novou úroveň pohodlí při ovládání webkamery. Tato šikovná kamerka je univerzálním nástrojem pro Mac a Windows, který splní všechny vaše potřeby a překonává očekávání. 

Chytré režimy pro záživnější videokonference a speciální efekty webové kamery

Máte k dispozici různé chytré módy, které vám pomohou zefektivnit práci i prezentaci informací. V DeskView módu se automaticky přeostří na materiály na stole, zatímco WhiteBoard mód ideálně zvýrazní bílou prezentační tabuli. OverHead mód nabízí flat-lay náhled pracovního stolu z ptačí perspektivy a Portrait mód umožňuje střídat záběr na výšku a na šířku (9:16).

Vyzkoušejte všechny inovace, které přináší webová kamera Insta360 Link a odhalte nové dimenze online komunikace. Vybavena špičkovými technologiemi, přináší kvalitu, komfort a efektivitu do vašeho každodenního života. Objevte i další kamery z dílny Insta360.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení