Workshop - Létání s nohama na zemi

Nasaďte si virtuální FPV brýle a vzlétněte do oblak s nohama na zemi. Prolétněte se sami, jako byste seděli v kokpitu letadla, nebo se nechce pořádně povozit od našich pilotů.

Nasaďte si virtuální FPV brýle a vzlétněte do oblak s nohama na zemi. Prolétněte se sami, jako byste seděli v kokpitu letadla, nebo se nechce pořádně povozit od našich pilotů.

Jak to probíhá?

Připravíme dron DJI Mavic v kombinaci s virtuálními brýlemi. Vyzkoušíte si, jaké je to létat samostatně a pak vás vezmou na šílenou jízdu naši ostřílení piloti. Nic pro slabší žaludky.

Základní informace

Cena:

Od 40 000 Kč bez DPH

Počet účastníků:

Není omezen

Délka workshopu:

Půlden (4 hodiny), ale možno na míru

Požadavky na prostor:

Dostatek volného neosídleného prostranství - pole, louka, les...

Lektor

Alex Novotný Specialista na drony a pravidla létání

Alex je specialista na drony, kterým se věnuje už 6 let. Má za sebou víc jak 1000+ hodin létání a 500+ hodin školení. Vše za vás vyzkoušel (včetně pádů) a vy tak dnes můžete těžit z jeho know-how a radovat se ze svého nového stroje a krásných záběrů bez karambolů.

Těšíme se na workshop s vámi

Nezávazná poptávka

Vaše nejčastější otázky

Je možné uspořádat workshop v angličtině?

Yes, we speak English.

Jsou drony pojištěné kdyby něco?

Ano, drony mají all-risk pojištění pro všechny případy. Kdyby se splašily a skočily někomu za krk, stejně jako kdyby někomu z vás třeba upadl.

Kolik lektorů dorazí na workshop?

V závislosti na velikosti akce, ale vždy od nás dorazí minimálně 2 piloti.

Co když nějaký dron nebo brýle nebudou fungovat?

Nebojte se, máme s sebou vždy náhradní stroje i příslušenství, takže o nic nepřijdete, ani kdyby se nám lepila smůla na paty.

Nevíte, jaký workshop vybrat? Nevadí, zavolejte nám a my vám poradíme

Alex

Specialista na drony a tuzemskou legislativu

216 216 022 (Po–Pá 9–18h)

Nabídka našich dalších workshopů

Chcete se zorientovat ve světě dronů a prohlédnout si jeho nezajímavější zástupce? Pozvěte nás na svou akci a uvidíte, že všichni při pohledu na droní krasavce zalapají po dechu.

Vyzvěte kolegu na originální a napínavý souboj formou droního závodu. Budete mít k dispozici mini drony, instruktory a překážkovou dráhu. Troufnete si?