Dron DJI Matrice 200

Drony řady Matrice 200 a 210 vyvinuli inženýři DJI pro profesionály a firmy, které potřebují provádět inspekce nebo natáčet za každého počasí. Pe... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Matrice 200

Drony řady Matrice 200 a 210 vyvinuli inženýři DJI pro profesionály a firmy, které potřebují provádět inspekce nebo natáčet za každého počasí. Perfektně totiž zvládají extrémní podmínky a náročné mise. Odolají dešti a ustojí teploty v rozsahu –20° až 50° C. Modely můžete osadit až 2 kamerami současně. Na trhu je v současnosti už druhá verze těchto dronů s označením V2, která přináší vyšší užitečnou hmotnost, ještě větší odolnost před povětrnostními vlivy, delší dosah signálu a možnost montáže kamer 3. stran.

Dron DJI Matrice 200 V2

Matrice 200 V2 podporuje FPV, tedy pohled z první osoby, takže se, např. při inspekcích, ještě lépe orientujete, kam dron nasměrovat, abyste kamerou prohlédli přesně to místo, které potřebujete. Systém TimeSync se postará o precizní geotagging vašich snímků, chytrá kalibrace zase upraví těžiště dronu po připojení kamery nebo jiného užitečného zatížení.

Dron DJI Matrice 210 V2

Ještě vymakanější je „dvěstědesítka“: S maximální vzletovou hmotnost až 6,14 kg máte možnost navěsit na dron až 1,5 kg další zátěže, třeba 2 kamery současně v různých konfiguracích a využít tak celkem 3 gimbaly – 1 na vrchní straně dronu nebo 2 spodní. Při využití 2 spodních gimbalů současně je navíc můžete nezávisle ovládat. Pro leteckou fotogrammetrii doporučujeme DJI Matrice 210 V2 vylepšený o RTK modul.        

Který z nich se stane vaším novým kolegou?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete prorazit v Hollywoodu?

Nejsou snímky jako snímky a jen každý 10. pilot umí s dronem natočit použitelné záběry.

pro-profiky@2x

Staňte se odborníky na oblast natáčení a focení z dronu v našem individuálním kurzu

Zhodnotíme vaše schopnosti, připravíme plán na míru a za 12 hodin máte v malíku postupy profi kameramanů.

Zobrazit detail školení