Pojízdná kamera RoboMaster

DJI Robomaster S1 je ultimátní vozítko s Full HD kamerou, které si nebere servítky s natáčením a jízdou přes téměř jakýkoliv povrch. Cena DJI Rob... Více o pojízdné kameře RoboMaster

DJI RoboMaster S1 je ultimátní vozítko s Full HD kamerou, které si nebere servítky s natáčením a jízdou přes téměř jakýkoliv povrch – ať už je to štěrk, huňatý koberec, nebo hromada prádla v dětském pokojíčku 🙂 DJI přichází s edukativní hračkou, kterou si sami složíte a následně ji zkrotíte pomocí zobrazovacího zařízení s FPV náhledem (třeba pomocí smartphonu) a intuitivní RoboMaster appky. DJI RoboMaster S1 zároveň zdokonalí vaše ratolesti v jednoduchém i pokročilém programování.

14 590 Kč s DPH

Skladem 1 ks středa 24. 7. u vás

RoboMaster EP Core byl sestrojen tak, aby posunul výuku na další úroveň. Tento pokročilý vzdělávací robot je dalším rokem ve vývoji po RoboMasteru S1 a přináší ucelený vzdělávací systém dle zásad STEAM (Science, technology, engineering, and mathematics). Přináší do vzdělávání umělou inteligenci a programovací projekty pro studenty všech věkových kategorií a úrovní zkušeností. K vozítku náleží také výkonné mechanické příslušenství, oficiální sada DJI Software Development Kit (SDK), rozšiřitelný software a hardware, vlastní učební plán a průběžně aktualizovaná databáze RoboMaster EP Core Competition. Jednoduše řečeno, RoboMaster EP Core je bezkonkurenčním vzdělávacím nástrojem pro studenty a pedagogy.

24 999 Kč s DPH

Na objednávkuZa 1-4 týdny u vás

Pojízdná kamera RoboMaster

DJI Robomaster S1 je ultimátní vozítko s Full HD kamerou, které si nebere servítky s natáčením a jízdou přes téměř jakýkoliv povrch. Cena DJI RoboMasteru je na hračku poměrně vysoká, ale není to jen tak ledajaké autíčko – tuhle edukativní hračku si sami složíte, následně ji zkrotíte pomocí zobrazovacího zařízení s FPV náhledem (třeba pomocí smartphonu) a intuitivní RoboMaster appky a pak se můžete krok za krokem učit programovat. A kdo ví, třeba to dotáhnete až na RoboMástří šampionát.

Parametry pojízdné kamery RoboMaster

RoboMasteru dali v DJI do vínku působivou výbavu, kterou si můžete sami uzpůsobit, a robůtek se tak chová přesně podle vašich přání. K zadání povelů slouží jazyky Scratch & Python a 46 programovatelných komponent, RoboMaster pak „přemýšlí“ díky 6 modulům umělé inteligence. 6 PWM portů pro příslušenství vám umožní osadit vozítko dalšími vychytávkami a stát se na bojišti, i když je to třeba jen dětský pokoj, nepokořeným tankistou.

Pohled jako z tankistova průzoru  

DJI Robomaster S1 se díky náhonu na všechna 4 kola pohybuje terénem jako Sherman M4 Východním Pruskem a vy se jako operátor můžete tou jízdou kochat z pohledu první osoby. Plynulý FPV náhled vás tak přenese do centra bitvy, ať už na zobrazovacím zařízení, nebo pomocí FPV brýlí.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete řidičák na dron?

Řidičák na dron si s námi už vysloužilo 341 nadšených pilotů a další stále přibývají.

ridicak-s-vlastnim-dronem@2x

Účastníci našich školení mají 100% úspěšnost v testech a u zkoušek ÚCL

V ČR už je téměř 500 certifikovaných pilotů z toho 1/4 z naší stáje.

Zobrazit detail školení