Prodejna dronů DJI v Praze a DJI showroom

Není nad to si drony prohlédnout na vlastní oči a vše si důkladně osahat. Přijměte pozvání do naší prodejny dronů DJI v Praze na Smíchově a nasajte atmosféru budoucnosti. Jsou zde pro vás prodavači z masa a kostí, kteří vám v dnešním digitálním světě podají lidskou pomocnou ruku. Vyberou s vámi nejvhodnější drony a zařídí související služby.

Není nad to si drony prohlédnout na vlastní oči a vše si důkladně osahat. Přijměte pozvání do naší prodejny dronů DJI v Praze na Smíchově a nasajte atmosféru budoucnosti. Jsou zde pro vás prodavači z masa a kostí, kteří vám v dnešním digitálním světě podají lidskou pomocnou ruku. Vyberou s vámi nejvhodnější drony a zařídí související služby.

DronPro: Vaše nejoblíbenější prodejna dronů v Praze 

Navštivte naši prodejnu dronů DJI v Praze na Smíchově specializující se vedle dronů DJI a dronů Autel na profesionální oborová řešení, kamery na drony a příslušenství k dronům. Dejte si v našem DJI showroomu v Praze kávu nebo mattonku a poraďte se, co chcete s drony podnikat a jaká technika bude pro váš účel využití nejlepší.

DJI Store Praha a DJI Showroom Praha

Po vkročení do našeho DJI showroomu vás čeká 5hvězdičková péče, ať už si jdete jen koupit náhradní vrtulky, letoun z bazaru dronů, nebo dron za statisíce. Jsou vám tu vždy k dispozici odborníci na hobby i profi drony, na využití dronů v průmyslu, zemědělství nebo armádě a lektoři létání z naší letecké školy, kteří vám rádi doporučí vhodný kurz pro vaši úroveň znalostí a druh bezpilotního vybavení.

Nádražní 86
150 00 Praha 5 - Smíchov
Na tuto adresu zasílejte reklamace Zobrazit na mapě

Provozní doba
Po–Pá: 9:00 – 18:00

216 216 022 (Po–Pá 9–18h)

info@dronpro.cz

Výdejní místo pro e-shop ano

Místo pro školení ano

Odborné poradenství ano

Platební karty

visa-verified
visa
mastercard-securecode
mastercard
gopay

Jak se k nám dostanete

Autem

Autem vjeďte do ulice Za Ženskými domovy, kde můžete využít placené parkoviště vedle autobusového nádraží za 50 Kč/h – asi 100 m od naší prodejny. Nejlepší je ale zaparkovat v OC Nový Smíchov (2 h zdarma, 1 tram zastávka/5 min. pěšky). Třetí možnost je přímo u nás před prodejnou, ale je tu zákaz zastavení, takže jen pro rychlovky :)

Metrem

Naše prodejna je na dohled od stanice metra B Anděl, když použijete východ směrem Na Knížecí. Vrátíte se k tramvajovým kolejím a po levé ruce uvidíte náš showroom.

Tramvají

Využijte tramvaje číslo 5, 12, nebo 20 a vystupte na zastávce Na Knížecí. Pokračujte směrem na Anděl a po pravé ruce uvidíte náš obchod. Poblíž je také zastávka tramvaje č. 7.

Náš gang

 • Alex

  Sonduju, analyzuju, vyhodnocuju a nikdy nepřestávám lovit! Svoje stopy zanechávám ve vzduchu a v onlinu. Jsem droní Gee :))

 • Richard

  Ať se jedná o pomoc s výběrem nového stroje, řešením technického problému, nebo s vysvětlením pravidel létání, vždy jsem tu od toho, abych vám poradil a navedl vás správným směrem. Sám jsem nadšený dronař, co se s vámi podělí o všemožné tipy a triky, které vám pomohou z vašeho stroje dostat maximum.

 • Ondra

  Fascinuje mě vše, co létá! Takže pokud právě neprodávám drony na prodejně, tak pravděpodobně někde poletuji či školím nějakého draka!

 • Honza

  Jsem váš specialista na trade-in dronů. Dejte mi svůj starý stroj a já vám najdu nejlepší možnosti pro výměnu za nový model. Modernizace nikdy nebyla jednodušší.

 • Nikča

  Jsem ta, co zajišťuje, aby u všeho našeho zboží byly informace na jedničku. Když je třeba, zapojím se kdekoli, kde je potřeba ruka k dílu.

 • Aneta

  Jsem ta, co v eshopu dává dohromady objednávky a zajišťuje, že dorazí až k vám domů. Držím v rukou osud vašich nákupů a zboží přistane u vás tak hladce, že budete v sedmém nebi!

 • Dmytro

  Jsem technik dronů, který miluje hudbu a hry. Věřím, že drony mohou lidem přinášet radost, a jsem rád, že k tomu mohu přispět.

 • Otto

  Jsem cestovatel, který rád zaznamenává svět z ptačí perspektivy. Pomůžu vám vybrat dron na Mácháč i do Himaláje.

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den