Prodejna dronů DJI v Praze a DJI showroom

Není nad to si drony prohlédnout na vlastní oči a vše si důkladně osahat. Přijměte pozvání do naší prodejny dronů DJI v Praze na Smíchově a nasajte atmosféru budoucnosti. Jsou zde pro vás prodavači z masa a kostí, kteří vám v dnešním digitálním světě podají lidskou pomocnou ruku. Vyberou s vámi nejvhodnější drony a zařídí související služby.

Není nad to si drony prohlédnout na vlastní oči a vše si důkladně osahat. Přijměte pozvání do naší prodejny dronů DJI v Praze na Smíchově a nasajte atmosféru budoucnosti. Jsou zde pro vás prodavači z masa a kostí, kteří vám v dnešním digitálním světě podají lidskou pomocnou ruku. Vyberou s vámi nejvhodnější drony a zařídí související služby.

DronPro: Vaše nejoblíbenější prodejna dronů v Praze 

Navštivte naši prodejnu dronů DJI v Praze na Smíchově specializující se vedle dronů DJI a dronů Autel na profesionální oborová řešení, kamery na drony a příslušenství k dronům. Dejte si v našem DJI showroomu v Praze kávu nebo mattonku a poraďte se, co chcete s drony podnikat a jaká technika bude pro váš účel využití nejlepší.

DJI Store Praha a DJI Showroom Praha

Po vkročení do našeho DJI showroomu vás čeká 5hvězdičková péče, ať už si jdete jen koupit náhradní vrtulky, nebo dron za statisíce. Jsou vám tu vždy k dispozici odborníci na hobby i profi drony, na využití dronů v průmyslu, zemědělství nebo armádě a lektoři létání z naší letecké školy, kteří vám rádi doporučí vhodný kurz pro vaši úroveň znalostí a druh bezpilotního vybavení.

Nádražní 86
150 00 Praha 5 - Smíchov
Na tuto adresu zasílejte reklamace Zobrazit na mapě

Provozní doba
Po–Pá: 9:00 – 18:00

776 86 88 86 (Po–Pá 9–18h)

info@dronpro.cz

Výdejní místo pro e-shop ano

Místo pro školení ano

Odborné poradenství ano

Platební karty

visa-verified
visa
mastercard-securecode
mastercard
gopay

Jak se k nám dostanete

Autem

Autem vjeďte do ulice Za Ženskými domovy, kde můžete využít placené parkoviště vedle autobusového nádraží za 50 Kč/h – asi 100 m od naší prodejny. Nejlepší je ale zaparkovat v OC Nový Smíchov (2 h zdarma, 1 tram zastávka/5 min. pěšky). Třetí možnost je přímo u nás před prodejnou, ale je tu zákaz zastavení, takže jen pro rychlovky :)

Metrem

Naše prodejna je na dohled od stanice metra B Anděl, když použijete východ směrem Na Knížecí. Vrátíte se k tramvajovým kolejím a po levé ruce uvidíte náš showroom.

Tramvají

Využijte tramvaje číslo 5, 12, nebo 20 a vystupte na zastávce Na Knížecí. Pokračujte směrem na Anděl a po pravé ruce uvidíte náš obchod. Poblíž je také zastávka tramvaje č. 7.

Náš gang

 • Nikča

  První 3 místa vyhrávááá.. spokojený klient. Přes to neletí dron! Hlídám cashflow a hlavně Alexe. Jsem hlava gangu :))

 • Alex

  Sonduju, analyzuju, vyhodnocuju a nikdy nepřestávám lovit! Svoje stopy zanechávám ve vzduchu a v onlinu. Jsem droní Gee :))

 • Pavel

  Starám se, aby celý projekt letěl jako namazanej dron. Tým mě zbožňuje (musí 😂), protože držím hlídku coby šéf operativy 😇

 • Anička

  A žádný a možnááá a kdybyyy... Volím ta správná slova, češu a leštím textíky, aby bavily, ale taky abyste se dozvěděli to podstatné :))

 • Nikča

  Starám se o vaše droní chudáčky, kteří zažili sebevětší karambol. Servis, to je to místo, servis, to je můj droní ráj :))

 • Pepa

  Přes 10 let v geodézii + 8 let fotogrammetrie + 4 roky ve světě dronů. Zahraju vám svoje nejlepší droní sólo :))

 • Marek

  Pro drony mám slabost už od mala. Hlídám všechny legislativní novinky ve světě dronů a pomůžu vám se v nich zorientovat.

 • Eva

  Drony, pravidla, povolení? To je moje! Uvidíme se na školení, protože droní legislativu mám v malíku :)

 • Vojta

  Z DRONích mudlů dělám DRAKY! Zajímám se o potřeby zákazníků. Craftím spešl social-guru obsah, akcičky a různé fičury proto, abyste vždy byli v obraze a cítili se u nás ještě lépe! 🤟😇

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den