Půjčovna a prodej

Máte důležité natáčení a potřebujete pořádnou techniku, nebo ještě stále váháte, jaký model je „ten pravý“? Nemusíte si dron, stabilizátor nebo kameru hned kupovat. Půjčte si u nás dron, stabilizátor nebo kameru na zkoušku, a pokud se nakonec rozhodnete si vybavení pořídit, vrátíme vám 50 % z ceny půjčovného. Dron si také můžete půjčit ZDARMA jako pomůcku na jedno z našich školení.

Máte důležité natáčení a potřebujete pořádnou techniku, nebo ještě stále váháte, jaký model je „ten pravý“? Nemusíte si dron, stabilizátor nebo kameru hned kupovat. Půjčte si u nás dron, stabilizátor nebo kameru na zkoušku, a pokud se nakonec rozhodnete si vybavení pořídit, vrátíme vám 50 % z ceny půjčovného. Dron si také můžete půjčit ZDARMA jako pomůcku na jedno z našich školení.
Počet produktů k zapůjčení:
110
Kdy můžete začít:
ihned
Kde si můžu produkt půjčit:
v naší prodejně
Minimální počet dní k zapůjčení:
1 den
Maximální počet dní k zapůjčení:
bez limitu
Pojištění dronu:
ano

Spousta dronů, stabilizátorů, kamer a příslušenství je zaparkována v naší půjčovně. Vyzkoušejte si, jaký stroj vám bude nejvíc vyhovovat, využijte ho pro jednorázovou akci, nebo s ním vyrazte třeba na dvoutýdenní dovolenou za zvýhodněnou cenu.

Zobrazit produkty, které si můžete půjčit

Jak to probíhá?

  1. K půjčenému dronu, stabilizátoru, kameře nebo příslušenství vás krátce zaškolíme, abyste mohli využít vybavení k vámi žádanému účelu. Řekněte nám, co chcete vyfotit nebo natočit, a dáme vám přesné instrukce, co k tomu potřebujete.
  2. Před zapůjčením dronu skládáte vratnou kauci podle typu stroje. Např. u dronu DJI Mini 3 Pro se standardním ovladačem jde o 11 000 Kč. Počítejte vždy zhruba s polovinou ceny stroje.
  3. Dron vám půjčíme s ovladačem, vrtulemi, jednou baterií, taškou (nebo pouzdrem) a nabíječkou. K pronájmu dronu si můžete přidat i náhradní baterie, nabíjecí hub nebo další příslušenství.  

TIP

K některým dronům si můžete půjčit různé ovladače – např. k DJI Mini 3 Pro můžete mít standardní ovladač nebo profi ovladač DJI RC.

Když si nakonec koupíte vámi zapůjčené vybavení, dostanete 50 % z ceny pronájmu zpět. Nákup musí být proveden do 2 týdnů od zápůjčky. Dron vám také rádi půjčíme ZDARMA na jedno z našich školení.

TIPKdyž si k dronu půjčíte 2 náhradní baterie, nabíjecí hub vám půjčíme ZDARMA. 

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Vaše nejčastější otázky

Jaká je kauce pro zapůjčení přístroje?

Jde o polovinu ceny vámi vybraného dronu zaokrouhleno směrem nahoru na celé tisíce.

Je dron pojištěný?

Dron není pojištěný. Pokud dron rozbijete, musíte počítat i s jeho opravou. Negarantujeme, že vám vaše pojišťovna škodu uhradí, pokud máte soukromě sjednáno například pojištění odpovědnosti (pojistku na blbost).

Kde můžu s dronem létat?

S dronem můžete létat všude tam, kde dovoluje česká legislativa. Přečtěte si prosím článek o droní legislativě na našem blogu.

Jaký dron si vybrat?

Napište nám nebo zavolejte, co chcete s dronem podnikat a doporučíme vám ten nejvhodnější. Přečtěte si také článek Jak vybrat dron na našem blogu.

Jak se počítá půjčovné?

Půjčovné se počítá na 24 hodin. Pokud máte dron půjčený přes neděli, kdy máme zavřeno, platíte i ji. Každý další den je za půlku. Na více dní se na nás neváhejte obrátit o individuální kalkulaci.

Můžete mi zapůjčený dron poslat mimo Prahu?

Ano můžeme. Půjčovné se začne načítat, jakmile dron opustí prodejnu, a počítejte zde také s kaucí v hodnotě 100 % ceny dronu, a to předem převodem na náš účet. Počítejte navíc s náklady za dopravu.

Vyjádření našich klientů

Vybíral jsem si jak dron, tak i dodavatele. Nejvíce mi vyhovoval Mavic Air a z šesti v Praze navštívených jsem zvolil DronPro. Znalosti problematiky, přímý přístup, příjemní lidé. Několik dnů po nákupu bylo úvodní zaškolení a první let. Nyní si už užívám pohledy z říše ptactva.

Jan Piroch

Tenhle obchůdek s drony si zaslouží 10 hvězd. Včera jsem navštívil, jen abych si koupil nějakou drobnost. Žádný velký kšeft ale... 1) byl jsem hrozně mile překvapen obchodem. Čistý, designově krásně zpracovaný, dobře přístupný. 2) obsluha – hrozně příjemní lidé, obchodně i lidsky - rozumí velice dobře tomu, co prodávají, a dobře poradí. Prostě ukázkový obchod, jak by se mel dělat byznys. Najdou cenově příznivější alternativu a můžu platit kartou! Rozhodne tu nejsem naposled.

Jan Ježek

Tady ještě platí, že „náš zákazník, náš pán.“ Jestli mám někdy v budoucnu brát dron, servisovat případně, nebo bych potřeboval s čímkoli poradit, rozhodně DronPro. Rozhodně se mi ještě líbí taková přátelská atmosféra v celém obchodě.

Radek Holota

DronPro jsem si vybrala díky skvělým recenzím na internetu i na FB. Prodejnou jsem byla unešena! Nádherné místo, milí lidé, kteří vědí, co dělají. Vybrali jsme dron přesně pro moji potřebu. Hned mi vysvětlili, jak se co ovládá a nakonec jsme si šli zalétat ven. Ochotní, přátelští prodejci na svém místě, kteří to naučí i člověka, který o tom nevěděl nic, jen měl touhu létat a točit kvalitní videa z nebe. Dávám 10 hvězdiček ;)

Pavlína Kiesslingová

V obchodě jsem kupoval dron DJI Spark a byl jsem velice spokojený - takový servis k nákupu zboží jsem ještě neviděl u žádné prodejny, fakt supr. Snadné objednání zboží a školení k produktu moc pomohlo. Jsem rád, že jsem si drona koupil právě tady, určitě doporučuju všem.

Pavel Křížek

Chtěl bych poděkovat fantastickému týmu DronPro za perfektní zaškolení i dodávku skvělého „stroje“ Inspire 2 včetně příslušenství a těším se na super záběry. Všechno perfektně vysvětlené, zboží dodáno do pár dnů a v případě potřeby i rady na telefonu. DronPro vřele doporučuji a dávám maximální počet hvězdiček... Mějte se krásně!

Tomáš Zapadlo

Lidé z DronPro jsou profesionální, otevření a pružní. Vše od podání informací přes nákup dronu a zaškolen až po samotné dodání bylo efektivní a rychlé. Oceňuji ochotu dělit se o know-how a informace se zákazníky.

Jiří Retek

Mohu jen doporučit. V úterý jsem zde nakupoval. Poradili a zaškolili na jedničku. Jsem velice spokojený.

Vladimír Kříž

Skvělý přístup, vstřícné a odborně erudované jednání. Moc děkuji a jsem rád, že díky vám patřím do rodiny DJI Mavic...

Petr Hrdlička

Osobní přístup, k nákupu kafe, školeni základních funkci v ceně. Takhle se to má dělat. Plus jejich pokračovací školeni hodnotím jako velmi dobrý nápad. Nejen prodat, ale taky se starat a vzdělávat. Jen mít čas se zúčastnit...

Jan Daliba

Nemohu přijít na jedinou výtku. Zcela profesionální přístup, vstřícný, rychlý a bezproblémový průběh. Mohu jedině doporučit a do budoucna volím jedině DronPro :)

Petra Morávková

Měl jsem tu čest s Alexem a Nikolou pracovat už během jara a byli skvělí po všech stránkách. Když pak přišla možnost, že bych si od nich půjčil dron na natáčení své svatby, tak jsem neváhal. A byli jsme s novomanželkou nadšení. Záběry z dronu byly v našem svatebním videu skvělé zpestření pohledu z jiné perspektivy a jsme za to moc rádi. DronPro můžu doporučit všem. I komunikace je perfektní. Přeju jim hodně úspěchů a spokojených zákazníků.

Pavel Urban Deník Metro, Redaktor

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den