Dron DJI Air 2S

Na základě úspěchu dronu Mavic Air 2 přichází jeho vymakanější verze – DJI Air 2S. Někteří recenzenti se tak dojali, že DJI Air 2S dokonce otitul... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Air 2S

Na základě úspěchu dronu Mavic Air 2 přichází jeho vymakanější verze – DJI Air 2S. Někteří recenzenti se tak dojali, že DJI Air 2S dokonce otitulovali jako dron bez sebemenší chybičky. Kamera dronu natáčí až 5,4K videa při 30 fps, letoun se chlubí novou generací populárních QuickShots, o krásu vašich fotografií se postará HDR a samozřejmě natočíte i oblíbené časosběrné snímky nebo poskládáte širokoúhlá panoramata. Jako jsme u DJI zvyklí, dron DJI Air 2S pořídíte i v balíčku Fly More Combo s příslušenstvím na­víc.

5,4K video a vychytání všech nedostatků předchozích dronů řady Air

Vy nás ale zásobujete pane Karfík! Téměř v závěsu za uvedením dronu Mavic Air 2 se představila jeho vymazlenější verze, která jako první vytře zrak 5,4K videem. Díky palcovému senzoru s velkými, 2,4μm pixely získáte jasné snímky s věrnými barvami, a to i po setmění! Stojí za tím 10bitový Dlog-M barevný profil, který zvládne zaznamenat až 1 miliardu barev a neunikne mu žádný detail.

Mnohem bezpečnější díky APAS nové generace a systému AirSense            

Nejen lepší obraz, ale i skvělé letové vlastnosti a bezpečnostní senzory. Dron s kamerou DJI Air 2S se díky nim umí vyhýbat překážkám ve 4 směrech ještě precizněji a případné letouny v okolí odhalí systém AirSense. Ten přijímá ADS-B letové souřadnice z letadel a vrtulníků ve oblasti vaší dronařské akce a upozorní vás na ně. Je to potřeba, protože Air 2S už můžete ovládat až na vzdálenost 12 km.

TIP

Podařilo se vám svůj nový DJI dron hned rozstřelit? Nebojte se a pošlete ho k nám do servisu DJI dronů v Praze.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení