Dron DJI Mavic Air 2

Přivítejte novou generaci dronu DJI Mavic Air, na kterou jsme se tak tešili. Mavic Air 2 je stále tak kompaktní a praktický, ale dostal do vínku ... Více o dronech...

author-polygon-nikola

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Mavic Air 2

Přivítejte novou generaci dronu DJI Mavic Air, na kterou jsme se tak tešili. Mavic Air 2 je stále tak kompaktní a praktický, ale dostal do vínku upgrade v podobě delšího flight time až 34 minut, většího čipu pro kvalitnější snímky a 3. generace inteligentních letových režimů. Jako vždy si dron můžete pořídit samostatně, nebo v balíčku DJI Mavic Air 2 Fly More Combo s 2 bateriemi a dalším příslušenstvím navíc. Podívejte se na naše recenze DJI Mavic Air 2, kde novinku nejen testujeme, ale také porovnáváme se starší verzí a největším konkurentem z hlediska výkonu DJI Mavic 2 Pro.

Air 2: Lehký jako vítr, výkonný jako orkán

Co přináší nový DJI Mavic Air 2? I když je o 140 gramů těžší než jeho předchůdce, vydrží ve vzduchu o 13 minut déle. Vyšší je fotorozlišení – 48 MP oproti 12 MP u „jedničky“ a 4K video má vyšší počet snímků za vteřinu. S Air 2 dosáhnete dokonce na 8K v režimu Hyperlapse. Skokem vpřed je přenos obrazu pomocí technologie OcuSync 2.0, kterou znáte už ze všech novějších dronů s kamerou DJI. Mrkněte na kompletní srovnání dronů Mavic Air, kde se můžete podívat i na unboxing a zkušební let.

TIP

Podařilo se vám svůj nový DJI dron hned rozstřelit? Nebojte se a pošlete ho k nám do servisu DJI dronů v Praze.

Ovládání skrze aplikaci DJI Fly

Novinkou je také ovládání skrze aplikaci DJI Fly, kterou jste mohli poprvé poznat spolu s uvedením dronu Mavic Mini. Pro kalibraci firmware a vision senzoru slouží aplikace DJI Assistant 2 pro Mavic Air.

 

Nepřehlédněte novinku Mavic 3

Dlouho očekáváný dron DJI Mavic 3 je konečně tady! Objednejte si ho v základní verzi, v Mavic 3 Fly More Combo, nebo v kulervoucí verzi Cine Premium Combo pro profesionální filmaře.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení