Dron DJI Mavic 2 Pro

Model dronu Mavic 2 Pro je podobně jako svůj předchůdce malý, ale velice šikovný stroj – nová verze je aerodynamičtější, tišší, výkonnější a ješt... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Mavic 2 Pro

Model dronu Mavic 2 Pro je podobně jako svůj předchůdce malý, ale velice šikovný stroj – nová verze je aerodynamičtější, tišší, výkonnější a ještě chytřejší. Chlubí se 4K videem, výdrží 31 minut, rychlostí až 72 km v hodině, novou efektní funkcí Hyperlapse, větší samostatností a hlavně extrakvalitními kamerami. V čem tkví jejich tajemství? V exkluzivním 1palcovém CMOS senzoru Hasselblad, který zvládne i horší světelné podmínky a dodá snímkům věrný barevný nádech. Přečtěte si recenze na DJI Mavic 2 Pro z našeho pera.

Vlajková loď řady dronů Mavic

Dron DJI Mavic 2 Pro se z celé řady Mavic 2 stal nejpopulárnějším modelem pro svou univerzálnost a profesionální funkce. Z poslední doby mu na paty šlape akorát 2. generace Mavicu Air. Přečtěte si srovnání obou dronů, ke kterému jsme natočili i video pro náš YouTube kanál. Prozradíme, že Mavic 2 Pro ve své kategorii zatím žádný dron nepřekonal.

Zainvestujte do profesionálního ovladače Smart Controller v sadě s DJI Mavic 2 Pro

Nejpohodlnější polet si užijete, když máte absolutní přehled a jistotu v ovládání. Tu vám dodá profesionální ovladač s krystalicky čistým obrazem a možností nastavení dedikovaných tlačítek. DJI Mavic 2 Pro v kombu s ovladačem DJI Smart Controller s ultrajasným displejem CrystalSky povýší vaše další droní dobrodružství na novou úroveň.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete řidičák na dron?

Řidičák na dron si s námi už vysloužilo 341 nadšených pilotů a další stále přibývají.

ridicak-s-vlastnim-dronem@2x

Účastníci našich školení mají 100% úspěšnost v testech a u zkoušek ÚCL

V ČR už je téměř 500 certifikovaných pilotů z toho 1/4 z naší stáje.

Zobrazit detail školení