Dron DJI Matrice 600 Pro

DJI Matrice 600 Pro je ultra výkonná hexakoptéra pro profesionální letecké snímkování. Platforma je plně kompatibilní se softwary DJI Onboard SDK a Mobile SDK, což umožňuje její kompletní optimalizaci pro specifické využití v celé řadě průmyslových odvětví. Hexakoptéra Matrice 600 Pro je vybavena těmi nejmodernějšími DJI technologiemi.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

159 990 Kč s DPH

132 223 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJIM600P

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Matrice 600 Pro

Váha:
9500 g
MTOW:
15500 g
Max. dosah:
5000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
3500 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
2500 m
Max. rychlost:
65 km/h
Kamera:
Externí
Živý přenos obrazu:
ano
Kapacita baterie:
4500 mAh
Maximální čas letu:
32 min.
Doba nabíjení:
92 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ne
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Skládací
Rozměry:
Velký
Rozměry složeného dronu:
437 x 402 x 553 mm
Rozměry rozloženého dronu:
1668 x 1518 x 727 mm
Rozsah provozní teploty:
-10° až 40°C
Provozní frekvence:
2,4GHz / 5,8GHz
Druh dronu:
Hexakoptéry
Typ dronu:
Industriální, Profesionální, Velké drony, Pro filmový průmysl, Pro průmysl a inspekce, Pro zemědělství
Oficiální aplikace:
DJI GO
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Waypoints, Point of Interest, Course lock, Home Lock
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
Bez kamery, GPS
Požadovaná řídicí jednotka:
A3
Podporované porty:
Micro USB, USB-A, HDMI, SDI
Doporučený věk:
18+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Matrice 600 Pro

To nejlepší pro profesionály

Drak stroje v sobě ukrývá vyspělou řídící jednotku A3 Pro a HD video přenosový systém DJI Lightbridge 2 s dosahem až 5 km. Napájení obstarává šestice vysokokapacitních inteligentních baterií. Duální dálkový ovladač umožňuje ovládání více operátory v režimu Master/Slave.

Matrice 600 Pro má nosnost až 6 kg, s plnou zátěží a při použití standardních baterií TB47S je maximální doba letu 16 minut. Bez zátěže můžete s M600 Pro létat až 32 minut. Za optimálních podmínek a v bezvětří létá rychlostí 65 km/h.

Propracovaný modulární design umožňuje mimořádně snadné připojení externího zařízení a činí z M600 Pro dokonale flexibilní bezpilotní systém. Výkonná multikoptéra disponuje skládacími rameny a samozatahovacím podvozkem, který pro kameru vytváří nerušený 360° rozhled. Ramena i antény jsou předinstalované, což značně urychluje celkový proces nastavení.

Profi dron DJI Matrice 600 Pro je kompatibilní se současnými Zenmuse kamerami (vyjma X5S a X7) a se stabilizátory DJI Ronin-MX.

Propracovaná konstrukce, snadné nastavení

Nastavení profesionálního dronu DJI Matrice 600 Pro je velice snadné a rychlé - k letu je připraven během pár minut. Jeho drak je uzpůsoben jednoduchému transportu, disponuje rychlo-uvolňovacím přistávacím zařízením a sklápěcími rameny. Horní část pláště ukrývá GNSS moduly a senzory. IMU jednotky zajišťují maximální spolehlivost celého systému.

Součástí balení je rovněž odolné pouzdro na přenášení, které účinně absorbuje otřesy vznikající při transportu a poskytuje tak multikoptéře dokonalou ochranu.

Pokročilý řidicí systém DJI A3 PRO

Hexakoptéra DJI Matrice 600 Pro je vybavena pokročilým řídícím systémem A3 Pro, který účinně zvyšuje celkovou bezpečnost letu. Systém sestává z řídící jednotky, GPS-Compass Pro modulů a IMU jednotek. Disponuje trojitou modulární redundancí a spolu s rozpoznávacími algoritmy neustále porovnává senzorová data získávaná ze tří sad GNSS jednotek.

Nový tlumící systém A3 modulů umožňuje precizní ovládání multikoptéry a poskytuje přesná data potřebná pro maximálně stabilní let. Samoadaptivní systémy v závislosti na hmotnosti zátěže automaticky upravují letové parametry.

Volitelné D-RTK GNSS je průlomové systémové řešení pro širokospektré využití v průmyslových odvětvích vyžadujících ultra přesné řízení. Díky tomuto systému odolá řídící jednotka silnému magnetickému rušení a vnese centimetrovou přesnost i do létání v prostředí s výskytem kovových konstrukcí.

Výkonný pohonný systém, vysoká nosnost

Pohonný systém multikoptéry DJI Matrice 600 Pro je prachotěsný, což nejenže napomáhá k zachování celkové výkonnosti, ale také zjednodušuje proces pravidelné údržby. Samochladicí funkce motorů zajišťuje spolehlivost celého systému a jeho dlouhodobou provozuschopnost.

Nosnost DJI Matrice 600 Pro je 6 kg. Bez problému unese stabilizátor DJI Ronin-MX, je kompatibilní s ostřící jednotkou DJI Focus a kromě Zenmuse kamer Z30, X3, X5, X5R, XT, Z15 série HD gimbal si hravě poradí i s kamerami RED EPIC a dalšími Micro 4/3 systémy.

6 inteligentních baterií = 600% spolehlivost

Profi dron DJI Matrice 600 Pro je standardně poháněn 6 kompaktními inteligentními bateriemi TB47S – LiPo 6S/4500 mAh, k napájení lze však využívat také volitelné baterie typu TB48S – LiPo 6S/5700 mAh. Při použití baterií TB47S je celková doba letu dronu se 6 kilogramy zátěže 16 minut, baterie TB48S jej za obdobných podmínek pohání 18 minut. Bez externí zátěže, tj. bez kamery a závěsu, můžete s Matrice 600 Pro létat až 38 minut.

Pomocí speciálního nabíječe lze nabíjet všech 6 pohonných akumulátorů najednou. Baterie typu TB47S jsou zcela nabity za 92 minut a baterie TB48S za 110 minut.

Inteligentní systém pro správu baterií znatelně usnadňuje proces jejich zapínání/vypínání – ihned po stisknutí tlačítka na jednom z akumulátorů se automaticky zapne/vypne zbylých 5. Systém za letu každou jednotku monitoruje a i v případě selhání jedné z baterií zajistí bezpečné přistání.

DJI Lightbridge 2 s dosahem 5 km

Ovladač hexakoptéry DJI Matrice 600 Pro integruje řídicí jednotku a video downlink do jediného systému. Zařízení pracuje na frekvencích 5.8 GHz nebo 2.4 GHz, jeho maximální dosah je za optimálních podmínek až 5 km. Disponuje dedikovanými tlačítky vč. přímé volby pro návrat do výchozí pozice, přepínačem letových režimů i tlačítky, jimž lze přiřadit libovolnou funkci. Ovladač je poháněn baterií 6000 mAh LiPo 2S, podporuje režim Master/Slave, v němž lze do řízení dronu zapojit více operátorů, přičemž Master operátor ovládá samotný let Matrice 600 Pro a Slave operátor obstarává polohování gimbalu s kamerou. Systém umožňuje připojení až 3 Slave operátorů.

DJI Lightbridge 2 HD video přenosový systém je zabudován přímo do ovladače. Prostřednictvím aplikace DJI GO zobrazuje na displeji mobilního zařízení real-time náhled právě snímaného obrazu, zpravodajcům a profesionálním filmařům umožňuje živé vysílání v HD kvalitě. Porty USB, mini-HDMI, 3G-SDI podporují video výstup s max. rozlišením 1080p/60fps. Dynamické adaptivní bezdrátové datové propojení umožňuje přenos obrazu až do vzdálenosti 5 km a to při zachování minimální latence.

Podporované letové režimy

Multikoptéra DJI Matrice 600 Pro podporuje 3 standardní letové režimy DJI. K dispozici jsou módy P, A a F.

Režim P (Positioning) pracuje nejlépe v prostředí se silným GPS signálem. Zahrnuje 2 varianty, z nichž si platforma Matrice 600 Pro v závislosti na síle GPS signálu sama vybírá.

P-GPS: signál GPS je k dispozici a je využíván k udržení pozice.
P-ATTI: GPS není k dispozici. Dron využívá pouze barometr, jehož prostřednictvím zachovává letovou výšku.

V režimu A (Altitude) není signál GPS využíván. Dron prostřednictvím barometru udržuje letovou výšku. Byl-li úspěšně nahrán bod vzletu a přijímá-li Matrice 600 Pro signál GPS, dokáže se v případě ztráty spojení s ovladačem automaticky navrátit do výchozí pozice.

V režimu F (Function) jsou k dispozici inteligentní letové funkce DJI, v nichž lze uzamykat směr letu/orientaci dronu anebo předplánovat letovou trasu.

Podpora SDK

Dron DJI Matrice 600 Pro je plně kompatibilní se softwary DJI Onboard SDK a Mobile SDK, vývojáři jej proto mohou optimalizovat dle způsobu a oblasti plánovaného využití. Hexakoptéra disponuje 2 paralelně duálními CAN porty a jedním API vstupem, skrze něž lze připojovat různá DJI zařízení včetně D-RTK GNSS jednotky nebo kompatibilní zařízení jiných výrobců.

Výkonné aplikace DJI GO a DJI Assistant 2

Profesionální bezpilotní systém Matrice 600 Pro podporuje aplikace DJI GO a DJI Assistant 2. Aplikace DJI GO zprostředkovává živý HD náhled právě snímaného obrazu, zobrazuje informace o stavu baterií i síle přenosového signálu. DJI GO je zároveň řídícím centrem pro kameru, zpřístupňuje její funkce a volby nastavení.

Aplikace DJI Assistant 2 umožňuje aktualizace firmwaru a podporuje Pozemní stanici, je navíc vybavena integrovaným letovým simulátorem.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora a autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Víte, že......zprostředkováváme havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti nebo komplexní pojištění dronů DJI?

Obsah balení

 • Matrice 600 Pro 1x Dron DJI Matrice 600 Pro
 • Matrice 600 Series Remote Controller zepředu 1x Dálkový ovladač
 • Matrice 600 Akumulátor Li-Pol 4500mAh TB47S vzadu 6x Inteligentní baterie TB47S
 • Nabíjecí stanice 1x Dobíjecí stanice pro 6 baterií
 • Napájecí kabel 1x Napájecí kabel
 • Napájecí kabel 1x Napájecí kabel pro ovladač
 • Napájecí kabel 1x Micro USB kabel
 • Přepravní kufr na DJI Matrice 600 Pro 1x Přepravní box
 • Matrice 600 Pro Landing Gear Leg - přistávací noha zepředu 2x Přistávací nohy
 • Matrice 600 Landing Gear Skid Kit - přistávací set zezadu 2x Přistávací podvozek
 • Pružina k podvozku 2x Pružiny k podvozku
 • Zámek ramene s těsněním 6x Zámek ramene s těsněním
 • Pásky 1x Lepicí pásky
 • Battery Insulation Sticker 1x Polepy baterií
 • Sada šroubů 1x Sada šroubů
 • 1x CZ manuál

V naší letecké škole už proběhlo více než 200 kurzů povolení k leteckým pracím.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete řidičák na dron?

Řidičák na dron si s námi už vysloužilo 341 nadšených pilotů a další stále přibývají.

ridicak-s-vlastnim-dronem@2x

Účastníci našich školení mají 100% úspěšnost v testech a u zkoušek ÚCL

V ČR už je téměř 500 certifikovaných pilotů z toho 1/4 z naší stáje.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky