Optické kamery a objektivy Zenmuse pro drony

Profesionální kamery pro drony řady Zenmuse od DJI představují technologickou špičku v oblasti kamer pro letecké snímkování a natáčení z ptačí pe... Více o kamerách a objektivech Zenmuse

Novinka od DJI je stvořená pro rozsáhlé letecké snímkování a fotogrammetrii v kombinaci s dronem DJI M300 RTK. Jde o full-frame kameru s 3 výměnnými objektivy (24/35/50mm), takže slibuje vysoké rozlišení až 45 MP a možnost na jeden let nasnímat větší plochu – až 3 km2 za 140minutový let. Senzor zvládne pořídit fotku každých 0,7 sekundy. Kamera je přitom díky TimeSync 2.0 sesynchro­nizována s RTK modulem a dalšími částmi dronu, takže je každý snímek opatřen metadaty potřebnými pro vaši fotogrammetrickou misi, aby celé tělo dronu pracovalo s kamerou v symbióze.

160 990 Kč s DPH

Skladem > 10 ks středa 24. 7. u vás

Optické kamery a objektivy Zenmuse pro drony

Profesionální kamery pro drony řady Zenmuse od DJI představují technologickou špičku v oblasti kamer pro letecké snímkování a natáčení z ptačí perspektivy. Najdete mezi nimi kamery atakující až 6K kvalitu, kamery s termálním snímkováním, kterým kraluje model XT2, kamery s lidarem, full-frame kamery nebo speciální zoomovací kamery. Nejčastěji se kombinují s drony řady Inspire nebo Matrice. V kategorii najdete i objektivy Zenmuse pro letecké snímky.

Kamery Zenmuse pro drony

Pod značkou Zenmuse v roce 2012 uvedlo DJI své vlastní gimbaly, nikoliv kamery. Ty se začaly pod označením Zenmuse vyrábět v roce 2014 a z HD kvality to postupně dotáhly až na současné „zabijáky“ s 6K rozlišením, jako je jedna z nejlepších kamer pro drony současnosti – model DJI Zenmuse X7.  

Objektivy Zenmuse pro drony

Také objektivy Zenmuse se rychle staly synonymem pro profesionální prémiové objektivy pro letecké fotografovaní. Tělo z lehkých karbonových vláken sníží váhu nákladu dronu a gimbalu, čímž dosáhnete lepší stability a nevzlétnete do vzduchu ani s jedním zbytečným gramem navíc.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete prorazit v Hollywoodu?

Nejsou snímky jako snímky a jen každý 10. pilot umí s dronem natočit použitelné záběry.

pro-profiky@2x

Staňte se odborníky na oblast natáčení a focení z dronu v našem individuálním kurzu

Zhodnotíme vaše schopnosti, připravíme plán na míru a za 12 hodin máte v malíku postupy profi kameramanů.

Zobrazit detail školení