Drony DJI Inspire

Řada Inspire nás uvádí do světa profesionálních dronů DJI, které jsou ještě ve finančních možnostech běžného smrtelníka. V kombinaci s kamerami Z... Více o dronech...

Pro profesionální filmaře je tu 3. generace legendárního dronu DJI Inspire. DJI Inspire 3 nabízí bezprecedentní efektivitu pracovních postupů, abyste se nemuseli omezovat ve své tvůrčí svobodě. S 8K kamerou vytěží tento „All-in-One“ drone maximální potenciál z jakéhokoli záběru.

369 990 Kč s DPH

Skladem 1 ks středa 17. 7. u vás

Drony DJI Inspire

Řada Inspire nás uvádí do světa profesionálních dronů DJI, které jsou ještě ve finančních možnostech běžného smrtelníka. V kombinaci s kamerami Zenmuse máte v zádech spolehlivého parťáka, který nezkazí ani tu nejdelikátnější zakázku. Přestavitelná ramena s motory a podvozkem se po vzletu vysunou nahoru, a zajistí tak nerušené zorné pole pro kameru v okruhu 360°. Vyberte si model z řady Inspire 1, který umí stabilně létat i v halách a budovách bez signálu GPS, nebo z řady Inspire 2. Tam najdete profesionálním drony, které zrychlí na 80 km/h během 5 vteřin a jejichž dedikované kamery točí až 6K videa.

DJI Inspire 1 vs. DJI Inspire 2: Rozdíl mezi generacemi  

Dron DJI Inspire 2 se od 1. generace liší hlavně max. provozní hmotností – je o 500 g vyšší. Dále se chlubí delším flight-time, a to až 27 minut se zavěšenou kamerou Zenmuse. Inspire 2 také snese nižší teploty (až -20°C) a dosáhne vyšší rychlosti až 94 km/h ve sportovním módu. Nabízí také větší rozmezí pohybu gimbalu a přidává přední a horní senzory pro detekci překážek.

Chystá se dron DJI Inspire 3?

Internetem se šířily zkazky o představení 3. generace dronu DJI Inspire už během roku 2020 včetně nových kamer Zenmuse pro jeho osazení, ale zatím, kde nic, tu nic. Mezi diskutované parametry patří 8K video při 30fps. Uvidíme, s čím se v DJI vytasí, ale jedno je jasné – cena nové platformy, kterou si oblíbili především filmaři, nás opět pěkně zarazí do křesla 😊

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete prorazit v Hollywoodu?

Nejsou snímky jako snímky a jen každý 10. pilot umí s dronem natočit použitelné záběry.

pro-profiky@2x

Staňte se odborníky na oblast natáčení a focení z dronu v našem individuálním kurzu

Zhodnotíme vaše schopnosti, připravíme plán na míru a za 12 hodin máte v malíku postupy profi kameramanů.

Zobrazit detail školení