Dron DJI Inspire 3

Vítejte na vrcholu letecké kinematografie! je tu náš prince nebes DJI Inspire 3, který přináší bezprecedentní efektivitu pracovních postupů a a t... Více o dronech...

Pro profesionální filmaře je tu 3. generace legendárního dronu DJI Inspire. DJI Inspire 3 nabízí bezprecedentní efektivitu pracovních postupů, abyste se nemuseli omezovat ve své tvůrčí svobodě. S 8K kamerou vytěží tento „All-in-One“ drone maximální potenciál z jakéhokoli záběru.

369 990 Kč s DPH

Skladem 1 ks pondělí 29. 7. u vás

Dron DJI Inspire 3

Vítejte na vrcholu letecké kinematografie! je tu náš prince nebes DJI Inspire 3, který přináší bezprecedentní efektivitu pracovních postupů a a tvůrčí svobodu. Tento 8K kamerový dron all-in-one umožňuje filmařům na profesionální úrovni maximalizovat potenciál jakéhokoli záběru, ať už tvoří sólo, v rámci malého týmu nebo velkého štábu. Jeho aerodynamické tělo skvěle odolává povětrnostním podmínkám a dodává dronu Inspire 3 ještě větší mrštnost a rychlost v klesání a stoupání. I když Inspire 3 zdědil klasickou transformovatelnou konfiguraci svých předchůdců, využívá zcela nový design, který podporuje 360° Pan and Tilt Boost. Když je podvozek vysunutý, gimbal podporuje natáčení pod úhlem 80° bez obstrukcí, takže máte k dispozici další plejádu záběrů.

Využijte vestavěné RTK u dronu Inspire 3 a buďte na centimetr přesní

Inspire 3 integruje vysoce přesnou polohovací technologii RTK používanou v průmyslových odvětvích, jako je architektura a geodézie, pro přesnost na úrovni centimetrů. Ve srovnání s tradičním určováním polohy na úrovni metrů pomocí globálních navigačních satelitních systémů (GNSS) RTK nejen činí létání stabilnějším, ale také zpřesňuje plánování letových tras. Prostě přesnost bez nervů a komplikací.

Plánujte automatické lety s Waypoint Pro

Funkce Waypoint Pro, speciálně navržená pro leteckou kinematografii, umožňuje plánování trasy letu a záběrů s širokou škálou přizpůsobených nastavení. S novými režimy Repeatable Routes a 3D Dolly snadno automaticky nafotíte nebo natočíte to, co potřebujete. Složité scény nebo oprakované záběry se s Waypoint Pro natočí skoro samy :-) Repeatable Routes se skvěle hodí pro časosběrná videa, kdy dron zaletí a natočí naprosto stejnoou trasu jako naposledy, ale třeba v jinou denní dobu nebo za jiného počasí. 3D Dolly vám zase dovolí natočit s dronem to, na co byste normálně potřebovali jeřáb nebo kolejnice,

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete prorazit v Hollywoodu?

Nejsou snímky jako snímky a jen každý 10. pilot umí s dronem natočit použitelné záběry.

pro-profiky@2x

Staňte se odborníky na oblast natáčení a focení z dronu v našem individuálním kurzu

Zhodnotíme vaše schopnosti, připravíme plán na míru a za 12 hodin máte v malíku postupy profi kameramanů.

Zobrazit detail školení