Středoformáty Hasselblad

Špičkové středoformáty od legendární firmy Hasselblad, které jsme pro vás vybrali do nabídky DronPro, využijete pro detailní letecké snímkování k... Více o středoformátu Hasselblad

Hledáte fotoaparát na dron, který z výšky zachytí i ten nejmenší detail? Seznamte se blíže s 2. generací středoformátu Hasselblad X1D 50C v kompaktním těle. Oproti svému předchůdci má větší elektronický dotykový displej (3,6“), vylepšený elektronický OLED hledáček a přináší možnost propojit středoformát přes Wi-Fi a USB-C s Phocus Mobile 2. K dalším přednostem patří rychlejší live view (60 snímků za vteřinu), duální slot na SD, intuitivní a rychlejší uživatelské rozhraní a hlavně snímač o velikosti 50 MP. To vše v těle o pouhých 650 gramech!

na dotaz

Středoformát Hasselblad H6D je určený pro nejnáročnější fotografy, kteří potřebují vytěžit ze svých snímků maximum. Senzor o velikosti čipu 53,4 × 40 mm, se 100 MP, nabízí také 15 stop dynamického rozsahu s 16bitovou barevnou hloubkou. ISO je nastavitelné od 64 do 12800 s rychlostí závěrky až 1/4000s. Ve zhoršených světelných podmínkách si proto poradí hravě a i při letecké fotografii budou vaše fotky ostré jako břitva. Pro ukládání snímků můžete využít extrémně rychlé CFast 2.0 karty nebo SDXC karty.

na dotaz

Pokud toužíte po ultra detailech při leteckém snímkování za účelem fotografování krajiny, inspekcí nebo mapování, středoformát Hasselblad A6D vám tyto touhy lehce splní. Špičkový středoformát, který se chlubí velikostí čipu 53,4 × 40 mm, 100 MP senzorem, nabízí také 15 stop dynamického rozsahu s 16bitovou barevnou hloubkou. ISO je nastavitelné od 64 do 12800 s rychlostí závěrky až 1/4000s. Tímto získáváte velkou flexibilitu i v náročných podmínkách, které jsou pro běžné fotoaparáty limitní. Pro ukládání snímků můžete využít extrémně rychlé CFast 2.0 karty nebo SDXC karty.

na dotaz

Středoformáty Hasselblad

Špičkové středoformáty od legendární firmy Hasselblad, které jsme pro vás vybrali do nabídky DronPro, využijete pro detailní letecké snímkování krajiny. Pověste je na platformu DJI Matrice 600 Pro společně se stabilizátorem DJI Ronin Mx a během letu můžete nepřetržitě ovládat kameru pomocí aplikace DJI GO nebo GS Pro. Firma Hasselblad se svými středoformáty proslavila a zdokonaluje je už 180 let. Největší terno se jí povedlo v roce 2016, kdy představila vůbec první digitální středoformátovou bezrcadlovku. Slaví i úspěchy na poli miniaturizace klasicky vcelku objemných středoformátových fotoaparátů, což je pro letecké snímkování pomocí dronů naprosto zásadní.

Drony DJI + Hasselblad = VSL

Jak začal Hasselblad fušovat do dronů a leteckých snímků? V roce 2015 ve firmě získala podíl společnost DJI, které se stala synonymem pro spotřebitelské drony a skládací kvadrokoptéry, a v roce 2017 v ní dokonce získala většinu. V červnu 2018 jsme tak mohli přivítat první dítě vzešlé z tohoto manželství – zatím nepřekonaný dron Mavic 2 Pro s kamerou Hasselblad, který je pro letecké fotografy stále volbou číslo 1.

Neuvěřitelné rozlišení středoformátů Hasselblad

U středoformátů pro drony Hasselblad najdeme u běžných fotoaparátů téměř nepředstavitelné rozlišení 100 MP, což vám zaručí zachycení i těch nejmenších detailů při leteckém snímkování, uměleckém fotografování krajiny, při inspekcích nebo profesionálním mapování. Vzhledem k jejich hmotnosti mezi 1–3 kg se hodí pro zavěšení na profesionální drony a platformy s vyšší nosností.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení