Dron Autel EVO II Pro

Mezi drony Autel představuje model EVO II Pro jasnou volbu pro náročné letecké fotografy. Vyfotí krásné snímky i za zhoršených světelných podmíne... Více o dronech...

Autel EVO II Pro V3 disponuje špičkovým zobrazovacím systémem a vylepšeným přenosem obrazu na vzdálenost až 8 km (SkyLink 2.0). Díky skládacímu designu je efektivním a skladným průmyslovým řešením pro letecké práce.

64 990 Kč s DPH

Skladem 2 ks pondělí 29. 7. u vás

Dron Autel EVO II Pro

Mezi drony Autel představuje model EVO II Pro jasnou volbu pro náročné letecké fotografy. Vyfotí krásné snímky i za zhoršených světelných podmínek, a to díky citlivému CMOS snímači Sony, redukci šumu a vyššímu dynamickému rozsahu. Přidejte maximální ISO 12 800, nastavitelnou clonu od f2.8 do f11 a bezkonkureční vyhýbání se překážkám a máte spolehlivého parťáka, který zachytí profesionální fotografie z ptačí perspektivy. Jako jediný dron na trhu také umí natáčet v režimu Hyperlapse v 6K kvalitě.

Král mezi drony s kamerou

Autel EVO II Pro je v aktuálně jednou z nejvyspělejších skládacích kvadrokoptér, která umí natáčet v 6K. Zároveň jde o jeden z nejbezpečnějších dronů s kamerou díky 19 druhům senzorů, které se starají o hladký let bez karambolů – vedle hlavní kamery, ultrazvuku a duálního IMU jde o 12 senzorů pro vyhýbání se překážkám, takže je dron pokrytý opravdu ze všech stran. Za upozornění stojí i vyspělý sledovací režim Dynamic Track 2.0, který umí sledovat a vyhodnocovat polohu až 64 objektů současně.

Kde se vyrábí dron Autel EVO II Pro

Jelikož jsme s tímto modelem, i když velmi vyspělým, stále v doméně hobby dronařů, tento dron se vyrábí v Číně. Společnost Autel Robotics je ale také pevně navázaná na USA a její produkce profesionálních dronů se přesouvá z problematické Číny právě do „Země svobody“, aby si Autel nezavíral dveře před spoluprací s bezpečnostními složkami a obory, kde se pracuje s citlivými údaji.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete prorazit v Hollywoodu?

Nejsou snímky jako snímky a jen každý 10. pilot umí s dronem natočit použitelné záběry.

pro-profiky@2x

Staňte se odborníky na oblast natáčení a focení z dronu v našem individuálním kurzu

Zhodnotíme vaše schopnosti, připravíme plán na míru a za 12 hodin máte v malíku postupy profi kameramanů.

Zobrazit detail školení