Příslušenství pro dron Autel EVO II Pro

Potuňte si svůj dron Autel EVO II Pro s originálním příslušenstvím i kompatibilními zlepšováky 3. stran. Zajímat vás určitě bude Autel EVO II Fly... Více o dronech..

Prašná cesta ani zasněžená louka nemusí být překážkou pro vaše hollywoodské ambice. Přistávací plocha pro drony o měří v rozloženém stavu 50 × 50 cm. Ve složeném stavu zabere 25 × 17 cm místa. Přistávací plocha je z jedné strany oranžová a z druhé modrá. Kolíky pro uchycení do země nejsou součástí balení.

599 Kč s DPH

Na objednávkuZa 1-4 týdny u vás

Prašná cesta ani zasněžená louka nemusí být překážkou pro vaše hollywoodské ambice. Přistávací plocha pro drony o měří v rozloženém stavu 50 × 50 cm. Ve složeném stavu zabere 25 × 17 cm místa. Přistávací plocha je z jedné strany oranžová a z druhé modrá. Čtyři kolíky pro uchycení do země jsou součástí balení.

569 Kč s DPH

Na objednávkuZa 1-4 týdny u vás

Příslušenství pro dron Autel EVO II Pro

Potuňte si svůj dron Autel EVO II Pro s originálním příslušenstvím i kompatibilními zlepšováky 3. stran. Zajímat vás určitě bude Autel EVO II Fly More Bundle, kde najdete to nejpraktičtější příslušenství pro tento stroj i příbuzný model EVO II, abyste mohli létat déle a nic vás nepřekvapilo. V balíčku najdete brašnu přes rameno, 2 inteligentní baterie, nabíjecí stanici na 4 baterky, nabíjecí adaptér a 2 páry vrtulí. Z dalších vychytávek můžeme doporučit přistávací plochu pro drony pro vaše EVO II Pro, abyste ochránili jemné součástky před znečištěním a poškozením. Chystáte se s dronem Autel na dovolenou a poletíte letadlem? Investujte do ohnivzdorných obalů na baterie, které jsou u některých leteckých společností povinné.

To nejpraktičtější příslušenství pro Autel EVO II Pro? Rozhodně Autel Care

Službu DJI Care pro drony DJI určitě znáte. A skoro stejně funguje i záruční balíček Autel Robotics Care. Podmínkou využití balíčku je svázání se zbrusu novým strojem a aktivace do 48 hodin od aktivace samotného dronu. Pokud to ale nestihnete, není všem dnům konec – Autel posoudí aktivaci balíčku pro váš letoun individuálně. Pak už můžete létat s větším klidem, protože víte, že máte po dobu 1 roku nárok až na 2 výměny stroje za drobný poplatek, a to, i když vám dron spadne do vody nebo úplně uletí.

Seznamte se i s dalšímí drony z Autel rodiny

Hledáte menšího brášku Autelu EVO II Pro? Autel EVO Nano+ je skládací mini dron, který se hodně podobá Mini 3 Pro. Hledáte podobně vyspělého bráchu, jako je EVO II Pro? Pak mrkněte na model Autel Lite+, který se chlubí 6K kamerou a 40min. výdrží ve vzduchu na jedno nabití.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete prorazit v Hollywoodu?

Nejsou snímky jako snímky a jen každý 10. pilot umí s dronem natočit použitelné záběry.

pro-profiky@2x

Staňte se odborníky na oblast natáčení a focení z dronu v našem individuálním kurzu

Zhodnotíme vaše schopnosti, připravíme plán na míru a za 12 hodin máte v malíku postupy profi kameramanů.

Zobrazit detail školení