Dron DJI Mini 3 Pro

To bylo těšení a spekulací, ale už je konečně tady – oblíbený minidron od DJI, tentokrát ve své 3. generaci pod názvem DJI Mini 3 Pro. A hlavní z... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Mini 3 Pro

To bylo těšení a spekulací, ale už je konečně tady – oblíbený minidron od DJI, tentokrát ve své 3. generaci pod názvem DJI Mini 3 Pro. A hlavní zlepšováky oproti předchozím verzím? Detekce překážek ve 3 směrech, 4K HDR video, prodloužená životnost baterie, funkce True Vertical Shooting pro natáčení na výšku a vylepšený Focus Track pro sledování objektů. DJI tvrdí, že jde o nejbezpečnější Mini, které zatím vyjelo z výrobních linek, a zajímavé je i příslušenství, kdy na Miniho 3 můžete nasadit třeba širokoúhlý objektiv. Dron DJI Mini 3 Pro si můžete pořídit ve 2 set-upech: v balení s klasickým ovladačem, nebo v balení s vylepšeným ovladačem DJI RC.

V čem je dron DJI Mini 3 Pro lepší než Mavic Mini, Mini SE a Mini 2?

Miniho 3 má smysl porovnávat jenom s dronem Mini 2, ostatní modely překonává totiž o několik délek. Oproti velmi úspěšnému dronu Mini 2, se u Mini 3 pracovalo hlavně na bezpečnosti – tam, kde předchozí generace nenabízely žádné senzory pro vyhýbání se překážkám, nabízí 3. generace senzory hned pro 3 směry. Mini 3 je tak nejbezpečnější ve své řadě a umí detekovat překážky vpředu, za sebou a pod sebou.  Vylepšená je i aerodynamika a design těla dronu, díky kterým mají senzory mnohem lepší rozhled.

Další vylepšení s 3. generací dronu DJI Mini

Bezpečnost je krásné věc, ale dronaře jako první obvykle zajímá video a foto rozlišení. To je u "Miniho trojky" opravdu nadstandardní. Natáčí až ve 4K při 60fps a fotí až 48MP fotografie. Mini 2 přitom natáčel také ve 4K, ale jen při 30 fps, a fotil jen 12MP snímky. Co ale zůstává poznávacím znamením Miniho, je hmotnost do 249 gramů a skvělá skladnost a přenositelnost. Je to prostě dron, který bude chtít nosit všude s sebou!

TIP

Podařilo se vám svůj nový DJI dron hned rozstřelit? Nebojte se a pošlete ho k nám do servisu DJI dronů v Praze.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení