Dron DJI Mini 2

DJI Mini 2 (nově bez přízviska Mavic v názvu) v sobě spojuje to nejlepší z první generace DJI Mavic Mini a žhavé novinky DJI Mavic Air 2. Stejně ... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Mini 2

DJI Mini 2 (nově bez přízviska Mavic v názvu) v sobě spojuje to nejlepší z první generace DJI Mavic Mini a žhavé novinky DJI Mavic Air 2. Stejně jako „jednička” je to ideální dron pro začátečníky, i když svým výkonem a kvalitou obrazu nezklame ani pokročilé droní bardy. Největší inovací je možnost ukládat snímky ve formátu RAW, takže si s výsledkem můžete více vyhrát v postprodukci, větší dosah signálu a hlavně video rozlišení ve 4K, oproti 2,7K u Miniho 1. generace, který byl i přes své zjevné kvality spíše dronem pro nenáročné. Mini 2 je prostě solidně vybavený, skladný a praktický dron, se kterým natočíte kreativní video na pár dotyků ovladače. A jestli hledáte ideální první dron, tak je Mini 2 skvělým strojem, kterému neodrostete ani po pár letech.

DJI Mini 2: Dron pro začátečníky i zkušené dronaře, kteří potřebují skladného parťáka

Právě kapesní velikost je to, co z dronů řady Mini udělalo aktuálně nejpopulárnější model na trhu spotřebitelských dronů. Už nikdy nebudete přemýšlet, jestli se vám vyplatí na akci nebo dovolenou „tahat“ dron, protože tenhle prcek váží jen 249 g a vejde se v podstatě do kabelky nebo „pánské tašky“ Joeyho z Přátel. S 2. generací Miniho se navíc vylepšila kvalita obrazu na 4K, zvýšil se datový tok ze 40 Mbps na 100 Mbps, zvýšila se odolnost proti větru a co nejvíce ocenili odborníci – možnost ukládat snímky do formátu DNG.

TIP

Chtěli byste Miniho, ale máte hluboko do kapsy? Proslýchá se, že DJI brzy představí radikálně zlevněný dron Mini SE.

Nemáte zatím nalétáno? Pomohou vám chytré režimy

Mini 2 je vpravdě demokratický dron s kamerou, protože se s ním naučí během chvilky létat každý. Kryjí vás totiž chytré automatické režimy, které za pilota natočí efektní filmečky, i když neumíte žádné pokročilé manévry. Tzv. QuickShoty vám umožní pomocí několika klepnutí v aplikaci DJI Fly automaticky natáčet profi videa, jako byste byli rození akrobatičtí letci. Vyzkoušejte Dronie, Helix, Rocket, Circle nebo Boomerang a nakonec v aplikaci jednoduše záběry upravte do finální podoby pomocí kreativních šablon.

Nepřehlédněte novinku Mavic 3

Dlouho očekáváný dron DJI Mavic 3 je konečně tady! Objednejte si ho v základní verzi, v Mavic 3 Fly More Combo, nebo v kulervoucí verzi Cine Premium Combo pro profesionální filmaře.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení