Dron DJI Air 3 Fly More Combo + RC-N2

Školení v hodnotě 2 000 Kč zdarma

Všechny produkty testujeme

DJI Air 3 je kompaktní skládací dron se 2 výkonnými kamerami – širokoúhlou kamerou a střední telekamerou s 3násobným zoomem. Užijte si lety s maximální dobou letu 46 minut, snímání překážek všemi směry a přenos videa pomocí nejmodernější techologie DJI O4. Zachyťte úchvatné detaily jakékoli scény pomocí 48MP fotografií ze dvou kamer a 4K HDR videa. V této variantě DJI Air 3 Fly More Combo získáte vedle dronu i další praktické příslušenství navíc a základní ovladač pro smartphone.

Více informací

Školení v hodnotě 2 000 Kč zdarma

Všechny produkty testujeme

Vyberte variantu:

4 490 Kč
7 490 Kč
2 699 Kč
4 799 Kč

33 990 Kč s DPH

28 091 Kč bez DPH

ks

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
740498

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Air 3 Fly More Combo + RC-N2

Váha:
720 g
Max. dosah:
20000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
10000 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
6000 m
Max. rychlost:
68,4 km/h
Kamera:
Integrovaná
Foto rozlišení:
48 MP
Video rozlišení:
4 K
Stabilizace:
3osá
Datový tok:
150 Mbps
Zorné pole:
35 °
Živý přenos obrazu:
ano
CMOS senzor:
1/1.3
ISO rozsah:
100-6400
Světelnost pevného objektivu:
2.8
Digitální Zoom:
9x
Vnitřní úložiště:
8 GB
Formát souborů:
JPEG, MP4, RAW, DNG
Audio záznam:
ne
Kapacita baterie:
4241 mAh
Typ baterie:
Li-ion 4S
Maximální čas letu:
46 min.
Doba nabíjení:
80 min.
Napájení:
Externí baterie
Energie baterie:
62.6 Wh
Voltáž:
14.76 V
Limit napětí pro nabíjení:
17 V
Vstupní napětí:
100-240 V (AC), 50-60 Hz, 2 A V
Senzory proti překážkám:
Ano
Maximální síla větru:
12 m/s
Rozměry:
Střední
Rozměry složeného dronu:
20,7 × 10,05 × 9,11 cm
Rozměry rozloženého dronu:
25,88 × 32,6 × 10,58 cm
Rozsah provozní teploty:
-10° až 40° C
Provozní frekvence:
2.4000-2.4835 GHz, 5.170-5.250 GHz, 5.725-5.850 GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální, Pro cestování, Skládací
Oficiální aplikace:
DJI Fly
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Sportovní mód, Circle, Boomerang, Asteroid, Dronie, Rocket, Helix, Point of Interest 3.0, Spotlight 2.0, Active track (5.0)
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
S kamerou, Barometr, GPS
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Podporované porty:
USB-C
Podporovaný souborový systém:
exFAT
Odolnost proti vodě a prachu:
ne
Doporučený věk:
15+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Air 3 Fly More Combo + RC-N2

Ve Fly More Combo získáte k dronu Air 3 navíc 3 páry vrtulí, nabíjecí hub, 2 baterie a brašnu na dron

Dron DJI Air 3

Systém se 2 primárními kamerami vůbec poprvé v řadě Air

Air 3 se může pochlubit prvním duálním systémem kamer řady Air, který v elegantním a kompaktním těle obsahuje širokoúhlou kameru s 1/1,3" CMOS senzorem a středně velkou kameru s 1/1,3" CMOS senzorem a 3násobným přiblížením. Obě kamery mají stejnou velikost snímače, ale rozdílnou ohniskovou vzdálenost, což přináší konzistentní kvalitu obrazu a větší možnosti dynamického zobrazování.

Širokoúhlá kamera

Velikost pixelu 2,4 μm

Ekvivalent formátu 24 mm

Clona f/1,7

Střední telekamera s 3násobným zoomem

Velikost pixelu 2,4 μm

Ekvivalent formátu 70 mm

Clona f/2,8

Kamery umějí spolupracovat, takže dosáhnete jedinečné perspektivy, a to hlavně při záběrech krajiny. Širokoúhlá kamera zachytí celkový pohled, přepnutím na střední telekameru s 3násobným zoomem pak můžete jakýkoliv objekt zachytit jako ohniskový bod.

Obě kamery jsou schopné pořizovat 48MP fotografie plné věrných detailů a zároveň umožňují bezproblémové úpravy v postprodukci.

DJI Air 3 je skládací

Duální kamera s rozlišením 4K/60 fps a HDR videem

Dva 1/1,3palcové snímače CMOS kamery Air 3 podporují duální nativní citlivost ISO pro přímý výstup videa 4K/60fps HDR bez nutnosti úprav. To znamená, že záběry z obou kamer budou mít bohaté barvy a přirozené světelné přechody. Maximální kvalita záznamu je přitom 4K při 100 fps.

Obě kamery také podporují 10bitové barevné režimy D-Log M a 10bitový HLG. 10bitový režim D-Log M pomáhá zachovat více detailů světla a stínů pro větší flexibilitu při úpravách, zatímco 10bitový režim HLG dokáže nabídnout vyšší dynamický rozsah pro vynikající výsledky bez barevné gradace.

DJI Air 3 za letu

Prodloužený letový čas a inovativní nabíjení

S Air 3 si na jedno nabití zalétáte až 46 minut, což je o 48 % více než u předchozí generace. Nový hub pro nabíjení baterií podporuje inovativní funkci přenosu energie. Stačí stisknout a podržet funkční tlačítko a zbývající energie z několika baterií se přenese do baterie s nejvyšší zbývající energií. To se hodí hlavně  čímž v situacích, kdy jsou možnosti nabíjení omezené a vy potřebujete vysosat energii z ostatních baterek.

Snímání překážek všemi směry pro maximální bezpečí

Všesměrový kamerový systém vám dává komplexní přehled o prostředí a můžete ho využívat spolu se systém APAS 5.0 k provádění plynulejších vyhýbacích manévrů pro celkově bezpečnější let.

DJI Air 3 je jako stvořený na cesty

Nejmodernější technologie přenosu O4 Video Transmission

Nová generace systému přenosu videa O4 dává modelu Air 3 do vínku výrazně vyšší přenosový výkon.

 • Maximální dosah 20 km.
 • Zvýšená stabilita a živý přenos v maximální kvalitě 1080p/60 fps pro mimořádně plynulé sledování a provoz.

Pokročilý RTH

Během inteligentního RTH Air 3 automaticky naplánuje tu nejlepší trasu letu pro návrat domů a zároveň zachová snímání překážek všemi směry.

DJI Air 2S je velice skladný

Inteligentní funkce pro vaši inspiraci na pár klepnutí

FocusTrack

Funkce FocusTrack snadno udrží vás nebo váš objekt ve středu záběru. Střední telekamera s 3násobným zoomem přitom poskytuje jedinečnou prostorovou kompresi. Vyberte si funkci Spotlight 2.0, Point of Interest 3.0 nebo oblíbený a ještě vylepšený ActiveTrack 5.0 pro sledování pohybujícího se objektu.

QuickShots

Funkce QuickShots přináší Air 3 kreativní pohyby kamerou, aniž byste museli být zkušenými piloty. Stačí klepnout do appky a inteligentní funkce jako Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang nebo Asteroid jsou k vašim službám.

MasterShots

Funkce MasterShots umožňuje Air 3 automaticky provádět různé pohyby kamerou, natáčet více klipů a následně je upravovat za pomoci hudby, střihů a efektů.

2,7K vertikální snímání

Air 3 podporuje vertikální snímání v rozlišení 2,7K s oběma kamerami. Výstup vertikálního 2,7K záběru přímo ze snímače CMOS 4:3 vytváří klipy optimalizované pro prohlížení smartphonem a připravené ke sdílení na sociálních sítích bez nutnosti dodatečných úprav.

Noční režim

Díky pokročilému algoritmu redukce šumu dokáže Air 3 pořizovat krásné záběry v rozlišení až 4K/30 fps i v prostředí se slabým osvětlením nebo v noci.

Hyperlapse

Vyberte si ze čtyř možností, jako je Free, Circle, Course Lock a Waypoint, a pořizujte časosběrné záběry v rozlišení až 4K horizontálně nebo 2,7K vertikálně.

Dotyková obrazovka ovladače pro DJI Air 3

Slow Motion

Vyberte 4K/100 fps nebo 1080p/100fps pro přímý záznam 4x slow-motion videa.

SmartPhoto 3.0

V režimu pořizování jednotlivých snímků používá Air 3 ve výchozím nastavení funkci SmartPhoto 3.0, která dokáže automaticky vybírat mezi HDR, přesvětlením a rozpoznáním scény podle dané situace pro lepší výsledky snímání. Ve formátu HDR DNG dokáže kamera zaznamenat větší dynamický rozsah s vestavěným vylepšením kontrastu. Obrazový soubor může v softwaru pro následnou úpravu snímků dosáhnout kvality na úrovni formátu JPG, což snižuje náročnost postprodukce.

QuickTransfer

Rychlé stahování fotografií a videí z dronu přímo do smartphonu prostřednictvím bezdrátového připojení vám ušetří čas i námahu.

Quick transfer pro jednoduchou práci s daty z Air 3

Aplikace LightCut

Připojte se k Air 3 bezdrátově prostřednictvím aplikace LightCut ve vašem smartphonu a využijte rozšířené kreativní možnosti, například funkci One-Tap Edit. Nemusíte během procesu stahovat všechny záběry, což šetří místo v úložišti vašeho mobilního zařízení.

One-Tap Edit: Inteligentně vybírá klipy na základě kompozice a dráhy letu a automaticky přiřazuje optimální šablony a zvukové efekty pro rychlé a bezproblémové vytvoření videa.

Tilt-Shift efekt: Jedním klepnutím dosáhnete tilt-shift efektu. Pro ještě dramatičtější výsledky použijte tuto funkci na záběry pořízené střední telekamerou s 3násobným zoomem.

Waypoints poprvé v řadě Air

Funkce Waypoint je nyní poprvé k dispozici v řadě Air. Předem si naplánujte letové trasy a snímání pro Air 3, abyste dosáhli obtížných kamerových pohybů a ohromujících záběrů. Letové trasy si také můžete uložit, abyste mohli stejný pohyb s přesností zopakovat později. Můžete tak pořizovat i dlouhé časosběrné záběry, které zachycují přechody, například ze dne na noc nebo z ročního období na roční období.

DJI Air 3 a ovladač pro smartphone

Příslušenství pro DJI Air 3

Ovladač DJI RC 2 má vestavěný 5,5palcový FHD displej a využívá výkonný procesor spolu s novým systémem přenosu videa O4 pro bezproblémový a pohodlný let.

Ovladač DJI RC-N2 využívá novou generaci technologie přenosu videa O4 se zvýšeným výkonem.

DJI Air 3 Battery Charging Hub dokáže rychle nabíjet 3 baterie za sebou a také dálkové ovladače, smartphony a další zařízení. Dokáže také přenést zbývající energii baterií s nízkým výkonem do baterie s nejvyšším zbývajícím výkonem

DJI Air 3 Intelligent Flight Battery umožňuje dronu Air 3 až 46 minut letu.

DJI Air 3 ND Filters Set s filtry ND8/16/32/64, které umožňují vytvářet plynulejší záběry při pomalejší rychlosti závěrky. K dokoupení samostatně.

DJI 100W USB-C Power Adapter může současně nabíjet baterii a dálkový ovladač nebo mobilní zařízení prostřednictvím USB-C portů. K dokoupení samostatně.

DJI 65W Car Charger je lehká a přenosná nabíječka do auta využívá univerzální port. Může nabíjet baterii, dálkový ovladač, smartphone, notebook a další zařízení. K dokoupení samostatně.

Víte, že DJI Air 3 je kompatibilní s FPV brýlemi?

Dron DJI Air 3 po nedávném updatu propojíte i s FPV brýlemi FPV Goggles 2 nebo DJI Integra. Nově můžete také využít Vission Assist, který znáte z Mavicu 3, a můžete nově samostatně vypnout spodní senzory překážek pro nižší polet. Využít můžete navíc také funkci ActiveTrack 360°.

Brašna na Air 3

DJI Air 3 také jako Fly More Combo s profesionálním ovladačem

Prozkoumejte také DJI Air 3 Fly More Combo s profesionálním ovladačem nebo balíček pouze s dronem a základním ovladačem.

person-polygon

Recenze na Dron DJI Air 3 Fly More Combo + RC-N2

Jak jsme správně tušili v posledním leaku – DJI Air 3 je tady! A k němu pořádně šílená recenze, testování a unboxing na statku. 🤪 S novým rekordním doletem 46 minut je DJI Air 3 snad ten nejsilnější hráč na scéně. Pojďme na to kouknout!

Alex Specialista na drony a pravidla létání

Obsah balení

 • Dron DJI Air 3 shora 1x Dron DJI Air 3
 • DJI RC-N1 1x DJI RC-N2
 • Inteligentní baterie 3x Inteligentní baterie
 • Vrtule 6x Low-Noise vrtule (pár)
 • Kryt gimbalu 1x Kryt gimbalu
 • RC kabel Micro USB-C 1x RC kabel Micro USB-C
 • RC kabel Lightning 1x RC kabel Lightning
 • Kabel Type-C 1x Napájecí kabel Type-C
 • Nabíjecí stanice 1x Nabíjecí stanice
 • Brašna 1x Brašna

Návody ke stažení

Víte, že NASA používá meteorologické drony k lovení hurikánů?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky